Je tomu již rok, co byl slavnostně spuštěn EZOportál.cz

Za tento rok jsme zprostředkovali více jak 1000 výkladů karet a horoskopů. Náš web navštívilo 39787 klientů. Většina z našich klientů byla s poskytovanými službami velmi spokojena.

O tom svědčí mnoho pozitivních komentářů na našich stránkách – hlavně u kartářek a kartářů a v sekci EZO Věštírna Online. Nebudeme nikomu nic nalhávat a přiznáváme, že se našli též nespokojení zákazníci. Pár lidí na výklad velmi spěchalo a chtělo ho mít téměř ihned a tudíž si stěžovali na lhůtu čekání na výklad, kterou bohužel nejsme schopni díky velikému zájmu zkrátit.  Náš tým tvoří 10 excelentních kartářek, věštkyň, věštců, numerologů a astrologů, kteří poskytují služby na té nejvyšší úrovni.

Těší nás, že můžeme pomoci lidem, kteří pomoc potřebují. Pro mnoho z nich jsme stali jejich oblíbeným portálem v tomto oboru. Zakládáme si převážně na stálých a spokojených klientech. Pokud patříte právě mezi ně, patří Vám velké díky! Právě i díky Vám jsme mohli pomoci i dalším. Naše pomoc byla situována převážně rodinám v Africe, Ásii a Jižní Americe pomocí české charitativní organizace Člověk v tísni (více na této stránce). Nyní nově přispíváme i organizaci UNICEF a zvažujeme další možnosti, jak pomoci dál.

 

Jsme rádi, že jste nám zachovali přízeň a můžete se těšit na mnoho nového. V případě, že budete potřebovat pomoci od vynikajících kartářek, věštců, numerologů a astrologů, můžete se na nás kdykoli obrátit. Bude nám potěším stát při Vás.

 

Přejeme Vám úspěšný start měsíce září.

Váš Tým EZOportál.cz

Počet shlédnutí: 10