Kartářka Markéta Šírková

Pomohu Vám zejména v oblasti Vaší zauzlené životní situace. Točíte se v kruhu? Nevíte, jak dál? Pak jste na správném místě! Stanu se Vaším průvodcem a spolu najdeme ono pomyslné světýlko na konci tunelu. Nejdůležitější je chtít a začít něco dělat.

O mně

„Nic není náhoda. Vše se děje z nějakého, pro Vás důležitého, důvodu.“

Vlastně ani to, že jste otevřeli tyto stránky, není rozhodně náhoda. Poradil Vám to Váš  vnitřní hlas. Ten, kterého někdy poslechneme, ale bohužel pro nás, častěji ignorujeme.

Jmenuji se Markéta Šírková a slibuji, že pokud budete Vy sami chtít, naučím Vás Vašemu vnitřnímu hlasu naslouchat. Společně objevíme Váš speciální skrytý Dar. Ano, i Vy ho máte. Společně nalezneme tu Vaši správnou cestu.

Jsem žena z masa a kostí a jsem stejně tak výjimečná jako Vy! Moje cesta za objevením mého Daru byla stejně tak složitá, jako je ta Vaše. Akorát, že já jsem se ji rozhodla podstoupit dříve nežli Vy. A proto teď mohu plnit svůj úkol a předávat Vám své znalosti potřebné k nalezení Vašeho štěstí, uspokojení, seberealizace a harmonie.

Když jsem to zvládla já, zvládnete to i Vy. Máte přece mě, svého osobního průvodce. Ke každému z Vás přistupuji individuálně a předávám vše, co jsem se dosud naučila a stále učím… Od této chvíle se budete učit neustále. Předám Vám všechny dosud poznané triky a znalosti. Předám i reálné příklady ze svého života, na kterých uvidíte, jak to opravdu funguje.

Co to slyším? Že Vás škola nebavila? Už zase nějaké učení? Učení je mučení? Jsem už stará, nemám paměť jako za mlada, bla bla bla… Klíííííííd. To všechno jsou jen výmluvy. Přiznejte si to. Ujišťuji Vás, že tohle je nesrovnatelně jiné učení, než když jste chodili do školy. Zaručuji Vám, že tohle učení Vás bude bavit! Žádné biflování. Všechno, co se naučíte, ihned použijete ve svém běžném denním režimu.

 

Těším se na Vás,

Markéta

Hodnocení zákazníků

23 komentáøù

 1. Petr M.

  Dobrý den,
  Nevím co napsat jiného než DĚKUJI. Zní to prostě, ale to co bych popisoval mnoha větami, to řekne mnohem výstižněji. Děkuji vám za ochotu pomoci cizím lidem. To je dneska velká vzácnost. Mám o čem přemýšlet. S tím vzkazem se zdráhám uvěřit, ale přesto se budu snažit řídit ať již vaší nebo Hančinou radou. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů ve vaší snaze pomáhat lidem.

  Odpovìdìt
 2. Dita

  Dobrý večer, milá Markét, velmi děkuji za bohatý a krásný výklad 🙂 Musím si ho přečíst vícekrát, abych všechno postupně vstřebala 🙂 Ve spousty věcech jste mě utvrdila, jelikož všechno Vámi psané vnitřně vím. Vím a věřím, že k nalezení sama sobě mám dobře našlápnuto 🙂 a velmi ráda se s Vámi opět spojím a sdělím Vám své životní posuny 🙂 Ještě jednou děkuji 🙂 Mějte se krásně.

  Odpovìdìt
 3. Věra Čepová

  Krásný den všem, kteří hledají a ještě neví co :o) Pokud hledáte rovnováhu, někdo vás štve nebo se jen necítíte spokojeni, rozhodně doporučuji konzultaci s Markétou. I když nevíte, co vlastně potřebujete, ona po krátkém rozhovoru hned ví, jak s vámi pracovat a co vám v životě chybí nebo přebývá. Malý problém nastává, když si uvědomíte, že její společnost je návyková :o) …Sama si ale myslím, že návštěva 1x měsíčně je pořád vhodnější a levnější, než psychologové a antidepresiva… A na rovinu, i když to zní jako klišé, pocit vyrovnanosti a harmonie, se nedá měřit penězi… Markétce moc děkuji, že se rozhodla svůj dar a čas věnovat i ostatním na tomto světě, je to vzácná bytost, a já doufám, že mě na mé cestě poznání povede i nadále.

  Odpovìdìt
 4. Lenka

  Paní Šírková, děkuji za váš písemný rozbor duše a zdraví. Nevím, jak to děláte, ale přesně jste to vystihla. Díky vám se už konečně rozhoupu a udělám to, co jsem měla už dávno…vy víteděkuju moc, dala jste mému životu nový smysl…těším se na naši osobní konzultaci…Ještě jednou dík, Lenka Klásková

  Odpovìdìt
 5. Petr

  Dobrý den,
  děkuji moc za středeční výklad, byla to pro mě velmi obohacující zkušenost a velmi rád ji někdy opět zopakuji.

  Zdraví Vás a hezkou neděli přeje
  Petr Štěpánek

  Odpovìdìt
 6. Eva

  Dobrý večer, paní Šírková,
  dovolte, abych Vám poděkovala za zaslání písemného rozboru.
  Četla jsem jej několikrát a musím přiznat, že jste přesně vystihla nejen mé dětství, ale i
  situaci, ve které se momentálně nacházím.
  Přeji Vám jen to dobré, ještě jednou děkuji a možná při osobní schůzce na shledanou 🙂
  E. J.

  Odpovìdìt
 7. Petr K.

  Dobrý den,

  moc Vám děkuji za rozbor. Nutno říci, že je velmi trefný a situaci z větší části velmi vystihuje…
  V některých oblastech obzvláště.

  Píšete o možnosti pomoci, nasměrování – popostrčení…, jakou formou by to bylo?

  Díky za odpověď, přeji klidné dny 😉

  Petr K.

  Odpovìdìt
 8. Dušan P.

  Dobrý večer,

  Mnohokrát děkuji za tipy na literaturu -:)

  Přečetl jsem si také vaši knihu, některé části se mi velmi líbily, a doufám, že bude v budoucnu příležitost se opět setkat a probrat některá vaše témata z knihy.

  Mějte se krásně.

  S pozdravem,

  Dušan P.

  Odpovìdìt
 9. Jana H.

  Dobrý den,
  jsem ráda, že jste se mi ozvala, jelikož jsem vám chtěla napsat, že dcera od vaší návštěvy je hovornější, usměvavější a to dokonce i na sestru.
  V tuto chvíli nevím co a jak moc dál, tak se ozvu až budu vědět víc. Děkuji moc za spolupráci.

  Jana Ž.
  P.S. Jinak jsem vám ještě chtěla říci, že jste první osoba, kterou dcera v tak dobrém světle přijmula a říkáme vám sluníčko. Děkuji

  Odpovìdìt
 10. Irena H.

  Dobrý den Markétko,

  chtěla bych Vám ještě jednou za včerejší výklad karet rozbor mé duše poděkovat. Navíc jsem si objednala obě knihy, které jste mi doporučila
  P.S. tak to bylo rychlé viďte.
  Mějte se moc dobře, a občas budu opět informovat kam se při své ,,samoléčbě,, dostávám.:-)

  S přátelským pozdravem Irena H., MBA.

  Odpovìdìt
 11. Marcela M.

  Dobrý den paní Šírková, velmi děkuji za kalendář a Vaši knihu, vše došlo v pořádku.
  Knihu jsem již přečetla. Knih s touto tématikou jsem četla mraky, ale ta Vaše vystihujete opravdu jen to nejpodstatnější a to velmi srozumitelnou cestou. Opravdu báječná kniha. Na osmidenní program se chystám koncem listopadu, měla bych mít pár dní dovolené, tak si ho snad v klidu vychutnám a projdu tak dalším očištěním.
  Mějte krásné dny, opatrujte a ještě jednou děkuji.
  S pozdravem Marcela M.

  Odpovìdìt
 12. Kateřina P.

  Dobrý den paní Sirkova.Jak se Vám daří?Já jsem v pohodě. .nevim zda je to diky tehdejší dávce Mureatica..knížkám co jste mi doporučila. Ci kazdodennimu zapisování pozitivních věcí co člověk prožil. .Ale podařilo se mi získat určitý nadhled. .odstup..přestala jsem usilovat o určité věci. .a oni se tak nějak řeší sami. To mluvim o mém vztahu..Musím rict ze v něm se cosi změnilo. .asi tim nadhledem. .ale i jinými okolnostmi..kterymi člověk postupem času prochází…Zůstala nám láska. ..a to je to nejdůležitější.Vzpomínám na Váš výklad karet. A sama vím,že všechno se v kartách vyčíst nedá…
  Chci Vám ale poděkovat. Nasmerovala jste mně určitým směrem.Ukázala cestu.A diky tomu se mi podarilo překonat těžké období.

  Mějte se hezky.
  Kateřina P

  Odpovìdìt
 13. Iva Š.

  Dobrý den Markéto,
  děkuji moc za zasvěcení do Reiki.Celý den byl pro mě svým způsobem jedinečný.Mimo jiné,hned jak jsem vystoupila v Českém Brodě
  z autobusu před vlakovým nádražím,leželo přede mnou na chodníku pírko.Pak jsem ale byla velmi překvapená ve vlaku,když další malinké leželo na zemi pod protější sedačkou.
  Velmi jsem očekávala skripta.Děkuji moc za zaslání tohoto studijního materiálu. Jenom po celou dobu několikrát denně myslím na to, že Vám dlužím poděkování. Měla jste pravdu,že upozaďuji své záležitosti. Ještě se mám co učit.
  Hodně se toho během jednoho týdne událo. Prožívám, užívám si ale také hodně přemýšlím.
  Myslím hodně na Vás a přeji Vám vše dobré.
  Ještě jednou díky.
  Přeji krásný den.
  Iva Š.

  Odpovìdìt
 14. Miriam

  Děkuji paní Markétě za zaslání osobního poselství od archanděla Rafaela, které nabízí nyní v únoru zdarma. Je opravdu velmi výstižné.

  Odpovìdìt
 15. Emílie

  Dobrý večer, paní Šírková,

  chci Vám poděkovat za zaslaný rozbor mé duše a těla. Potřebovala jsem nějaký čas na to, abych všechny ty informace vstřebala.

  Celý rozbor je výstižný a působí na mě tak, že mám udělat změnu. Tento pocit jsem měla již asi před rokem.

  Ještě jednou Vám za vše děkuji.
  S pozdravem
  Emilie

  Odpovìdìt
 16. Helena

  Dobrý den,paní Markéto,
  děkuji za Váš velmi individuální,osobitý a přátelský přístup.
  Vždy po setkání s Vámi se cítím silnější a s více optimismem
  v mé nelehké životní situaci.
  Myslím,že Vaše vyhodnocení mého rozpoložení i mého manžela jsou trefná.
  Čas ukáže,jak se vše bude vyvíjet,ale už teď Vám moc děkuji za Vaši lidskost,empatii a podporu.
  Moc zdravím Helena

  Odpovìdìt
 17. JanaHrubá

  Dobrý den,děláte výklad po emailu,chtěla bych se zeptat na zdraví.Jana

  Odpovìdìt
 18. Gabriela

  Paní Markéta mi pomohla odkrýt samu sebe. Nazvala pravým jménem mé vnitřní pocity a poradila, co s nimi mohu dělat. Aniž bych jí cokoli o sobě říkala, přesně popsala, jak se cítím a co mě trápí. Pokouším se tedy dle jejích rad jednat a popravdě – cítím se lépe 🙂 – něco na tom asi bude. Děkuji a doporučuji.

  Odpovìdìt
 19. Radka C.

  Dobrý den, paní Markétko, děkuji Vám za docela podrobný rozbor, ve kterém jsem se fakt našla. Děkuji za podrobné vysvětlení, jak nakládat s barvami a čakrami. Své tělo každé ránko reikuji, prosím o odpuštění a také děkuji za vše, co je pro mě hodně důležité. Váš rozbor jsem si vytiskla, několikrát si ho jěště přečtu a pokud najdu „něco“ mezi řádky, čemu nebudu rozumnět, ozvu se. Přeji Vám nádherné dny. S pozdravem Radka C. 

  Odpovìdìt
 20. Lucie

  Nádherný den,

  Velmiiiii děkuji za váš rozbor je až neskutečně pravdivý. Ještě se mi nestalo, že by mi někdo napsal rozbor s takovouhle přesností. Ještě si jej několikrát přečtu a možná bych vám napsala přes stránky., Budu o Vás všude mluvit a doporučím, kde jen možno

  Děkuji z celého srdce

  Odpovìdìt
 21. Eva Šilhánová

  Dobrý den,
  ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za výklad karet.V této pro mně těžké době,jsem byla nadšená tím co Vám karty řekly.Díky ještě jednou a dávám velikou 1!!!!!!!!!!
  Eva

  Odpovìdìt
 22. Markéta Šírková

  Dobrý den,
  Ano, v pripade potreby dojizdim i na smluvene misto. Do 8km zdarma, dale 7kc/km. V pripade zajmu, si prosim vyberte z vyse nabizenych sluzeb a kliknete na „objednat“.

  Hezky den:-)

  Marketa

  Odpovìdìt
 23. Eva

  Dobrý den, měla bych zájem o výklad karet. A chtěla jsem se domluvit zda také jezdíte do Jiren a případně na cenu cesty. Bylo by to pro ně jednoduší než si zařizovat hlídání:-).
  Děkuji Eva

  Odpovìdìt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Rozhovor s paní kartářkou a léčitelkou Markétou Šírkovou | EZOportál.cz - […] Moje stránka: www.ezoportal.cz/marketa-sirkova […]
 2. Vnitřní muž versus vnitřní žena | EZOportál.cz - […] kartářka Markéta Šírková […]
 3. Život je těžký a nezdá se být vždycky fér | EZOportál.cz - […] www.ezoportal.cz/2012/07/04/marketa-sirkova                     […]
 4. Něco málo o očkování - Co možná ještě nevíte? | EZOportál.cz - […] www.ezoportal.cz/2012/07/04/marketa-sirkova […]
 5. Homeopatie - Cesta ke zdraví těla i duše | EZOportál.cz - […] Markéta Šírková […]
 6. Mandala (léčivý obrázek) | EzoPortal - [...] článku je kartářka a léčitelka Markéta Šírková. Její stránka zde: https://ezoportal.cz/2012/07/04/marketa-sirkova/ FACEBOOK (function(d, [...]
 7. Karma | EzoPortal - [...] kartářka a léčitelka Markéta Šírková – její stránka: https://ezoportal.cz/2012/07/04/marketa-sirkova/ FACEBOOK [...]

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Počet shlédnutí: 3177