Stalo se to celkem nedávno na úseku Ždár nad Sázavou a Ždírec . Jela jsem s mamkou domů a hnedka při výjezdu stál u silnice člověk, který byl celý v černém a  ruce spojené v modlitbě měl. Byl z něj zvláštní pocit, ale nemohla jsem ho vzít, neměl by si kam sednout. Po úseku tak 5 km jsme zastavily v cukrárně, kde jsme si dali kafíčko strávily půl hodinky a jeli dál, když tu někdo v dálce stojí  zamrazilo mě  a zase on. Zase ten samý člověk, ruce sepnuté, říkám si: „to je divný“.

S mamkou jsme se na sebe tak podívali, mamka hnedka řekla: „On ti je podobný tak tátovi, to je nějaký znamení“. Po dalším větším úseku jsme se stavily na obědě. Podotýkám není zde moc odboček . Po hodince  jsme nasedli do auta přijedeme na křižovatku do Ždírce a to už mě stáli vlasy na hlavě a mrazilo jak mě, tak i mamku, jako kdyby bylo mínus deset stupňů, protože před námi stál zase on. To není náhoda náhody neexistují.

Šla  jsem na to i matematicky. Takže úsek 22 km, potkám na třech místech během hodiny a půl stejného chlapa a zrovna, Kdo to je? Je vůbec živý??? Přemýšlela jsem o těch slovech a myšlenkách. Jisté je, že to bylo varování což jsem pochopila týden na to. Jela jsem vykládat karty do Litomyšle, auto při každém zatočení začalo vydávat opravdu podezřelý a velmi zvučný zvuk. Docela mě to děsilo. Pak když jsem projížděla lesem začala i druhá strana auta. Pak se mi rozklepal volant, a to i přestože jsem jela pomalu – a v tom zase ten chlap. Přímo přede mnou. Řeknu vám, jsem člověk, který pracuje i s exorcismem, ale lekla jsem se. Modlila jsem se, ať někam dojedu. Do toho ještě pomalu vybitý telefon. V dálce vidím vesnici, říkám si: „Bože ať dojedu“. Dojela jsem a hned první dům byl autoservis. Spadl mi kámen ze srdce a děkuji andělu strážnému za to, že to dobře dopadlo, protože ten pán, který mi auto opravoval povídá: „Divím se, že jste se nevybourala. Ještě chvilku a ulítly by vám obě kola“.

No vidíte to, nejsou žádné náhody a měli bychom si všímat znamení. Naši andílci nás provázejí, a když už je něco vážného, zjeví se nám buď takto ve dne nebo v našich snech.

 

Vaše Eva Večernice Vyšínská

www.ezoportal.cz/eva-vecernice-vysinska

Počet shlédnutí: 43