Slunce s Ceres máme aktuálně ve Vodnáři. Vodnáři dostanou zabrat. Ceres pobude ve vlastním znamení až do druhé poloviny dubna. Pokud Vodnáři zaberou, výsledek se dostaví. Doporučuji vyčkat s aktivitou až po tomto úplňku, tedy do neděle dopoledne.

Merkur s Neptunem v Rybách se k sobě přiblíží v polovině měsíce. Merkur začne couvat zpět Rybami 17/02 směrem do Vodnáře. Přímý směr nabere 10/03/2020. Tento den je velmi důležitý, neboť se opět rozběhne komunikace do normálu. Při zpětném chodu Merkuru se kazí přístroje, komunikace vázne. Vše se zpožďuje. Nedoporučuji podepisovat nové smlouvy. Naopak je nutné dořešit minulost. Najít jiné řešení situací a dořešit je.

Nejvíce se couvající Merkur dotkne Vodnářů, Rybiček, Blíženců a Panny.
Venuše se dnes večer 07/02/2020 přesouvá do Berana, kde bude působit spolu s Černou Lunou a Chironem. Berany pozitivně ovlivní až do začátku března. Budou zářit a oslňovat.
Budeme si všichni uvědomovat své hodnoty. Černá Luna s Chironem otevírá karmické situace, které mohou bolet na duši.

Mars se pohybuje Střelcem, 16/02/2020 se přesune do Kozorohu. Střelci si oddechnou a Kozorozi mohou očekávat zvýšenou aktivitu do konce března.

Jupiter, Saturn a Pluto v Kozorohu působí dlouhodobě. Děláme si pořádek v našem životě. Koncem února se Saturn přesune do Vodnáře na cca půl roku a poté se vrací zpět do Kozorohu, kde do konce roku dokončí Kozorozi svou životní očistu.

Čekáme úplněk ve Lvu 09/02/2020, který je velmi důležitý pro Lvíky.. Do nedělního dopoledne mají Lvíci a Vodnáři kritické dny. Aktivity zaměřte spíše sami na sebe, klid a pohodu. Stejně do neděle nic nevyřešíte.

Přeji všem báječný víkend

intuitivní astroložka Daniela Hannah

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.

Počet shlédnutí: 303