Slunce se pomalu přibližuje k Uranu, planetě zvratů. Čekáme druhý úplněk ve Vahách 19/04/2019. Slunce vstoupí do Býka 20/04/2019 10,55 hod. Začneme u Slunce. Lvíci a Vodnáři, Berani a Býci mohou očekávat pozitivní vývoj situací. Beranům se bude měnit finanční situace, Býci mohou očekávat touhu po životní změně. Na Lvi čeká pracovní změna. Lvi se mohou těšit na nejproduktivnější období roku, kdy mohou plodit, tvořit, vytvářet a excelovat v práci. Vodnáři mohou očekávat neočekávané v tématu domov, rodina, žena rodu a nebo téma zdraví. Upevní si životní základy. Pro všechny Vesmír žádá změnu v hodnotách. Lidé budou požadovat více peněz za svou práci. Začínají se měnit hodnoty. Uvědomujeme si čím dál víc, že takto to do budoucna prostě nepůjde. Budeme muset něco ve svém životě změnit.

Úplněk ve Vahách 19/04/2019 vnese jasno do všech vztahů, smluv a dohod. řešíme vztahy pracovní, rodinné, prostě vztahy s lidmi kolem nás. V době úplňku bude působit Slunce s Uranem v Býku, toto spojení planet je pěkně aspektované na Jupiter, planetu štěstí. Venuše na konci Ryb spolu s Merkurem a Chironem v Beranu spojily své sily. Přichází příjemné zadostiučinění. Kde se vyskytuje Venuše, tam je krásně. Po úplňku se přesouvá Venuše do Berana, v Beranu bude působit několik týdnů a Berani budou opět v kurzu. Krásní a neodolatelní. Vztahy budou mít již vyřešeny a tak jim nic nestojí v cestě za štěstím. Mars, planeta aktivity je stále v Blížencích. Blíženci a Panny mají na pilno.

S koncem měsíce dubna končí působení Černé Luny ve Vodnáři. Vodnáři měli „černého Petra od srpna ve svém znamení. Nyní jej vyfasují Ryby. Černá Luna se bude do konce ledna 2020 pohybovat Rybami a otevírat jim karmické situace k řešení.

Pokud chcete vědět více, objednejte si roční horoskop, kde popisuji co vás čeká a nemine na 12 měsíců.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah

Počet shlédnutí: 335