Lvíčci, Blíženci, Panny a Štíři mají na pilno. Hovoří, telefonují, cestují…Jelikož Merkur couvá, mohou vzniknout nedorozumění. Přístroje selhávají. Doma nám zajiskřil elektrický sporák a bylo po něm. Může zlobit mobil, nebo se stane omyl a např.SMS můžete poslat někomu jinému. Zpoždění bývají častým projevem. Také jsem našla chybu ve svých písemnostech, když jsem napsala, že úplněk bude 11/11/2019 a on je skutečně až 12/11/2019. Stane se, tímto se omlouvám…
Nyní řešíme vztahy a vztahy…Ještě vše bude jinak. Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil.“ To je přesná definice couvajícího Merkura.
Býci čekají na svůj úplněk, který proběhne 12/11/2019. Býčci souzním s Vámi a vydržte, vše se vyjasní a bude opět klid na duši.
V pondělí 11. listopadu 2019 se odehraje nad územím České republiky poměrně vzácný přechod Merkuru před Sluncem, a to v první polovině svého průběhu. Hvězdárny mají otevřeno, nebo si připravte dalekohled. Pouhým okem tu malinkou tečku ( Merkur) neuvidíme.
Úkaz nastává přibližně 13× za století a v Česku byl naposledy pozorovatelný v květnu roku 2016. Znovu se ovšem nejen v Evropě, ale celosvětově odehraje až v listopadu roku 2032 (!). Jde tedy rozhodně o mimořádnou nebeskou událost, o kterou byste se určitě neměli nechat připravit!
Merkur a jeho přechod přes Sluncem bude zajímavým úkazem i v našich životech. Dozvíme se nějaké tajemství, které mělo být utajeno, nebo my můžeme „něco“ tajit. Téma peníze, sexualita a také informace z podsvětí. Můžete dostat zprávu z „druhé strany“. Dostanete se k zajímavé informaci, kterou jste již slyšeli, nebo tušili, ale až nyní Vás zaujme. Ta změní Vaši budoucnost. Takové situaci říkejme:“aha moment“.
Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 231