Vážení přátelé,

 

dovolte mi, abych mohla napsat další článek, který tak trochu navazuje na ten minulý, o indigových dětech.

Aura je jak mnozí víte, energetické pole člověka. Může ji vidět každý, většinou ji vidí děti a duchovně založení lidé. Ti, kteří nejsou „ubití“ realitou. To ubití rozumějte tak, že jejich schopnost je zakrnělá, nerozvinutá a násilně jsou vnuceny fakta o hmatatelné realitě.

Lidé mají tendenci věřit jen tomu, co vidí a mohou ohmatat. Proto mají tzv. „třetí oko“ zablokované.

 

Co je to třetí oko?

 

Je to šestá čakra ze sedmi, která se nachází na kořenu nosu mezi obočím.

K této se přisuzuje indigová barva. Někde se dočtete, že se k ní přisuzuje i růžovožlutá, ale indigová barva však dominuje.

Příště si budeme povídat o jednotlivých čakrách.

 

K čemu vlastně aura slouží?

 

Asi nejčastější otázka…aura nám totiž o člověku řekne téměř vše. Charakter, jakou má energii, myšlenky a také nám poví o nemocech, blocích. Můžeme tedy říci, že v auře můžeme číst, rozumět jí a léčit.

Pokud došli k dokonalému rozvinutí, do sedmé čakry (k fialové temenní), mají v ní vyrovnané energie, mohou to být lidé léčitelé.

 

Kdo auru má?

 

Auru má vše, co má energii. Říkali jsme si, že je to energetické pole. I do kostičky, kterou jsme vyráběli jsme dali svoji energii a jejíchž atomy se tam neustále pohybují, to vše je energie. Auru mají tedy i zvířata a dokonce i rostliny. I Vy, kteří toto čtete.

Můžeme tedy vidět obal kolem rostlin. Dokonce jsem viděla, jak rostliny byly energeticky propojené, jak spolu komunikovaly, byť byly od sebe vzdálené asi tři metry. Jejich aura byla bílo-do světle zelené a byly spojeny takovou táhlou širokou „nudlí“, která pulsovala.

 

Došli jsme k tomu, jak tu auru vidět.

 

Někdo ji vidí, někdo ji vnímá pouze pocitově, tudíž ji fyzicky nevidí. To je asi nejčastější jev. Prostě ví, jakou auru má, aniž by ji viděl fyzicky. Většina lidí radí, koukejte spíše za šera, na oblast ruky, můžete spojovat prsty a pozorovat jejich energii jak se propojuje. I do zrcadla, s přimhouřením očí, koukat na člověka „za“.

Já radím, nesoustřeďte se na to násilím. Raději zkuste předem meditovat (ani ta se nesmí dělat násilím) Pokud budete uvolněni a nebudete nervózně vyčkávat jak na lovu, tak se po opakovaném zkoušení mohou dostavit první úspěchy. (Píši opakovaně, nelze to hned)

 

Také bych doporučovala na harmonii třetího oka, třeba vykreslování mandal pro šestou čakru. Meditace a hlavně meditace, představujte si, jak ty bloky a negativní energie z vás vychází, nejen z této čakry. Také si můžete přiložit prsty na kořen nosu.

Velmi dobré je, podívat se na člověka na nos a člověka přenést jako obraz kousek nad ním.

Mnoho začátečníků má potíž v tom, že jsou nakonec zmateni, že něco vidí, ale nejsou si jistí. Hodně často se stává, že je člověk natolik zmaten, že neví, jestli opravdu něco vidí, nebo jsou to představy z jeho přání, skoro až halucinace.

Zjistíte to tak (a budete překvapeni), až nastane čas, kdy si ani neuvědomíte, že auru vlastně vidíte (ze začátku budete spíše jen vnímat). Může to být chvíle (jak říkám v „úsporném režimu“), kdy budete napůl v meditačním režimu. Třeba ve škole, v práci, nebo kdekoliv jinde, kdy jste v klidu naladěni. Takže zkoušejte, ale můžete ji vidět třeba jindy.

 

V začátcích spíše budete vidět zlatý, nebo tmavý obal člověka obepínající velmi blízko těla. Postupně jak jeho energie sálá do prostoru, pak i barvy samotné a různé bloky (třeba chuchvalce).

Jsou léčitelé, reikisté, Mistři shambally atd., kteří toto vidí i na dálku a mohou tak léčit.

K tomuto, abychom se dopracovali, musíme mít toto buď vrozené (a udržovat!), nebo duchovně růst až dlouhá léta.

Tento článek je hodně stručný, snažila jsem se sem dát základ. Toto téma je velmi obsáhlé.

Proto si příště budeme postupně rozebírat čakry a jejich význam.

 

 

Děkuji Vám za pozornost a těším se příště,
s pozdravem talentovaná kartářka a numeroložka Emilie Moláčková
moje stránka: www.ezoportal.cz/emilie-molackova

Počet shlédnutí: 853