Kartářka Eva Večernice Vyšínská

Pokud stojíte na křižovatce svého života nebojte se mě zkontaktovat a já vám pomohu na základě svých zkušeností. Vždycky je naděje a největší zázrak je Láska tak jako je chvíli zima tak je pak zas teplo tak jako je den, je noc, a tak jak může se zdát, že je špatné období přijde zase klid.

O mně

Moje specializace: výklad karet, diagnostika zdraví, andělské písmo, regrese

Dobrý den, jmenuji se Eva Vyšínská je mi 37 let a mám 9 letého syna. Po té co jsem si prošla vážnou nemocí se mé schopnosti rozšířily a já již vím, že tohle je má cesta k vám. Babička byla kartářka, děda léčitel a oni mi dali do vínku základ. Pak se mělo stát něco co mi dalo můj směr. Pracuji s několika druhy karet s kyvadlem, dále se podívám na vaše čakry, přečtu vaše ruce a udělám rozbor vašeho jména.

Vypracuji partnerský horoskop, váš osobní a vaši Karmu. K tomu nakreslím auru. Dále se zabývám automatickou kresbou, kde nakreslím vašeho andílka a díky automatickému psaní od něj pro vás sdělím jeho vzkaz. Pokud tedy stojíte na křižovatce svého života nebojte se mě zkontaktovat a já vám pomohu na základě svých zkušeností. Vždycky je naděje a největší zázrak je Láska tak jako je chvíli zima tak je pak zas teplo tak jako je den, je noc, a tak jak může se zdát, že je špatné období přijde zase klid. Vše je v naší mysli, proto si dát pozor na co myslíme.

Osobní výklady

Polička nebo Litomyšl 

Čekací doba na osobní výklad

nejdéle do 5 dnů po objednání

Čekací doba na výklady po telefonu, Skype, emailem

do 3 dnů po připsání platby na účet, na písemné výklady a horoskopy do 7 dnů

Nejobjednávanější služby

 Výklad karet po telefonu, 30 minut, 450 Kč Objednat

 Osobní výklad karet, Sebranice u Litomyšle, 60minut, 900 Kč Objednat

Kompletní nabídka služeb

 Osobní výklad karet, Sebranice u Litomyšle, 60minut, 900 Kč Objednat

 Výklad karet po telefonu, 30 minut, 450 Kč Objednat

 Výklad karet po telefonu, 60 minut, 900 Kč Objednat

 Automatická kresba, 500Kč Objednat

 Andělské intuitivní písmo, 500Kč Objednat

Hodnocení zákazníků

111 komentáøù

 1. monika remsikova

  pani Eva je PRAVA jasnovidka , jej pravda pomáha

  Odpovìdìt
 2. Věra-Bety

  Moje srdce potřebovalo vysvětlit proč mě náhle opustil manžel, sportovec,pohodář, můj opatrovník, když jsem před 6ti lety onemocněla MCP.A to jsem díky paní Evičky dostala. Informace mě hřeje,slova plna lásky,které mi dávají naději a sílu, žít dál, nevzdávat to. Srdečně děkuji a doporučuji, ať se lidi netrápí , vyhledají takové sluníčko jako je naše Evička.

  Odpovìdìt
 3. Irena

  Dnes jsem dostala od paní Evi automatickou kresbu. Vůbec jsem nečekala něco tak krásného a pozitivního. Moc děkuji.

  Odpovìdìt
 4. Ivana

  Paní Evě bych chtěla moc poděkovat, odhadla situaci a lidi kolem mě až nečekaně velmi trefně, byla milá a příjemná, ochotná a vstřícná, výklad z karet a její vize byl rychlý a přesný, věřím, že se bude plnit jak předpověděla. Mohu ji s velkou radostí doporučit všem kdo tápou, ona je báječná 🙂

  Odpovìdìt
 5. Jana

  Děkuji paní Evě za její výklad po telefonu. Už když vyslovila první tři slova, jsem byla překvapená, jak vystihla moji stávající situaci. V podstatě mi bez položení otázek odpověděla. I další výklad souhlasil. Působila velmi příjemně a mile. Ráda doporučuji dále.

  Odpovìdìt
 6. Marta W.

  Dnes mi od Evičky přišla obálka…nádherný obrázek a stejně nádherný vzkaz od Andílků. Zaplavil mne pocit souznění, radosti a štěstí. A velkého uklidnění. Bylo to jako bych četla slova někoho, kdo mne velmi dobře zná… Mám nyní shůry tedy i potvrzeno, že to co odmala tuším – pomáhat obyčejným lidem – je můj úkol zde i nadále, i když dnešní svět a všudepřítomná a štvavá média se mi snaží tu mou obyčejnou lidovou pravdu často vyhnat z hlavy. A z toho jsem pak byla zmatená…Už nebudu. A moc děkuji! Marta

  Odpovìdìt
 7. Marta Weberová

  Dneska mi od Evičky přišla velká obálka. Nádherný andělský vzkaz spolu s překrásným obrázkem. Bylo to jako pohlazení na duši, samou radostí a těžko definovatelným pocitem štěstí jsem se rozplakala. Úplně jsem cítila, že jsem na správné cestě, že mám shora dar, který nesmím promarnit neboť mi odtud vzkazují „inspiruj mladá srdce“, a který je i mým celoživotním posláním. Jen v té dnešní divné době jsem často pochybovala, jestli ta lidová pravda, kterou mám v srdci, je ještě ta správná, když svět se ubírá zcela jinam. Ale už mám jasno a děkuji Evičce i tam nahoru.

  Odpovìdìt
 8. Romana

  Čas ve společnosti paní Evy utíká neuvěřitelně rychle(i na Skype). Její předpovědi se začínají plnit.
  Byla jsem s ní v kontaktu poprvé, ale doufám, že ne naposledy.
  Každopádně děkuji.
  Romana

  Odpovìdìt
 9. Míša

  Paní Evu velmi doporučuji,její výklady jsou zcela přesné.Neznám lepší kartářku.

  Odpovìdìt
 10. Michaela

  Paní Eva je vynikající kartářka a velmi příjemná žena.
  Všem doporučuji pro lidský přístup.

  Odpovìdìt
 11. Monika

  Dobrý večer.
  Když mám říci něco o vědmě p.Evě Vyšínské Zajícové , tak musím hodnotit vše za 1* – za kvalitu práce i za to , jaká p.Eva je jako člověk. Telefon vám zvedne obyčejná , milá, lidová paní ,která si na nic nehraje . To se pak člověk jinak otevře a rozmluví. Vždy se snaží vcítit , poradit , její uvolněný hlas vás uklidní. Její služby jsem si vyzkoušela několikrát a vždy jsem byla velmi spokojená – zaslání energie , čištění čaker. Komunikaci s mou již zemřelou babičkou = SKVĚLÉ , VŠE SEDĚLO a bylo krásné číst slova milované babičky, která semnou už není…a další bomba věc = komunikaci s mým andělem, která mi do života hodně pomohla!!! Vyzkoušela jsem v minulosti i jiné ezoteričky , ale z telefonu tu byl vždy cítit jen tlak na mé finance, chlad, žádné milé jednání, dokonce povýšenost…a výsledek ? Jen utracené a to zrovna ne malé peníze s tím , že nic nevyšlo. Tak až budu chtít upřímné, milé jednání , člověka co se umí na váš problém napojit ,precizní výsledek , radu , pomoc
  tak budu volit už jen p.Evu. ZKUSTE JI A DÁTE MI ZA PRAVDU ! Tady své peníze dobře investujete za své problémy. P.Evu už mám v mobilu v kontaktech , když potřebuji , tak už jen zmáčknu její číslo.
  S pozdravem MONIKA Severni Čechy

  Odpovìdìt
 12. Uživatel

  Jsem velmi rád, že jsem paní Evu poznal. Minuty v její společnosti nejsou jen pouhým strohým výkladem, ale předložené informace (obzvláště pak jde-li o emailovou formu), nutí člověka přemýšlet a pochopit jakým směrem může vést naše životní cesta. Návštěvy u paní Evy, vždy velmi milé, vstřícné a empatické mě i přes ne vždy pozitivní zprávy nalily energií a nadějí.

  Některé paní Evou sdělené informace se splnily, pravdivost těch dalších ještě ukáže čas. V každém případě děkuji za ochotu a energii, kterou mi paní Eva věnovala vždy, když jsem o ní žádal“.

  S přáním všeho nejlepšího J.

  Odpovìdìt
 13. Janča

  Musím velmi poděkovat Evě, neboť mi více než několikrát správně poradila a pomohla v důležitém rozhodování , nejen, že se splnilo vše tak, jak předpověděla, ale vždy si říkám jak vůbec takové detaily může vědět, před půl rokem mi dělala Andělský vzkaz, ve kterém stálo, že budu mít brzy novou kuchyň, což byl podle mě tehdy nesmysl, nebot jsem o ní neuvažovala po několik dalších let, no a opravdu teď se pracuje na mé nové kuchyni. Eva je opravdu jedna z mála ani nechci psát kartářek, protože to oslovení mi pro ni přijde málo, je jedna z mála lidí co má dáno shůry od Pána Boha a opravdu ví, umí a hlavně pomoci chce, často i nad rámec zaplacené hodiny.

  Odpovìdìt
 14. Uživatel

  Poděkování

  Paní Eva je skvost mezi kartářkami. Naprosto nevšední zážitek.

  Její výklad nás s manželkou mnohokrát nasměroval tím správným směrem.

  Komunikace s těmi, kteří nás navždy opustili, Vám vrací nadějí, že „tam“ nahoře na Vás čekají ti nejbližší a drží nad Vámi ochrannou ruku.

  Velmi příjemná, ochotná a vždy na maximum schopná pomoci, to je paní Eva, kterou mohu jen doporučit a popřát jí hodně úspěchů v jejím poslání.

  Marek

  Odpovìdìt
 15. Uživatel

  S Evkou som sa prvy krat stretla pred 5timi rokmi.
  Pred nasim prvym stretnutim som ani len netusila, co ma vlastne caka. No ako som vztupila do miestnosti, hned som pocitila pritok pozitivnej a veselej energie
  Moje stretnutie trvalo asi 45minut a bola som velmi milo prekvapena, co som sa vsetko podozvedala. Evka mi nie len citala z kariet, ale aj pocas rozhovoru, ma velmi milo a pozitivne prekvapila a podporila. Ona sa velmi dokaze vzit do pocitov cloveka.
  Pred stretnutim som bola nervozna a dost negativna. No po mojom stretnuti s nou, sa moje zmyslanie a pocity uplne zmenili a otocili.
  S Evkou sa pravidelne stretavam 2 x do roka, ak je ta moznost. Rada sa s nou vidim, nie len ako „kartarka a vestkyna“ ale aj ako dobra kamaratka.
  Eliška-Londýn

  Odpovìdìt
 16. Zuzana

  S paní Evičkou jsem už dlouho v kontaktu přes skype a vždy mi velice pomohla se současnou situací. Velice přesně vždy vystihla, kde se nacházím a radou co změnit na sobě, aby bylo lépe – jakoby mi viděla do duše :-). Vždy vše naprosto sedělo a já si mohla uvědomit, to co jsem neviděla, nebo vidět nechtěla – doslova mi otevřela oči. Oceňuji i její odbornou znalost v oblasti alternativní léčby. Je vidět, že paní Evička na sobě usilovně pracuje. Takže pro mě kompletní „servis“ jak pro tělo tak pro duši. Vždy je milá, empatická a vstřícná. Paní Evu všem doporučuji a moc jí za vše děkuji.

  Odpovìdìt
 17. Milan

  Paní Eva mi hodně pomohla v těžké životní situaci a naprosto mě šokovala přesnost jejího výkladu. Všem vřele doporučuji.

  Odpovìdìt
 18. Petr

  Moc bych chtěl poděkovat paní Evě za skvělé a přesné výklady a zároveň ji doporučit lidem, kteří potřebují poradit ve všelijakých životních situacích. Paní Evu navštěvuji řadu let a vždy s velice pozitivním výsledkem.

  Odpovìdìt
 19. Monika

  Mrzí mě to, ale opětovně se v rámci asi pěti výkladů paní Evička spletla v zásadních věcech. Samozřejmě může tvrdit, že jsem hodně věcí svým jednáním změnila, ale nezměnila. Takže možná v tom je problém. Každopádně za nemalé peníze velké zklamání.

  Odpovìdìt
 20. Dana

  Velké poděkování patří paní Evě. Vše hezky zapadalo do sebe
  a spolu jsme „rozklíčovaly“ vše z minulých životů, co omezovalo můj současný osobní a pracovní život. Po celou dobu nás doprovázela klidná a příjemná atmosféra.
  Evi, ještě jednou VELKÉ DÍKY

  Odpovìdìt
 21. Lenka

  Pred rokem jsem navstivila pani Evu. Rekla mi, ze si najdu partnera….. Budu stastna a spoustu dalsich veci a jako bonus do toho dala svuj usmev. Pani Evo jeste jednou dekuji

  Odpovìdìt
 22. Eva

  Děkuji paní Evičce za výklad. Bylo v něm spousty věcí, které trefila úplně přesně, a v budoucnu uvidíme. Je milá, a dá člověku chuť jít v životě dál . Moc dekuji

  Odpovìdìt
 23. Uživatel

  Děkuji paní Evičce za výklad. Bylo v něm spousty věcí, které trefila úplně přesně, a v budoucnu uvidíme. Je milá, a dá člověku chuť jít v životě dál . Moc dekuji

  Odpovìdìt
 24. Jana

  Návštěva u paní Evy mi vyrazila dech – v dobrém slova smyslu, v tom nejlepším slova smyslu je úúúúúžasná a vážím si ji jak pomáhá lidem s jejich neduhy. Mě pomohla moc, opravdu. MOc Vám děkuji za to, že jste.

  Odpovìdìt
 25. Radek

  Upřímně děkuji za výklad paní Evě. Doslova mě zarazila přesnost jejího výkladu. Doporučuji všem…

  Odpovìdìt
 26. Petra

  Děkuji paní Evě za výklad po telefonu. Přesně popsala současný stav, dozvěděla jsem se i nové informace. Byla velice milá a vstřícná, dokázala povzbudit. Ještě jednou moc děkuji.

  Odpovìdìt
 27. Eva

  Dobrý den,dnes jsem poprvé mluvila s paní Evou. Bylo to neskutečné, velice milá příjemná. Vše co řekla byla pravda, pomohla mi v rozhodnutí. Určitě bych příště požádala o radu právě ji. Moc ji děkuji.

  Odpovìdìt
 28. Eva

  Dobrý den chci reagovat na komentář,ohledně výkladu.Nicméně je velmi možné,že člověku momentálně při přečtení výklad,který nemusí být odrazem toho ,že člověk se s ním ztotožní ted,to může přinést roztodivné reakce podvědomí.Nic není ve špatném ani v dobrém.Je to v pořádku proto si ihned s klienty voláme a ještě po telefonu si vysvětlíme to čemu člověk nerozumí nebo ,jak jsem to myslela já ve výkladu,když jsem napojená na myšlenky vesmíru.Vše je cestou života a vývoje a výklad se stane dřív nebo později ,když už na to člověk zapomene ,tak jak myslíme tak žijeme .Nic není sepsané vlastní krví ale tvoříme svou vlastní cestu a máme vždy právo volby.Děkuju vám a přeju

  Odpovìdìt
 29. Janík

  Eviny výklady a andělské vzkazy mi už tolikrát pomohly a to ve všech situacích… nejenže je velice přesná a umí, ale hlavně chce pomoct!!! a toho si na ní cením nejvíc :-)doporučuji ji již několik let a stále budu…

  Odpovìdìt
 30. Ivona

  Rada bych podekovala pani Eve za jeji výklady. Jsou presne,vystizne a navic je pani Eva moc fajn clovek.Urcite bych ji i nekdy chtela poznat osobne a prijet osobne na výklad. Mohu jen doporucit.

  Odpovìdìt
 31. M.

  Bohužel zatím musím říct, že se z emailového výkladu nic nesplnilo, ani co už dle něho mělo. Vím, že neosobní výklad může být zkreslený, bohužel když je zkreslený úplně, tak to není moc fajn.:(

  Odpovìdìt
 32. K.

  Tímto bych chtěla ještě jednou moc poděkovat paní Evě za výklad přes e-mail. Výklad byl naprosto výstižný a ohromující, pomohl mi vidět více věci tak, jak prostě jsou a sundat konečně růžové brýle… Dozvěděla jsem se i mnohé další, velmi hodnotné informace. Výklad prostě přeplnil mé očekávání. Paní Eva je úžasná, hodná a velice ochotná bytost. Paní Evo, přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníků, tak jako jsem já… 🙂

  Odpovìdìt
 33. Dušan

  Musím říci,že jsem byl velmi zaskočen přesností výkladu s popisem situací, vše volně navazuje, jsou tu i rady do budoucna, je na každém, jak se k tomu postaví a jak je ochoten naslouchat a vzít si k srdci pro sebe to nejlepší. Děkuji Evě, že mi ukázala směr a otevřela oči…..

  Odpovìdìt
 34. Romča

  Eva mi pomohla najít cestu, po celou dobu mých problémů. Stále mě držela nad vodou. Je to SLUNÍČKO a moje úžasná kámoška. DOPORUČUJI !!! Romana

  Odpovìdìt
 35. Vera

  Vím,že jsem měla výklad od té NEJLEPŠÍ! Doporučuji všem! Výklad přes Skype
  Děkuji Vám Evo!

  Odpovìdìt
 36. Zdeňka

  Evička-je zlatý človíček se srdíčkem na dlani…již několikrát jsem si nechávala dělat výklad na otázky a vždy mi to moc pomohlo……nyní naposledy po skype…..jsem velmi spokojená….a vřele moho doporučit…..

  Odpovìdìt
 37. Věra

  Paní Evička Vyšínská..prostě jednička:-):-)děkuji

  Odpovìdìt
 38. Věra

  Pěkný den,co k paní Evičce dodat?je nejlepší..:-):-):-)a velmi ochotná:-)

  Odpovìdìt
 39. Zdeňka

  Děkuji tímto Evičce za výklad přes skype,je človíček se zlatým srdíčkem…mohu jen vřele každému doporučit 🙂 Zdeňka

  Odpovìdìt
 40. Martina

  Moc děkuji paní Evičce za andělský vzkaz. Moc to pomohlo v uvědomění si a chvíli pozastavení i přemýšlení v smutné bolestné situaci, kterou andělské písmo zcela vystihlo a pohladilo:)

  Odpovìdìt
 41. Zuzana

  Ještě jednou mockrát děkuji za váš výklad. Poznat 3/4 roku dopředu ze otěhotním kolem mých narozenin, následně to potvrdit druhým výkladem je opravdu neuvěřitelně.
  Paní Evičku mužů jen a jen doporučit protože výklad je nejen zajímavý svou odlišností od ostatních klasických typů karetních výkladů ale také člověka nutí přemýšlet sám nad sebou. Navíc dodá člověku naději věřit ve svou vlastní budoucnost

  Odpovìdìt
 42. Dana

  Ještě jednou Vás zdravím paní Evo. Dnes večer to byly neuvěřitelně přesné informace, které jste mi podala. Můj život je teď na pomyslném rozcestí a potřebovala jsem berličku, abych se mohla rozhodnout a vydržet toto nelehké období a udržet si víru, že vše dobře dopadne. Vaše přesná tzv. diagnostika současného stavu je ohromující a to co bychom měli prožít do budoucna je velmi dobré. Já jsem si Vás vybrala a Vy jste dnes dokonce o místě, kde bydlím slyšela. Je to neuvěřitelné, ovšem nic v životě není náhoda. Tak si počkáme na to budoucí, jak to bude dál. Vážení, klobouk dolů. Zdravím Dana

  Odpovìdìt
 43. Radek P.

  Vážená Paní Evo, dovoluji si Vám moc poděkovat za informace, které jste mi poskytla. Ocitl jsem se ve složité životní situaci a to co jste mi napsala, se skutečně přibližně do črtnácti dnů odehrálo. Pro mne naprosto neuvěřitelná věc, která se mi stala poprvé v životě, přišla ve chvíli, kdy bych býval učinil nevratné kroky, což by mne později velmi mrzelo. Vaše předpověď budoucnosti se splnila na sto procent a mne ve chvíli , kdy jsem vše pochopil, opravdu mrazilo v zádech, přeji příjemný den a ještě jednou děkuji, Radek P.

  Odpovìdìt
 44. Mirka

  Paní Vyšínská, velice Vám děkuji za podrobný a přesný výklad karet. Je to doslova psychologický rozbor současného i následujícího dění v mém životě. Jste skvělá, Vaše služby mohu všem vřele doporučit. Díky.

  Odpovìdìt
 45. Pavlína Matůšová

  Děkuju paní Evičce za výklad karet,všechno pasovalo přesně na mě,až mi přeběhl mráz po zádech.A na tu budoucnost už se těším:-) Doporučuji všem její služby. Pavlína

  Odpovìdìt
 46. Irena

  Příjemná paní ,velmi rychle reagovala.výborná spolupráce,dozvěděla jsem se v krátkém čase tolik cenných informacích.mnohokrát děkuji.

  Odpovìdìt
 47. Vlasta

  Pani Evo, děkuji Vám za velmi rychlé zpracování výkladu. Byl výstižný , jasný a s cennými radami nejen v oblasti mého zdraví. Máte dar s ohledem na minulost objasnit současnost s nadějí na lepší zítřek. Ani nevíte, jakou jste mi dodala kuráž a energii k vykročení novým směrem, který byl zatím jen mým snem.
  Přeji hodně spokojených klientů stejně jako jsem já!

  Odpovìdìt
 48. Vlaďka

  Moc děkuji paní Evě za přesné hodnocení současného stavu v mém životě i co se týká zdravotních problémů. Je to obdivuhodné, ve všem měla pravdu. Co se týká budoucnosti, věřím, že i to se mi splní. Určitě si ještě někdy nechám udělat výklad a už ted´mám domluvenu homeopatickou léčbu, protože alopatické léky mi nezabírají. Jakmile mi homeopatika pomohou, učitě zde napíšu další hodnocení.
  Vřele doporučuji.

  Odpovìdìt
 49. lucie galiova

  Homeopatie funguje!

  Lucka G. | 22.03.2016

  Dříve jsem již zaslechla o homeopatii, jenže zajímat se fakticky o něj začneme, až když vyčerpáme ostatní dostupné možnosti. Tak to bylo i u nás. Okamžitě jsem si vzpomněla na paní Evičku. Není to placebo, jak se většina domnívá. Je to daleko víc, je to hlubší, jde to až do duše. Tak to vnímám já. Těžko to popsat, léčí to i když vše vypoví. Nakopne a dá druhý dech. Pak už jen sledujete, jak to pomáhá a člověk se mění před očima a sílí. Více si vážíte zdraví, jste vděčni. Já jsem vděčná, že znám paní Evičku a dělá to co dělá, pomáhá lidem a dává jim naději, sílu, ukazuje cestu. Kdo pochybuje, vyzkoušejte, můžu jen doporučit výbornou homeopatku, kartářku a hlavně skvělého člověka. Velké DÍKY

  Odpovìdìt
 50. Marie

  Vážená paní Večernice,
  byla jsem u Vás před vánoci, a musím říci, že jste prostě úžasná.Vše co jste mi řekla vy je pravda.I když mám nyní strach ,vím ale že vše dopadne dobře ,děkuji Marie

  Odpovìdìt
 51. Eva

  Děkuji paní Evě za výklad, překvapil mě její široký záběr, dokáže se podívat do minulých životů, poznat zdravotní problém, dokonale charakterizuje povahu konkrétního člověka na kterého se napojí, aniž by ho znala. Věřím, že její předpovědˇ budoucnosti se vyplní, přesně totiž vystihuje mé silné tušení, že věci se takto vyvinou.

  Odpovìdìt
 52. Petra

  Moc bych chtěla poděkovat paní Evičce 🙂 … Pomohla mi otevřít oči a navézt na cestu, kterou se dát. Pomohla mi pochopit proč se dějí některé věci a i povzbudit k lepším zítřkům bylo to jako dodání nové energie a hlavně nebylo nic co by z výkladu karet nesedělo 🙂 … Všem mohu paní Evu doporučit. Moc děkuji za pomoc a těším se na další setkání 🙂

  Odpovìdìt
 53. Eva

  Paní Evička je jediná kartářka,která je ochotná pomoci a hlavně opravdu pomoci chce.Vše,co mi vyložila, bylo tak,jak řekla.Poslala energii,byla po ruce, když jsem jí potřebovala a navíc mi dodala víru,že bude vše v pořádku.Všem ji mohu jen doporučit,je nezištná,milá a hlavně UMÍ.Děkuji ,paní Evo a přeji hodně zdraví.Eva-Plzeň..jste opravdu anděl na Zemi

  Odpovìdìt
 54. Aneta

  Jsem až v neuvěření. Vše do puntíčku sedí. Patří Vám velké dík. Jste užašná!!!!!!!
  Děkuji

  Odpovìdìt
 55. Klara

  Chtela bych moc pani Vysinske podekovat za opakovane vyklady karet.Je to az neuveritelne,jak vse co mi rekla vychazi.Dekuji za nasmerovani a pomoc při zdravotnich obtizich,pomohla nejen me,ale hlavne memu lekari stanovit diagnozu(lekar chtěl vracet diplom :-)).Doporucuji vsem jeji služby,plne ji duveruji,nezklamala me,je to neuveritelny clovicek :-)……. klara Hradec Králové

  Odpovìdìt
 56. Gabriela

  Paní Evu jsem oslovila již podruhé a jsem s ní spokojená. Mohu doporučit. Moc děkuji paní Evo.

  Odpovìdìt
 57. Monika

  Evi, vřelé díky za všechno.
  Tohle nejlépe vyjádřilo moji vděčnost. Z celého srdce děkuji.

  Odpovìdìt
 58. Kikki

  Milá paní Evičko, z vašeho výkladu jsem velice nadšená, popsala jste mě velice dobře, jakoby jste mě znala…Jste pro mě úžasná bytost, vím, že se na Vás opět obrátím…a moc ráda Vás poznám. Přeji Vám hodně štěstí a lásky v životě.

  Odpovìdìt
 59. Katka

  Dobrý den,milá Večernice.Opět chci poděkovat za to,že jste mi konečně otevřela oči a já přestala doufat v něco,co se stejně nikdy nestane a řekla mi věci,které by mne ani ve snu nenapadly.Sice to dost bolelo,ale znát pravdu je třeba..Děkuji,krásný den.Katka

  Odpovìdìt
 60. Katka

  Dobrý den.Včera jsem opět navštívila paní Evu Vyšínskou a můžu říct,že to absolutně nechápu,ale ona vždy vše uhodne.Návštěvu un í jen a jen doporučuji,pomůžeVám v jakékoliv těžké chvíli a dokáže velmi potěšit.Kdo váhá s návštěvou,vřele doporučuji.Ještě včera jsem byla ubulený uzel nervů a dnes je to o poznání lepší :))) Děkuji

  Odpovìdìt
 61. Jaroslava

  Chtěla bych poděkovat paní Evě za výklad. Výklad byl naprosto přesný. U spousty věcí mi otevřela oči. Moc mi pomohla při mém dalším rozhodování. Moc děkuji a mohu doporučit dále. 🙂

  Odpovìdìt
 62. Margita

  Ahoj vsem,Dnes jsem mluvila s pani Vysinskou.Mela a mam zni skveli pocit.Dokonale odhadla lidi na ktere jsem se ptala a v mem trapeni udelala jasno.Jeji vyklad byl jasny a trefny.Predpovedi by se meli plnit koncem roku tak uvim.kONECNE JSEM NASLA DOKONALOU KARTARKU.Vsem doporucuji

  Odpovìdìt
 63. Jessi

  Chtěla bych velmi poděkovat za všechny vaše odpovědi na moje sms. Prozatím jste měla už čtyřikrát pravdu, přestože jsem Vás jednou neposlechla. Nakonec se ukázalo, že jste se opět nemýlila. Vaše odpovědi jsou vždy velmi přesné a pravdivé. Děkuji moc:-)

  Odpovìdìt
 64. Dáša

  Moc děkuji paní Evě Večernici za výklad! Je úžasná,mám od ní výklad už podruhé a ona se prostě neplete. Vždy je to téměř jisté,jak ona napíše,pocity,situace i rady jsou na místě a správné…… Je boží a já se zase ozvu.Ještě jednou díky a hodně štěstí

  Odpovìdìt
 65. Eva

  Oslovila jsem paní Evu s výkladem karet na 2 A4. Uvědomila jsem si spoustu věcí, v něčem mi otevřela oči, poradila, uklidnila, potěšila, poučila, radostnou věc sdělila i varovala. Moc jí děkuji a myslím, že i v budoucnu se na ní obrátím. Eva N.

  Odpovìdìt
 66. Jana

  U paní Vyšínské jsem si nechala vyložit již několikrát. Vždy jsem byla spokojená. Navštívila jsem více kartářů, ale ona jediná byla schopná říct, co jak dopadne, třeba i rok nebo dva dopředu. Mohu potvrdit, že to co píše ve svém výkladu – výklad na 3 roky podle momentální situace, se opravdu začal plnit teď po dvou letech. Nejen, že vykládá karty, ale umí popsat přesně pocity člověka dopředu, aniž by ji kdokoliv něco řekl. Podle mě je nejlepší ze všech, jsem ráda, že jsem ji našla. Dokáže poradit a zároveň uklidnit. Vidí člověku až do duše. Budu ji doporučovat a přeju jí jen to nejlepší 🙂

  Odpovìdìt
 67. Miroslava

  děkuji za výklad i když to vše moc bolí.ale věřím tomu,co psala paní Eva,že vše se obrátí…

  Odpovìdìt
 68. Michaela

  Velice dekuji pani Vyšínské za vcerejsi rozhovor, v mnohem mi otevrela oci a poradila, jak se mam zachovat v určitých situacích. Jiz několikrát jsem si od ni nechala poslat vyklad karet pres SMS i podrobnejsi po emailu a zatím mela vzdy pravdu a vse se nakonec vyplnilo.
  Jeste jednou dekuji.
  Michaela

  Odpovìdìt
 69. Jana

  Eva je naprosto jedinečná bytost, nemůžu ji snad ani nazvat kartářkou,pro mne je Evička jasnovidka…. plní se opravdu všechno i ty nejmenší detaily….kdykoli si přečtu její výklady, cítím se tak nějak líp 🙂 je v nich naděje. Prostě smekám před ní…

  Odpovìdìt
 70. Lenka

  Mila Evicko,rika se,ze clovek v zivote „nemusi“ nic,jen umrit…,ale ja musim…,po dnesnim tel.vykladu Vam musim ze srdce podekovat a vyjadrit Vam obrovsky respekt a obdiv.Nepatrim mezi ty,kteri bezne pisou,ale u Vas musim udelat vyjimku…jelikoz jste me zcela prekvapila svou schopnosti.Za svuj zivot jsem vyzkousela mnoho radoby „kartaru“ a musim s plnym svedomim rici,ze jsem 13 let zustala verna pouze jedne sve pani kartarce,jelikoz z tech mnoha byla jedina,kdo ma skutecny dar pomahat,citit,videt….napojit se a popsat veci tak,jak opravdu jsou,bez jakehokoliv vyptavani se.Pani Evicko,dnesnim dnem
  mam 2 pani kartarky a tou druhou jste Vy.Naprosto jste me odzbrojila jiz v 1.minute Vaseho vykladu…,pote kdyz jste mi popsala jak vnimate situace,na ktere jsem se dotazovala…..,mate muj obrovsky obdiv a uctu.Takovy dar muze mut jen par jedincu a Vy mezi ne rozhodne patrite!!!Moc rada se k Vam budu vracet…DEKUJI!!!

  Odpovìdìt
 71. Lenka

  V zivote se rika,ze neni nic,co se „musi“,jen umrit,ale ja dnes musim…ze srdce musim…a sice velice podekovat pani Evicce za dnesni telefonicky vyklad .Slovo „dekuji“ neni dostatecne,je to obrovska pochvala a ohromny respekt k jeji osobe a jejimu daru,ktery ma.V zivote jsem poznala mnoho radoby kartaru,avsak z toho „mnoha“,jsem zustala 13 let verna pouze jedne sve pani kartarce,ktera ma skutecny dar toto poselstvi vykonavat.Nevim,zda je to osud ci nahoda,ale nyni mohu rici,ze dnesnim dnem budou do meho zivota patrit dve pani
  kartarky a tou druhou je prave pani Evicka.Kdyz pominu jeji vstricny a mily pristup,ktery maji vetsinou vsechny „kartarky“,pani Evicka me odzbrojila svymi slovy jiz v 1.minute sveho vykladu….,danou situaci mi popsala zcela dokonale,veci,ktere nemohla ani naznakem odhadnout/vedet mi rekla zcela presne.Nepatrim mezi pisatele,ale dnes delam vyjimku,jelikoz by mi svedomi nedalo tak nadanou zenu nepochvalit….pani Evicka patri mezi ty,kteri o sobe mohou rici,ze maji skutecny dar….dar nahlednout do osudu lidi,dar pomahat….a s plnym vedomim mohu jeste dodat,ze takovych lidi je velice malo.Pani Evicko,dekuji…moc rada jsem Vas poznala a budu se k Vam urcite vracet.

  Odpovìdìt
 72. Jana

  Moc děkuji paní Evě, za empatii a naději, kterou nám dává, když stojíme na rozcestí,, plní se mi,, jsem spokojená a vím , že , když budu přešlapovat na místě , mám se kam obrátit a zeptat se, moc děkuji ještě jednou a přeji hezký den ,, ))

  Odpovìdìt
 73. Jana

  Musím napsat, a poděkovat paní Evě,, plní se,, a nám na rozcestí pomáhá svým přístupem a empatii najít cestu a dát naději,, , moc děkuji a vím , že opět využiji její věštby, vřele doporučuji,, děkuji,, )

  Odpovìdìt
 74. Jana

  Musím vynachválit vaší pracovnici paní Evu Vyšínskou, splnilo se vše co předpověděla do detailu, i to co jiní nevěděli… je úžasná, můžu ji doporučit ! Jana

  Odpovìdìt
 75. noskova@nev-dama.cz

  Moc děkuji za mailík..již jsem si ho mnohokráte přečetla a Vámi popisovaný děj v kapitole „Výklad karet během roku“.. právě nastal..
  Lapám po dechu a nechápu.Jste úžasná „jasnovidka“
  Ing. Markéta Nosková
  jednatel CA Dama s.r.o.

  Odpovìdìt
 76. Pavel

  Úžasný výklad,vřele doporučuji,Pavel

  Odpovìdìt
 77. renata

  Úžas a poděkování

  Renata | 16.05.2013

  Milá Evičko, nevím co napsat. Mám toho na srdci opravdu hodně. Dnes jsem od Vás dostala výklad mailem.
  Četla jsem ho již několikrát a stále se k němu vracím. Tak jak jste vystihla situaci ve které se momentálně nacházím, je až neuvěřitelné. Váš výklad je kompletním rozborem mého komplikovaného vztahu. Ukazuje mi cestičku a já doufám, že díky Vaší pomoci a Vašim radám nebude už klikatá.
  Poslední půl rok byl pro mě velmi vyčerpávající, hlavně psychicky a díky Vám jsem nyní plná optimismu, naděje a chuti do pro mě nového života.
  Neexistuje poděkování, které by stačilo pro Vás. Pro dámu, která dokáže člověka tak “ restartovat „.
  Hluboce se před Vámi skláním a ještě jednou velké díky.
  Přeji Vám a Vašemu synovi jen to nejlepší.

  Odpovìdìt
 78. Katka Klinská

  Dobrý den.Chtěla bych takto moc a moc poděkovat paní Evičce Vyšínské-Večernici.Byla jsem u ní dnes,jsem velmi spokojená a věřím že vše,co mi dnes pověděla a vyložila,se v pravý čas naplní.Ještě jednou děkuji a přeji mnoho štěstí.

  Odpovìdìt
 79. Zdeěk

  Paní Evu všem doporučuji, co ji vyšlo se splnilo, nebo plní. Ještě jedou děkuji.

  Odpovìdìt
 80. Eva

  Souhlasím s hodnocením pana Dolejše.S odstupem času můžu říct,že na dálku odhadla charakter člověka,na kterého jsem se ptala.Paní Vyšínská,děkuji a určitě se na Vás někdy zas obrátím.
  Eva

  Odpovìdìt
 81. Terezie

  Děkiji moc za výklad snad se mi splní můj sen !! 🙂

  Odpovìdìt
 82. Jarmila Staníčková

  Dobrý den paní Evo,chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš výklad,který mi otevře l oči a ukázal cestičku,kterou mám následovat,hodně jste mi tím pomohla
  nejvíce mně zaujalo to co jste mi řekla na závěr,mám to napsané a stálé si to čtu,už vím proč můj tatínek se ke mně vracel v mých snech,byl a bude mi dobrým rádcem po celý život,byla jste úžasná a mé hodnocení je to nejvyšší.Moc děkuji a přeji hodně úspěchu,máte obrovský dar,který jistě pomůže mnoha lidem.Jarka

  Odpovìdìt
 83. Jiří Dolejš

  Pani Vyšínská na dálku analyzovala s úžasnou přesností osobnost a charakter lidí, dokonale popsala vznikly problém. To vše dokázala stanovit bez znalosti zainteresovaných lidí, bez osobního kontaktu, pouze na základě znalosti jmen a datumu narození.
  Ve svém výkladu dokázala i psychicky povzbudit. Velmi si ji vážím.
  Věřím, že se náplní i její předpoveď, její věštba. To ale ukáže až budoucnost.
  Jirka

  Odpovìdìt
 84. Jana

  Dobrý den, ja jsem moc spokojená, co mi paní Eva řekla, se mi potvrdilo. Díky Jana

  Odpovìdìt
 85. Ivona

  U paní Evy V. jsem si již několikrat nechala vyložit karty. Je to až neuvěřitelné, jak se ty věci, které mi předpověděla, pomalu plní. Paní Eva je nejen osoba, která Vám poradí, ale taky jedna z mála kartářek, která opravdu do těch karet vidí.
  Přeji ji vše nej a hooooodné spokojenych zákaznic, mezi ktere též patřím.

  Odpovìdìt
 86. Jarmila

  Dobrý večer,objednala jsem se u p. Evy Vyšinské na výklad karet přes telefon. Byla velmi příjemná,ale co mi předpověděla se nesplnilo. Je mi to líto protože se o ní píše,že je to zkušená kartářka

  Odpovìdìt
  • Eva Vyšínská

   Dobrý den, víte naše budoucnost se dá velmi ovlivnit našimi myšlenkami, ale i našimi pochybami. Vše se dá i oddálit. Jsou vždycky dvě varianty a především záleží i na naší komunikaci. Někdy prostě smýšlíme jinak, někdy to přijde později, hodně záleží na nás.
   Vesmír nám prostě splní vše, nerozezná dobrý a špatný, přesto věřím a přeji vám z celého srdce ať vše dopadne co nejlépe pro vás.
   To je to nejdůležitější.
   Eva

   Odpovìdìt
 87. Jana

  Chci poděkovat paní Evičce za výklad, rozdává naději a víru, posílá energii, jsem moc spokojená, budu doporučovat..Děkuji Jana

  Odpovìdìt
 88. Jana

  Chci poděkovat paní Evě, je to empatická , příjemná žena, dává naději a energii, jsem moc spokojena ..ozvu se a ještě jednou veliké díky..Jana

  Odpovìdìt
 89. jana

  Moc děkuji, nechápu jak vesmír pracuje, ale je to úžasné…

  Odpovìdìt
 90. Dáša

  Chtěla bych hrozně moc poděkovat Evičce za výklad karet přes SMS,byl rychlý a pravdivý.Určitě se na ni obrátím v každé situaci ve které si nebudu vědět rady.
  Děkuji 🙂

  Odpovìdìt
 91. Zuzana

  Milá Evi,
  moc Vám děkuji za Váš výklad přes email.K hodnocení jsem se dostala až nyní. Neříkám,že mě karty potěšili,ale aspoň mě vyburcovali,abych začala něco dělat,aby všechno bylo úplně jinak. Mám pocit,že po Vašem výkladu jsem se vydala správným směrem ve správných kolejích.Všem Vás samozřejmě doporučuji a mějte se moc krásně Zuzka

  Odpovìdìt
 92. Jirka

  Děkuji za výklad… dodal mi energii a mám jasno. V budoucnu se opět rád na vás obrátím …

  Odpovìdìt
 93. Ilona

  Děkuji paní Evě za výklad po sms,pomohl mi, zorientovat se v dané situaci.Určitě využiji i její další služby.

  Odpovìdìt
 94. Eva

  Tímto bych ráda poděkovala paní Evičce Vyšínské za rozsáhlý výklad a rady. Byla velmi milá, ochotná, vstřícná. Její výklad mě zaujal i tím, že odhalila věci, které nemohla vědět. Cením si jejího rychlé výkladu po e-mailu, i když je neustálé zavalená prací. Pokud budu potřebovat při rozhodování hlavu, nebudu váhat a paní Evu znovu kontaktuji.

  Moc Vám děkuji, přeji jen to dobré, hodně štěstí, spokojených klientů a hodně energie. Eva

  Odpovìdìt
 95. Dagmar

  Oceňuji přístup paní Evy Vyšínské, kdy její přístup je empatický, dokáže vystihnout podstatu věci a její citlivý přístup vyvolá v člověku uklidnění a realistický přístup k danému problému. Vcítění, které je velmi přínosné tak pomáhá člověku zvládnout situaci, tak jak je potřeba. Na stupnici je mé hodnocení deset, protože s její pomocí se mi podařilo zvládnout problém exelentně. Myslím si, že není slabostí, když si člověk řekne o pomoc, naopak svědčí to o jistém stupni duševní síly. Děkuji za její práci, která je přínosná a doporučuji její služby dalším lidem, kteří to ocení. Mějte se všichni dle svých představ co nejlépe.
  Dagmar

  Odpovìdìt
 96. Markéta

  Tímto bych chtěla paní Evě poděkovat za její rychlou pomoc,ochotu a vstřícnost.Ať se Vám paní Evo jen daří,a přeji spoustu spokojených zákazníků,ke kterým také patřím.

  Odpovìdìt
 97. Eva

  Chtěla bych moc poděkovat paní Evě za výklad karet přes e-mail.Skvělý a přesný výklad a také dobré rady do života.Pomohla mi otevřít oči a vidět realitu.Paní Eva je žena s velkým srdcem.Určitě se na ni jěště obrátím a doporučuji ji.Přeju ji vše dobré.

  Odpovìdìt
 98. Veronika K.

  Dobrý večer,
  tímto mailem bych Vám chtěla sdělit a vychválit Vaší zaměstnankyni Evu Vyšínskou.Vypracovávala mne osobní horoskop a karmu a ještě nezávisle na tom, se mne podívala do karet.Opravdu je velice přesná a má velké schopnosti od Boha.Je opravdu moc dobrá.Mám velké problémy s otěhotněním,tak jsme se domluvily na další léčbě.
  Moc jí věřím,že mne pomůže a já se dočkám vytouženého miminka.
  Opravdu tam máte skvělé lidi a já budu jen doporučovat.A hlavně spolehlivé!!!!!!

  Děkuji a pozdravte paní Evu

  Veronika K.

  Odpovìdìt
 99. Jana

  Paní Vyšínská mi opravdu moc pomohla,určitě nebyla náhoda,že jsem v tom množství kartářek na internetu našla zrovna jí.Budu ráda, když se na ní budu moci dále obracet.Děkuji Vám. Jana

  Děkuji EZO portál 🙂

  Odpovìdìt
 100. Markéta

  Srdečně děkuji za Váš výklad, který přesně popsal mou minulost, současnost a dal mi potřebnou naději do budoucna.

  Odpovìdìt
 101. Lenča

  Paní Evičku mi doporučila moje mamča jelikož byla velice spokojená.
  Evička mne i mé rodině moc pomohla, v mnohém viděla dál než jsme očekávali.
  V řešení problému nás posunula upřesnila nám směr, kterým máme jít. Výklad je velice rychlý a přesný.
  Na paní Evičku se ještě určitě obrátíme a každému, kdo potřebuje pomoci, velice doporučujeme.
  Evičce přejeme hodně štěstí a vyléčených dušiček.

  Odpovìdìt
 102. Jana

  Nedávno u mě proběhlo s paní Evou léčení pomocí energie Shamballa. Cítila jsem se moc dobře, proto jsem požádala o zasvěcení do 1.stupně Shambally. Cítila jsem brnění nohou, příliv obrovské enrgie na mých rukou a také teplo v dlaních. Viděla jsem nějakou bytost ve vzduchu se zkříženými nohy a kolem sebe měla žluté paprsky. Pocity se někdy těžko popisují, ale byl to zvláštní, ale moc příjemný zážitek. Těším se jak se můj život změní a myslím,že se již mění… Ještě dnes, po včerejším zasvěcení mám těžké ruce, ale čistou mysl 🙂 Děkuji paní Evo…

  Odpovìdìt
 103. Míla

  Děkuji paní Evě za za rychlé a přesné odpovědi po sms, ale hlavně za úžasné automatické písmo i s krásnou mandalou. Doporučuji její služby všem, kteří hledají pravdu a cestu k ní.

  Odpovìdìt
 104. Petra

  Chci poděkovat paní Evě, za její velmi rychle zpracovaný na 2 stránky zaslaný výklad karet přes e-mail. Je skvělá, protože kromě toho, že vám vyloží karty, tak také vám poradí. Další věc, že aniž by mne znala předem, tak dobře odhalila věci a až jsem byla překvapená. Je spolehlivá a i přesto, že má hodně práce, tak se ozve. Proto ji mohu doporučit a ještě jednou děkuji za její cenné rady při výkladu. Přeji ji hodně spokojených klientů, hodně energie, štěstí a vše dobré 

  Odpovìdìt
 105. lucie

  Chtela bych podekovat pani Eve za vyklad po skype,moc mi pomohla v dulezitem rozhodovani!!!!!!!

  Odpovìdìt
 106. Ilona

  Ráda bych tímto poděkovat paní Evě za její výklad. Byla velice ochotná, střícná. Při její konzultaci jsem se cítila velice uvolněně, jako s kamarádkou na kafču, což mi moc pomohlo. Hovořila z karet o věcech které němohla vědět, udělalo to na mě silný dojem, pocit. Otevřela mi oči. Vykládala z různých druhů karet…, i kyvadla. Budu-li potřebovat, určitě se opět na paní Evu obrátím pro radu. Vřele doporučuji a přeji paní Evě hodně štěstí a vše dobré :-). Děkuji

  Odpovìdìt
 107. Irča

  Děkuji za výklad po sms ,byl velmi výstižný a moc mi pomohl .Určitě budu paní nadále kontaktovat .

  Odpovìdìt
 108. Jana

  Vybrala jsem si paní Evu intuicí a požádala o výklad přes sms. Rychle mi odpověděla a okamžitě mě napadlo, ta žena mi vidí až do duše. Nabídla mi pomoc a já to přijala. Věřím, že mi pomůže, je to úžasná žena a já ji za to děkuji.

  Odpovìdìt
 109. Lucka

  Výklad byl absolutně přesný. Mohu všem jen doporučit. Po dlouhém hledání jsem ráda, že jsem našla kartářku, která je opravdu dobrá.

  Odpovìdìt
 110. Myxi

  Děkuji za výklad po sms. Odpověď přišla opravdu rychle 😉

  Odpovìdìt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Zámek Štěpánov – 11.a12. května 2013 | EZOportál.cz - […] věštkyně, kartářka & léčitelka Eva Vyšínská – její stránky zde: https://ezoportal.cz/eva-vecernice-vysinska […]
 2. Výhled na týden 29.5 – 4.6.2017 | EZOportál.cz - […] Eva Večernice Vyšínská […]
 3. Výhled na týden 16.1 2017-22.1 2017 | EZOportál.cz - […] Vaše Eva Večernice Vyšínská […]
 4. Jaký bude týden 11.7. - 17.7. | EZOportál.cz - […] Eva Večernice Vyšínská […]
 5. Mocná Myšlenka | EzoPortal - [...] článku: kartářka a věštkyně Eva Vyšínská FACEBOOK (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if [...]
 6. Bohatství tajemna | EzoPortal - [...] Autorkou textu: kartářka Eva Vyšínská [...]
 7. Ikona naší vlasti – Václav Havel | EzoPortal - [...] Autorka článku: Eva Vyšínská [...]
 8. Ezoterika versus Byznys | EzoPortal - [...] Autorka článku: Eva Vyšínská [...]
 9. Intuitivní písmo | EzoPortal - [...] Tuto část EZOencyklopedie spravuje: kartářka Eva Vyšínská [...]
 10. Životní štěstí | EzoPortal - [...] Autorka: kartářka Eva Vyšínská [...]
 11. Novinka: Výklad karet online | EzoPortal - [...]  Eva Vyšínská [...]
 12. Eva Vyšínská – Přerok roku 2012 | EzoPortal - [...] Autorka článku: EVA VYŠÍNSKÁ [...]

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Počet shlédnutí: 16459