Je prosinec, měsíc kdy se příroda pomalu odebírá k zimnímu spánku a lidé se nalaďují na krásnou melodii Vánoc. Jeden rok bude končit, další bude brzy začínat. Je to doba, kdy bychom měli zhodnotit své roční činy, rozhodnutí, vzpomenout na ty momenty plné radosti a věřit, že nám jich příští rok přinese co nejvíce. Avšak život není jen o radosti. Mnohdy nás doprovází smutek, někdy dokonce nám z očí vyhrknou slzy stesku. I to je důležité. Bez nich bychom byli pouze ocelovou konstrukcí bez hlubších citů.

V mnoha těžkých chvílích máme na blízku své přátele, rodinu a též i zvířátka – naše mazlíčky, kteří nám pomáhají tyto chvíle přestát a nabrat sílu na naši další cestu životem.

Jsem velmi rád, že se nám podařilo v roce 2011 vybudovat EZOportál.cz a pomoci mnoho lidem lépe se zorientovat v jejich životě a nalézt lásku tam, kde na ně čeká. Jsem velmi rád za všechny, kteří pomocí výkladu karet, horoskopů od nás nalezli cestu k jejich nynějšímu partnerovi, partnerce. Jsem také velmi rád za každý pozitivní ohlas, který se k nám od Vás dostal. Děkuji Vám já i celý tým kartářů a katářek, věštců a věštkyň, astrologů a astroložek, numerologů a numeroložek, kteří působí na tomto kouzelném portálu a denně Vám pomáhají ve Vašich rozhodnutích a též i nalézt tu nejvhodnější cestu pro Vás za Vašim úspěchem, láskou, zdravím a štěstím.

Přejeme Vám z celého srdce krásné Vánoce strávené s Vašimi bližními a Šťastný Nový rok 2012.

 

Za EZOportál.cz

Jindřich Chromý

Počet shlédnutí: 10