Horoskopy na červen pro jednotlivá znamení

Aktuální pohyby a vliv planet v červnu 2021 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje BLÍŽENCEM do 21/06/2021. Do RAKA vstoupí v 05,35 hod. V Raku se bude pohybovat až do 22/07/2021. V 16,26 hodin vstoupí Slunce do znamení Lva.

Zajímavost: Částečné zatmění Slunce bude u nás viditelné 10/06/2021.

Tento rok se rodí děti, jejichž duše přilétla z jiných světů. Přináší rozvoj komunikace a vědění na planetu Zemi.

Novoluní v Blížencích nastane 10/06/2021.Novoluní je důležité pro znamení Blížence. Pro ostatní znamení ukáže cestu ke komunikaci a pochopení.  Informovanost, pohyb. Částečné zatmění Slunce, které bude viditelné i u nás v ČR, podtrhne téma novoluní.

Úplněk v Kozorohu nastane 24/06/2021
Úplněk je důležitý pro znamení Kozoroha. Ostatním vnese jasno do tématu práce, kariery a peněz. Práce a život spojený s volností a svobodou, tedy i určitá omezení, nařízení např.: homeoffice apod. Peníze a odměna za práci.

Mars v Raku působí až do 11/06/2021, kdy vstoupí do znamení Lva, kde bude až do konce 07/2021. Po tuto dobu budeme řešit partnery, pracovní partnery, děti a také rodinné oslavy a setkání.

Saturn ve Vodnáři bude působit tři roky.  

Venuše se pohybuje Rakem, koncem měsíce začne působit ve Lvu.

Merkur se pohybuje Blížencem ve zpětném chodu. Obrat nastane 23/06/2021, kdy se Merkur otáčí a nabere přímý směr.

Jupiter se přesunul na pár měsícůdo znamení Ryb, kde působí 05 + 06+07/2021 a celý rok 2022. Jupiter začne couvat 20/06/2021, v retrográdní fázi bude do 18/10/2021. Když couvá Jupiter, musíme učinit důležitá rozhodnutí, které nám později přinesou posun a rozmach.  Poté se Jupiter otočí a konečně opět nalezneme štěstí. Budeme se moci opřít o Dobroděje a jeho přízeň.

Merkur se pohybuje Býkem do 04/05/2021, kdy se přesune do Blíženců. Zpětný chod nabere 30/05/201.  Couvat bude až do 23/06/2021, kdy se otočí a opět popluje správným směrem. V době, kdy couvá Merkur, se nám vrací minulost k dořešení. Doporučuji nepodepisovat nic nového. Vše bude ještě jinak. Naopak dořešte situace z minulosti, které jste nedořešili. Komunikace vázne, vše se zpožďuje, kazí se přístroje. Doporučuji zálohovat si důležitá data. 

Vyberte své znamení

           

Beran

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevře dveře ke komunikaci, úřadům a vyřizování, zařizování. Berani mohou řešit automobil, nebo dopravní prostředek. Podepisovat smlouvy, dohody a úřední dokumenty. Studenti budou mít dobré podmínky ke zkouškám.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk ukončí situaci spojenou s prací. Vnese jasnější světlo do úředních záležitostí a financí.

Někteří Berani uzavřou pracovní partnerství.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Berani mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.

 

Býk

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevírá komunikaci na téma peněz a majetku. Býky čeká vyřizování a zařizování na úřadech. Telefonování a podepisování úředních dokumentů v souvislosti s financemi. Býci dostanou přidáno v práci, nebo zvednou provize za své služby. Uvědomí si svou hodnotu. Vrací se jim k dořešení vše kolem peněz, vše se však podaří až po 23/06/2021.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk vnese jasno do úřední oblasti. Vyřeší situace spjaté s cizinou a zahraničím.  Býci, kteří studují, uzavřou toto téma. Planetka Ceres jim dává pořádně zabrat. S Uranem a Černou Lunou je tento rok velmi náročný.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Býci vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika.


Blíženci

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní ve vlastním znamení přinese mnoho komunikace, cest a cestování. Splní si své sny. Nejdříve je potřeba si vyřešit všechny resty. Od 23/06/2021 se konečně vše pohne a Blíženci se pohnou kupředu, zrealizují své projekty.  Zatmění Slunce podtrhuje toto téma.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno do finanční situace. Kolem úplňku je dobré mít zaplacené veškeré pohledávky. Někteří Blíženci ukončí vše na téma sexuality. Řešení alimentů, milenecký svazek, dítě apod.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Aktuálně se vše točí kolem rodiny, domova, dětí a partnerů.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.


Rak

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevírá 13. komnatu Raků. Budou se muset vrátit zpět do minulosti a vyřešit nedořešené záležitosti. Něco zajímavého se o sobě dozvědí. Mohou kolovat i pomluvy. Tajemství, které mělo být skryto, bude odtajněno. Raky čeká rekapitulace minulého roku. Co se povedlo a nepovedlo, co chtějí ukončit a kudy se ubírat. Odpovědi naleznou za měsíc, a to od 10/07/2021. Pozor na téma zdraví a pošramocené psychiky. Raci mají ve svém znamení Venuši, a tak mohou zářit, toužit po lásce. Pozor na mimopartnerské svazky.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk vnese jasno do vztahových záležitostí. Ujasní si vztahy partnerské, pracovní, rodinné apod. Do úplňku se mohou vyhrocovat partnerské problémy. Po úplňku vše dostane reálnou podobu. Rakům se uleví.

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Raci mohou nakupovat, utrácet, investovat nebo vydělávat peníze. Aktivita bude vložena do stability (domova) a pevných základů, na kterých se dá později vybudovat stabilní příjem.

 

Lev

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevírá cestu do společnosti. Lvy čeká komunikace a cestování za přáteli. Vesmír jim ukáže, kam patří, do jakého společenství. Mohou si splnit své sny, zejména karierní. Vrací se jim do života důležitá osoba z minulosti. Ozve se jim starý známý, koho dlouho neslyšeli.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk vnese jasno do oblasti spolupráce, spolupracovníků a kolegů. Něco se bude dít v pracovní oblasti. Někteří Lvi budu řešit zdraví, nebo mohou o někoho pečovat. 
Od 27/06/2021 se přesune Venuše do znamení Lva. Ti budou oslňovat svou krásou. Svítit všude kolem.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity. Mars zde působí až do 11/06/2021. Lvi budou plni fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout. Je to velmi hektické období.

 

Panna

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevírá nové pracovní možnosti. Panny čeká komunikace a cestování za prací. Mohou podepisovat úřední dokumenty související s pracovní aktivitou. Vrací se jim lidé a situace z minulosti, které jsou třeba dořešit. Ideální čas na pracovní pohovor, změnu práce a postup v kariéře. Zatmění Slunce podtrhne dané téma.

Úplněk nastane 24/06/2021
Některým Pannám úplněk ukončí pracovní partnerství. Vnese jasno do tématu životních partnerů a peněz. Těm, kteří mají děti a řeší toto téma, úplněk uzavře záležitosti v těchto tématech.

Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Panny ukončí určitou aktivitu nebo činnost. Místo, kde pobývaly či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace.

Ukázka osobního horoskopu

Podívejte se na ukázku, jak vypadají osobní horoskopy od paní astroložky Daniely Hannah. Když se Vám bude líbit, můžete si jej pohodlně objednat zde.

Váhy

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevírá novou cestu k úředním jednání. Někteří naleznou řešení na téma ciziny a zahraničí. Váhy, které studují, mají podporu Vesmíru při studiu, vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Pracovně se jim bude dařit. Vrací se zpět k vyřešení komunikace a úředních dokumentů.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk ukončí oblast domova, bydlení a pevné půdy pod nohama. Váhy dořeší záležitosti rodinného charakteru s ženami jako je manželka, partnerka, matka, babička apod. Některým Váhám vnese úplněk jasno do tématu zdraví.

Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství, kde chtějí působit. Aktivita Vah bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Mohou potkat důležité osoby pro budoucnost.


Štír

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevírá dveře k sexualitě a penězům. Vrací se jim někdo zajímavý do života. Mohou počít dítě, nebo najít partnera. Někteří Štíři mohou požádat o hypotéku či půjčku. Čeká je na toto téma komunikace, cesty a cestování, dořešení minulosti. Podepisování úředních dokumentů.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk ukončí a vnese jasno do úředních záležitostí, týkajících se peněz. Někteří Štíři uzavřou oblast vzdělávání. Někdo může řešit dopravní prostředek, pokuty, autoškolu apod.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Štíři budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v práci nebo kariéře. Pracovně se nezastaví.

 

Střelec

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevírá cestu ke vztahům a dohodám. Střelcům přichází do života nový partner či pracovní partner. Čeká je cestování, komunikace a podepisování nových smluv a úředních dokumentů. Vrací se jim k dořeší vše na téma vztahů a nastavení nových pravidel. Vrací se jim někdo z minulosti.

Jupiter začne couvat 20/06/2021 a bude ve zpětném chodu až do 18/10/2021, kdy se Střelcům opět vrátí štěstí. Jupiter ve zpětném chodu boří vše, co nemá pokračovat dál.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk ukončí situace na téma peněz a majetku. Vnese jasno do záležitostí spojených s penězi. Zejména ve spojení s prací nebo financování bydlení.

Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.

  

Kozoroh

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevírá dveře k nový kolegů, spolupracovníkům nebo nové spolupráci. Vrací se jim do života někdo z minulosti. Čeká je mnoho komunikace, cest a cestování v souvislosti s pracovní aktivitou. Telefonování, psaní a podepisování dokumentů.

Úplněk nastane 24/06/2021
Do úplňku vyústí problémy ve vztazích. Úplněk vnese jasno do partnerských či pracovních vztahů. Vztahy na všech úrovních. Nastaví nová pravidla. Kozorozi již delší dobou mají řešit vztahové záležitosti pod Černou Lunou a Uranem. Nyní se vše dokoná.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimopartnerské vztahy, ale také zklamání.

   

Vodnář

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní přináší nové možnosti v pracovních a partnerských vztazích. Vodnáři mají velmi plodné období. Kdo hledá životního partnera, nalezne jej. Kdo chce počít dítě, má příznivě nakloněny planety. Někdo jim něco zajímavého nabídne. Období plodnosti a úspěchu. Vrací se jim někdo zpět do života. Komunikace na téma partnerství.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk přinese možné problémy s psychikou, mohou se uchylovat do samoty a také řešit téma zdraví. Čekají na vlastní úplněk, který nastane za měsíc. Vodnáři mají tento rok dva úplňky za sebou, kdy dořeší veškeré vztahové záležitosti.

Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měli by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání.

Ryby

Novoluní nastane 10/06/2021
Novoluní otevírá nové možnosti do oblasti bydlení. Ryby se mohou stěhovat, zlepšit bydlení ale také svou stabilitu. Vrací se jim situace z minulosti k dořešení. Úřední dokumenty, podepisování smluv. Komunikace a telefonování na toto téma. Někteří mohou řešit tělesnou schránku a zdraví. Jupiter se na několik týdnů přesunul do vlastního znamení, kde ukazuje Rybách, kde mají čekat životní posun, který nastane v průběhu roku 2022.

Úplněk nastane 24/06/2021
Úplněk ukončí působení v určitém společenství. Kamarádi a přátelé ukáží svou tvář. S některými uzavřou komunikaci. Úplněk vnese jasno do společnosti, kde Ryby působí. Mohou změnit prostředí nebo místo, kde pracují.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkovým obtížím v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci. Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 2449