Máme po úplňku a Kozorozi řeší a řeší. PRO KOZOROHY………. V tomto období se mohou posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Dohodnout nové podmínky v pracovní oblasti, podepisovat nové smlouvy.

9/07//2017 nastal úplněk v Kozorohu, který přinesl jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.
Jupiter ve Vahách dlouhodobě přeje zlepšení pracovních aktivit a kariéře. Jupiter od února couval zpět Váhami až do června 2017. V tuto dobu se vám vraceli lidé a situace z minulosti, ti budou hrát důležitou roli v budoucnu v oblasti práce a životnímu posunu. 

V únoru 2017 se Černá Luna přesunula do znamení Střelce. Černá Luna zde dlouhodobě působí až do listopadu 2017 a poté se přesune do Vašeho znamení Kozoroha. Černá Luna ve Střelci přináší starosti a znepříjemňuje život v podobě skrytých nepřátel, tajností, které se mohou provalit. Pocity osamění, izolace a smutku. Možné pomluvy. Od léta do konce roku 2017 se propojí karmický Saturn s Černou Lunou. Zde přijdou určitá omezení a těžkosti do vašeho života. Dlouhodobě karmický Saturn přináší životní zkoušky a dělá pořádek v oblasti uzavírání a ukončení životní kapitoly. Doženou vás nedořešené situace, které si budete muset dát do pořádku. Musíte si pročistit svůj život od situací a lidí, jelikož koncem roku 2017 se přesune Saturn do vašeho znamení. V roce 2018 a 2019 až do jara 2020 můžete očekávat obrovské životní změny jako v létech od jara 1988 až do konce roku 1990, kdy byl Saturn také v Kozorohu. 

V 10/2017 se Jupiter přesune do znamení Štíra. Tento přesun ovlivní splnění vašeho snu, umožní vám se dostat do určité společnosti a přinese do roka a do dne nová přátelství. 

 

Intuitivní astroložka Daniela Hannah

Počet shlédnutí: 98