Horoskopy na červenec pro jednotlivá znamení

Aktuální pohyby a vliv planet v červenci 2019 na jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Rakem do 23/07/2019. Nad ránem ve 4,50 hod se přesune do Lva, kde bude působit do 23/08/2018, poté se v poledne přesune do znamení Panny.

Novoluní proběhne 2/07/2019 ve znamení Raka
Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Raka. Téma tohoto novoluní pro všechny živé bytosti je domov, rodina, ženy v rodině.

Úplněk v Kozorohu nastane 16/07/2019
Úplněk je důležitý pro znamení Kozoroha. Vnese jasno do oblasti práce, kariery a finančního ohodnocení.

Mars se pohybuje znamením Lva. Zde bude působit do poloviny srpna.

Merkur se pohybuje Lvem. Od 08/07/2019 se otáčí a vrací se zpět do Raka, kde se bude pohybovat do konce měsíce. 01/08/2019 se Merkur vrací do přímého směru. Z Raka bude směřovat do Lva. Při retrográdní fázi se nedoporučuje podepisovat smlouvy a uzavírat dohody. Nastává problém v komunikaci. Problémy s telefonem, TV nebo počítačem. Lidé se nemohou dohodnout, vše se zpožďuje a zdržuje. V této době je dobré dokončit situace z minulosti, která nás prostě „doběhne“. Počítejte, že vše bude jinak.

Vyberte své znamení

           

Beran

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní přináší novou cestu k domovu, upevnění zázemí. Rodina, ženy v rodině. Berani upevní své základy jak pracovně, tak doma. Zlepšení zdravotního stavu. Novoluní otevírá touhu zlepšit svou vizáž, zkvalitnit a zkrášlit domov.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk ukončí jednu životní kapitolu. Uzavřou téma kariery a práce. Do úplňku by měli dokončit vše, co slíbili udělat. Berani si ujasní, kam chtějí směřovat. Vrací se jim do života nevyřešené partnerství.

Mars aktivuje téma, v němž jde nejvíce o to být sami sebou a ostatním dát najevo, kdo jsme. Berani mohou očekávat zvýšené milostné touhy. Fyzické milování je důležitější než pouhá romantická setkávání. Mars zde aktivoval oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod vlivem Marta má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. V této době dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré období na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Tento tranzit znamená aktivitu v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity.

 

Býk

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní přináší myšlenky na nový automobil, či dopravní prostředek. Býci zatouží po kurzu nebo vzdělávání. Čeká je zvýšené cestování, komunikace, psaní a telefonování. Mohou si zakoupit nový telefon nebo notebook.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk uzavře téma spojené s cizinou a zahraničím zejména spojení s prací.  Vnese jasno do úřední záležitosti. Vrací se jim k dořešení podepsání listin a dokumentů.  Opatrně na veškeré dohody a podpisy. Merkur couvá zpět, a to není dobré na nové záležitosti, ale naopak je dobré dořešit vše, co se vrací z minulosti. Přichází zajímavé osudové informace.  

Mars spouští značné aktivity v místech, kde Býci žijí. Budou vylepšovat své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte možnou domácí hádku, řešení v souvislosti se ženami rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika.


Blíženci

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní přináší zvýšení prestiže a peníze. Blíženci si uvědomí své hodnoty. Mohou očekávat zvýšení platu, nebo zvýší cenu za své služby. Téma novoluní je, jak si vylepšit svou finanční situaci. Mohou očekávat řešení úředních záležitostí v souvislosti s dětmi nebo partnery.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk uzavře finanční oblast a vnese jasno do této problematiky. Blížencům se vrací zpět do života závazky či dluhy z minulosti. Celý měsíc se zastaví, aby dořešili nevyřešené záležitosti. Úplněk přinese osudové zkoušky. Opatrně v souvislosti s úřady a úředníky. 

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a cestování. Období je výborné k návštěvám. Zvýšená aktivita se týká také úřadů, úředních záležitostí. Řeší se automobil, jiný dopravní prostředek, nebo nějaká cesta.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.


Rak

Novoluní proběhne 2/07/2019
Nejdůležitější novoluní tohoto roku je zde. Raci se nasměrují na novou životní cestu, zrealizují své myšlenky. Venuše se pohybuje skoro celý měsíc ve vlastním znamení, v druhé polovině měsíce se přidá i Merkur. Raci budou nepřehlédnutelní. Všude o nich uslyšíme a uvidíme je. Bude se o nich hovořit.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk ukončí osudovou vztahovou zkoušku.  Smlouvy a dohody, vztahy pracovní, partnerské nebo rodinné. Vrací se jim do života nedořešené situace. Toto není vhodná doba podepisovat nové smlouvy, ale naopak dořešit nevyřešené starší záležitosti. Merkur couvá vlastním znamením zpět. Raci se pohnou kupředu až v srpnu, kdy se Merkur otočí a nabere směr kupředu.

Mars aktivuje peníze, majetek a hodnoty. Raci se budou věnovat penězům.  Nakupovat, utrácet nebo vydělávat peníze. Uvědomují si skutečné hodnoty.  Budou tvořit a vytvářet.

 

Lev

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní přináší pozvolné ukončení jedné životní kapitoly. Lvi budou rozmýšlet, jak naloží se svým životem. Novoluní je nasměruje k pevné půdě pod nohama, postaví si pevné základy. Směřují k vytváření a zkrášlování domova. Připravují se na své novoluní, které proběhne za měsíc, kdy zrealizují své sny v realitu.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk vnese jasné světlo do tématu práce, spolupracovníků a spolupráce. Přinese situaci na téma ohodnocení a ocenění za odvedenou práci. Je třeba si uvědomit, zda Lvíci dostávají adekvátní plat či mají za své služby přiměřenou odměnu. Merkur se pohybuje ve vlastním znamením. Lvi budou v kurzu. Cestovat, komunikovat, podepisovat, hovořit. Všude o nich uslyšíme. Merkur se otočí a nasměruje se zpět do znamení Raka. Budou muset dokončit nedořešené záležitosti z minulosti. Opět se Merkur do Lva vrátí v druhé polovině srpna. Koncem července se Venuše přesune do vlastního znamení a Lvíci budou zářit.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity. Zde bude působit do poloviny srpna.

Budou plni fyzické energie a pravděpodobně odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu Lvi zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energii by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila.

 

Panna

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní nasměruje Panny do společnosti, mezi lidi nebo na místo, kam chtějí patřit či pobývat. Nová přátelství, splnění cílů. Merkur spolu s Martem přináší mnoho práce a povinností. Mohou se přestěhovat nebo změnit prostředí.  

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk vnese jasno do pracovních vztahů s nadřízenými, úřady, spolupracovníky a partnery. Panny uzavřou téma dětí, plodů a výtvorů. Prožijí situaci, díky které se dají věci do pohybu. Panny si mají dát do pořádku partnerskou oblast a potomstvo.

Mars ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí nějakou činnost, nebo místo, kde Panny pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy.  Aktivuje staré nevědomé vzorce, které začínají působit, aniž by Panny vůbec něco tušily.  Budou se muset vrátit k nedokončeným záležitostem v souvislosti s domovem či rodinou. Vládnoucí planeta Merkur couvá zpět, a tak i Panny se zastaví ve svém posunu, aby se vrátily do minulosti. Osoba nebo situace ze vzpomínek se jim může ozvat.

Ukázka osobního horoskopu

Podívejte se na ukázku, jak vypadají osobní horoskopy od paní astroložky Daniely Hannah. Když se Vám bude líbit, můžete si jej pohodlně objednat zde.

Váhy

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní přináší novou cestu k pracovnímu a kariernímu posunu. Skvělá doba na pohovory a změnu práce. Ta se však dořeší až v průběhu srpna. Váhy budou oceněni za svou pracovní aktivitu.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti bydlení a pracovní stability. Upevní si své životní pozice. Zkvalitnění a zkrášlení pracovního zázemí.  Vrací se jim situace z minulosti spojená s prací. Je nutné dořešit nevyřešené. Čeká je podepisování smluv a nastavení nových pravidel zejména spojená s prací a domovem.

Mars se pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Váhy se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro jejich budoucnost. 

 


Štír

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní přináší rozšiřování vědomostí, mohou se zúčastnit kurzů a školení. Aktivita spojená s úřady. Otevírá se oblast ciziny a zahraničí. Mohou plánovat dovolenou.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk vnese jasno do úřední záležitosti spojené s prací. Mohou řešit dopravní prostředek. Nepříjemnost se sourozencem. Vrací se jim do života dokumenty a úřady k dořešení. Pozor na dluhy a závazky, o kterých nemusí vědět. Čeká je podepisování dokladů, komunikace, a telefonování. Řešení s autem, telefonem nebo počítačem.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Štíři budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu.

 

Střelec

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní přináší nové možnosti, jak získat majetek, peníze a hodnoty. Mohou zdědit byt, dům, pozemky, které vlastní s další osobou. Pokud by rádi hypotéku, nebo půjčku, novoluní jim otevře svou náruč. Vše se ale dořeší až během srpna.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk vnese jasno do finančních záležitostí spojených s prací nebo úřady. Střelci si mají dát dlouhodobě do pořádku téma majetku a financí, a nyní přichází osudová zkouška právě z této oblasti. Je nutné mít zaplaceny veškeré závazky. Nepřehlédnout žádnou platbu. Vrací se jim z minulosti nedořešené záležitosti. Další téma je sexualita a transformace duše. Radím opatrnost, jelikož Střelcům couvá Jupiter. Bere jim štěstí. Ovšem ne na dlouho. V srpnu se otočí a opět se vše hne kupředu.

Mars se pohybuje oblastí práva, úředních záležitostí a soudů.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřování vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází touha rozvíjet se po duchovní stránce.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.

  

Kozoroh

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní otevírá vztahovou oblast. Zlepšení vztahů v rodině. Kozorohy čekají podpisy dohod a smluv. Nastavení určitých pravidel. Doporučuji počkat a nic neuspěchat. V červenci mohou dořešit vztahové záležitosti z minulosti, které se již řešily. Pokud se jedná o nové smlouvy, pak je dořeší až v srpnu, kdy přestane couvat Merkur.

Úplněk nastane 16/07/2019
Nejdůležitější úplněk pro Kozorohy je zde. Vnese jasno do vztahových záležitostí, které řeší již delší dobu. Vše bude ještě jinak. Dohody se musí přepracovat a změnit. Vrací se zpět nedořešené situace. Dát si do pořádku život, určit si pravidla. Vše bude ještě jinak. Připomíná mi to větu: „Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil“.

Mars se pohybuje oblastí hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblasti sexu a všeho kolem sexuality.

   

Vodnář

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní přináší možnost nové spolupráce, spolupracovníci a kolegové. Ozvou se lidé  a situace z minulosti.  Čeká je mnoho práce. Péče a starost o druhé, zejména v kruhu rodinném.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk aktivuje oblast psychiky a zdraví. Vodnáři budou rekapitulovat uplynulé období. Přemýšlet kudy se ubírat, s kým spolupracovat. Mohou ukončit situaci spojenou s prací. Práci, která se valí z minulosti je třeba dokončit.  Připravují se na úplněk, který proběhne v srpnu, kdy vyústí a vygradují vztahy pracovní, partnerské, či rodinné. Mohou řešit zdraví někoho v rodině, nebo své zdraví.

Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měli by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání.

Ryby

Novoluní proběhne 2/07/2019
Novoluní přináší nové možnosti do partnerství, potomků a tvorby. Kreativita, děti, rodinné oslavy.  Toto je čas zkoušek, přijímacího řízení, období vhodné na lásky nebo rande. Seznámení se s důležitou osobou i cestování. Výborné období na jakékoli cesty. Může přijít nový společník.  Pracovně se daří. Novoluní otevírá plodnost, vystavovat svém výtvory, Je to velmi produktivní období, kterého je třeba využít. Ryby mohou uspořádat výstavu nebo vytvořit velké dílo. Nastává jedno z nejpříjemnějších období roku.

Úplněk nastane 16/07/2019
Úplněk ukončí určité přátelství, uzavře působení ve společnosti. Ryby si uvědomí, kdo je vhodný spojenec a kdo nepřítel. Vrací se jim z minulosti osoba, se kterou je třeba dořešit nevyřešené. Vnese jasno mezi přáteli a spolupracovníky. Uvědomí si, kde chtějí pracovně působit.  Čeká je telefonování, komunikace a podepisování listin a dokumentů.

Mars přináší plnění povinností a s chutí do práce. Mars působí v oblasti zdraví. Ryby mohou zaznamenat zdravotní problémy, které se projeví ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jsme slíbili vykonat. Mars aktivuje řešení zdraví, spolupráce a služba pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností. Nové spolupracovníky nebo nová práce. Budou řešit rodinné záležitosti. 

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 1926