Nacházíme se teď všichni bez rozdílu ve velmi zvláštní situaci, na kterou nebyl nikdo z nás připraven. Na každého z nás tato radikální změna působí jinak, ale jsem si jistá, že každý se ptá kdy to skončí a každého zajímá co bude dál.

Čas je velmi relativní pojem a i přes to, že na našem světě má velikou váhu, v duchovním světě to funguje jinak. V duchovním světě čas neexistuje, je ovlivňován pouze chováním, myšlením a jednáním lidí. Já jsem napojená na duchovní svět a informace, které mám, získávám právě z duchovního světa. Z toho plyne, že i když by všechny zajímalo, kdy bude konec a vrátíme se zase do normálu, je skoro nemožné to zjistit.

Co bude dál, je už jiná otázka. Zkusme se teď společně zamyslet nad tím, co bude, až krize už nebude…

Všechno, co se na světě kdy stane má své následky, neboli po každé akci následuje reakce, důležité je nahlížet na všechno, co se nám děje pozitivně.  Dám příklad: jedete autem, spěcháte na pohovor do nové práce, v tom vám praskne pneumatika a vy kvůli tomu nestihnete svůj pohovor, promeškáte šanci na zdánlivě dobrou práci, vypadá to jako smůla, ale vy už nevíte, jestli by vám ta práce vyhovovala a můžete se třeba v autoservisu seznámit s někým, kdo vám nabídne vaše vysněné povolání. Stav nouze, který nás momentálně zachvátil, přináší spoustu změn. Určitě jste si všimli změny v chování jak u sebe, tak i u ostatních lidí. Držet si odstup a nosit vždy ven roušku, to je něco, co nás oddaluje od ostatních lidí, není to naše přirozenost, jsme společenští tvorové a naše přirozenost je sdružovat se, komunikovat, sdílet, dotýkat se, milovat, poznávat nové lidi atd., nyní je nám toto všechno znemožněno. Vládne strach, strach o zdraví, strach o finance, strach o to, co bude dál. Určitě ti duchovnější z nás cítí, že se blíží veliké změny…

Jsem si jistá, že jste si všimli velmi pozitivních změn, které tato krize přinesla. Většina lidí si konečně dokázala srovnat priority a vztahy ve svém životě, sblížili se se svou rodinou, kterou třeba kvůli nedostatku času opomíjeli a zanedbávali, stali se skromnějšími, zjistili, že nepotřebují 2x měsíčně chodit ke kadeřníkovi a že ta koupě nového mobilu může klidně počkat. Jako lidstvo jsme žili v neustálém spěchu a konzumu, musíme si uvědomit, že nesmíme lpět na materiálnu, všechno přepočítávat na peníze a posuzovat ostatní lidi podle toho, co všechno vlastní. Je nutné pochopit, že na zemi nic vlastnit nemůžeme, i náš život nám byl vlastně propůjčen. Myslím si, že až krize pomine, možná toho budeme konečně schopni. Ti z nás, kdo bydlí ve městě, zvláště pak v centru nebo jeho blízkosti si museli všimnout klidu na ulicích, už nám v noci opilci nekřičí pod okny a doprava se omezila jen na potřebné minimum. Příroda se vrací do normálu, vzduch je čistý, počasí už není tak „šílené“ jako bývalo, planeta začala dýchat a je nad slunce jasné, že tohle nutně potřebovala. Podívejte se se mnou na nebe…

Co bude dál? Myslím si, že pokud se budeme snažit být dobrými a správně smýšlejícími lidmi, budeme se i po krizi dál usilovat o to, aby se nám tady všem dobře žilo, budeme hrdí na svůj domov a budeme si ho hýčkat a chránit, budeme dbát o svou hygienu a své zdraví, budeme rádi trávit čas se svou rodinou a blízkými, nebudeme se hnát jen za ziskem, ale budeme i pracovat na sobě.

Upozorňuji, že tento článek je pouze mé zamyšlení a nacítění situace, nepoužila jsem karty. Až budete mít zájem o mé služby, neváhejte a objednejte si je tady na stránkách. V době krize nabízím velikou slevu na telefonní výklad!

Držte se a vezměte si z toho jen to dobré.

Vaše Sabrina

cards

kartářka Sabrina Siries Magna

Paní kartářka Sabrina vykládá již více než 25let a její výklady jsou velmi detailní. Pomůže vám v oblasti vztahů, rodiny, výchovy dětí, kariéry apod. Má mnoho spokojených zákazníků, milý a přátelský přístup.

Osobní výklady: Praha
Výklady po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: přibližně 2 dny
Oblíbená služba: Výklad karet po telefonu 30 minut za 400 Kč

cardsPočet hodnocení klientů: 37
Stránka paní kartářky

Počet shlédnutí: 283