Aktuální pohyby a vliv planet v červenec 2023 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje znamením Raka. Do Lva vstoupí 23/07/2023 ve 3,50 hod.

Úplněk v Kozorohu proběhne03/07/2023 v 13,36 hod.
Úplněk je důležitý pro bytosti narozené ve znamení Kozoroha. Pro ostatní znamení uzavře a ukončí téma spojené s financemi, prací nebo kariérou.

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní v Raku vrcholí 17/07/2023 ve 20,32 hod.
Novoluní je důležité zejména pro Raky.  Pro ostatní znameníse otevírá téma nových cest v oblasti stability, domova, rodiny a zdraví.

Mars se pohybuje znamením Lva do 10/07/2023 (mužská energie, otec, partner, expartner, partner, syn), poté se přesune do Panny (práce, zdraví, ozdravné procesy).

Venuše se pohybuje znamením Lva nezvykle dlouhou dobu.23/07/2023 se otočí a začne couvat zpět Lvem až do 04/09/2023, kdy se otočí do přímého směru. Ve Lvu bude působit až do 09/10/2023.

Merkur působí v Raku. Do znamení Lva se přesune 11/07/2023. Koncem měsíce se dále posunuje do znamení Panny.

Saturn se dlouhodobě pohybuje znamení Ryb, kde bude působit cca 3 roky. 17/06/2023 se otočí a bude couvat zpět Rybami do 04/11/2023. Po dobu couvajícího Saturna se dějí karmické situace, kdy Saturn „kosí“, co jsme udělali špatně. Nastávají situace, které je nutné řešit, a hlavně neudělat chybu.  

Jupiter se přesunul do znamení Býka.  Rok bude pracovat, abychom se  stabilizovali v oblasti financí a majetku.

Sestupný karmický uzel se přesunul do znamení Vah a bude nás oblažovat svým vlivem na ose Váhy x Beran až do začátku roku 2025.  Poukazuje, odkud a kam směřujeme v tématech vztahů a práce.

Pluto působí ve Vodnáři, kde bude cca 20 let. Na chvilku se vrátil zpět do Kozoroha, aby se mohl naplno ukázat v plné síle Vodnáře. Pluto, správce osudu, couvá zpět Kozorohem, kde působí do ledna 2024. Zde, v Kozorohu, dokončíme to, co jsme pod jeho vlivem bořili a budovali desítky let.  

Vyberte své znamení

           

Beran

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk vnese jasno do pracovní oblasti. Uzavřete určitou situaci spojenou s kariérou. Planety naznačí, co utnout a na čem dále pracovat. Možná změna pracovního partnera. Nové smlouvy vedoucí k pracovní stabilitě. Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá cestu k vytvoření pevných základů v práci i doma. Někteří se mohou přesunout, přestěhovat, možná se jedná o pracovní přesun, změna kanceláře, změna kolegů, spolupracovníků. Hlídejte si své zdraví. Pracujte na zlepšení psychiky a zdravotní stránce.

Díky Martu se zde řeší zdraví, spolupráce a služba pro někoho druhého. 
Přináší nám také mnoho povinností. Mars přechází přes oblast zdraví – tranzit tímto tématem může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. Mars přináší zvýšenou aktivitu kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům kolem svého zdraví a zdravé výživy. Péče o druhé osoby.

 

Býk

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti vzdělávání, zejména v pracovní rovině. Kurzy, školení, pracovní cesta do zahraničí. Někdo řeší školu a následné vzdělání. Ukončíte situaci ve finanční záležitosti spojené s pracovní rovinou. Platba za vzdělání.

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá téma nákupu nebo řešení dopravního prostředku (auto, motorka, kolo apod.). Autoškola nebo úřední záležitosti. Některým se otevírá vzdělávání. Dohoda se sourozenci. Cesty a cestování. Zvýšená komunikace, psaní nebo telefonování.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Býci mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.


Blíženci

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti majetku a financí spojených s domovem, bydlením. Hypotéka, půjčka apod. Vyjasní se situace, které vám přinesou stabilní prostředí, ve kterém žijete či pracujete. Čekejte zvýšené cestování, komunikaci, podpisy a úřední jednání kolem rodiny, žen v rodině.

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá novou možnost do finančních záležitostí. Zvýšíte si svou prestiž. V práci můžete dostat odměny, nebo vám zvýší plat. Uvědomíte si svoji hodnotu. Pokud nejste dostatečně ohodnoceni, budete toužit po změně. Řešení kolem stability, vylepšení domova a bydlení. Pracovní zázemí.  Někdo může řešit zdraví.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Blíženci vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení pracovní stability a situace související s bydlením a obydlím. V tomto období se také řeší zdraví a psychika. 

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.


Rak

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti vztahů, smluv a dohod. Řešení kolem peněz a kariery. Podepisování nové smlouvy. Vyjednání lepších podmínek v pracovní rovině. Před úplňkem věnujte pozornost svému zdraví. Očekávejte osudové situace, na které nemáte vliv. Prostě se „dějí“.

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá novou cestu ke stabilitě, vytváření pevných základů v oblasti bydlení, domova a pracovního zázemí.  Nyní zrealizujete své nápady a projekty. Nasměrujete se na správnou cestu. Před novoluním pozor na zdraví. Kdo řeší zdravotní stránku může čekat po novoluní zlepšení psychiky a zdraví.

Mars působí dlouhodobě v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Měli byste být všude slyšet. Dát o sobě vědět světu. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma spolupracovníků a kolegů.  Aktuálně se vše točí kolem cestování (např. dopravní prostředek) a komunikace s úřady. Rozšiřování vědomostí, být vidět a slyšet.

 

Lev

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti spolupráce, kolegů, společníků apod. Uzavřete situaci spojenou s prací. Někteří řeší zdravotní oblast. Je třeba nastolit ozdravné procesy, které povedou ke zlepšení zdraví a pracovní roviny. Ukončit nezdravou spolupráci, nechat odejít spolupracovníky, kteří nepatří do vašeho života. 

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá téma zdraví, samoty a izolace. V této době je dobré uzavřít se do klidu, pohody a rozjímání. Přemýšlet, co je nutné ukončit, dořešit a jak to bude dál. Čekáte na své novoluní, které nastane 18/08/2023. Do té doby nic nového nezačínejte, hlídejte si své zdraví a psychiku. Otevřete svou mysl, ve hře je oblast domova, bydlení a rodiny.

Venuše se nezvykle dlouhou dobu pohybuje vlastním znamením Lva, a to až do 10/2023, po tuto dobu budete pracovat na vylepšení a kvalitě vašeho života. Svítíte na všechny strany a jste nepřehlédnutelní.

Merkur, přináší zvýšenou komunikaci a cestování. Budete psát, telefonovat, řešit a řešit. Všude budete slyšet.

Mars zde působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány, zejména ty úřední. Lvi mohou nakupovat, utrácet, investovat. Aktivita bude vložena do financí, zejména spojených s partnerem, rodičem nebo dětmi. 

 

Panna

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti pracovních partnerů. Můžete ukončit pracovní vztah, nebo nastavit nové podmínky, zejména ve spojení s úřady nebo financemi. Pozor na zdraví. Ukončíte situaci spojenou s potomkem, nebo partnerem. Nestabilní vztahy se rozsypou.

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá nové působení ve společnosti, společenství. Někteří změní práci, někteří se mohou přesunout, přestěhovat. Můžete potkat důležitou osobu pro budoucnost. Zlepšíte svou stabilní situaci. Ke konci měsíce se Merkur přesune do vlastního znamení. Čeká vás náročné období. Zvýšené cestování, komunikace na téma zdraví nebo pracovní záležitosti.

Pohyb Marta vlastním znamení je obdobím značné aktivity, a to až do 10/07/2023.

Panny budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měly použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila.

Ukázka osobního horoskopu

Podívejte se na ukázku, jak vypadají osobní horoskopy od paní astroložky Daniely Hannah. Když se Vám bude líbit, můžete si jej pohodlně objednat zde.

Váhy

Úplněk proběhne03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti domova, bydlení a pracovní stability. Dále můžete řešit zdraví. Uzavřete situaci, která se týká pracovní roviny. Zvýšená komunikace, řešení, cestování, komunikace. Ceres vám dá několik týdnů zabrat.

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá novou životní oblast. Téma práce a stabilního prostředí. Můžete se přesunout, přestěhovat, změnit kancelář. Ujasníte si, co chcete od života. Posunete se v ve své karierní oblasti. Pokud nejste spokojeni, přijde změna.

Mars, planeta aktivity, se pohybuje domem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita dané osoby se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí. Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Planeta Mars může aktivovat nepřátele a také nepříjemné pomluvy. V této době zachovejte klid, nevzbuzujte pozornost, v klidu rozjímejte a rekapitulujte, co chcete od života. 


Štír

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti úředních záležitostí, zejména spojených s pracovní rovinou. Někteří řeší školu, vzdělávání, kurz či školení. Někdo může řešit auto, dopravní prostředek, autoškolu. Konečně si ujasníte karierní oblast.  Kudy se chcete pracovně ubírat. Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá cestu ke studiu, všem úředním jednání. Můžete očekávat komunikaci a podepisování dokumentů. Postavíte pevné základy, na který dále můžete stavět. Některým se otevírá řešení kolem zahraničí. Bydlení a domov spojený s úřední záležitostí.

Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství. Tam, kde chcete působit.
Aktivita zde bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Můžete potkat důležité osoby pro budoucnost. Čeká vás změna lidí, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.

 

Střelec

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti financí, majetku, zejména spojeného s pracovní rovinou. Uzavřete finanční transakce. Je nutné zaplatit veškeré pohledávky. Úřední záležitosti, peněžní transakce.

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá nové možnosti kolem sexuality a financí. Kdo touží po sexuálním partnerovi, má ideální příležitost. Můžete získat hypotéku, půjčku na nemovitost nebo rekonstrukci. Dědictví, přepis majetku, notář apod. Řešení alimentů. Otěhotnění, smrt, úmrtí, řešení hrobu nebo závěti.  

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře, možná změna. Střelci budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, ovšem jen ty, které se vrací zpět, nebo jsou rozjednané z minulosti. Přichází doba provádění reorganizací kolem práce, která bude v budoucnu ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Pracovně se nezastavíte.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.

  

Kozoroh

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti vztahů, smluv a dohod zejména v pracovní rovině. Ujasníte si, kam chcete kariérně stoupat. Kudy vede cesta k úspěchu. Vztahy, které nejsou na pevném základě se rozpadnou. Pracovní, partnerské, rodinné vztahy dostanou nová pravidla. Čekejte osudové situace.

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá nová vztahová ujednání. Planety ukáží cestu ke stabilitě, domovu a pevné půdě pod nohama. Můžete nalézt pracovní stabilitu. Postavíte pevné základy, na kterých postupně začnete stavět.

Mars působí v tématech justice, práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Podepisování úředních dokumentů.

   

Vodnář

Úplněk proběhne 03/07/2023
Úplněk otevírá 13. komnatu. Cestu k vašemu nevědomí. Budete rekapitulovat dosavadní rok života. Ujasníte si, co je třeba uzavřít a kde naopak zabrat. Dejte si pozor na svou psychiku a zdravotní stránku. Čekáte na svůj úplněk, který vnese jasno do vztahových záležitostí. Úplněk proběhne na začátku srpna. Osud vás překvapí.

Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá novou spolupráci, přichází nový kolega, spolupracovník. Něco se bude dít v pracovní rovině. Očekávejte mnoho práce a povinností. Domov, zázemí a téma zdraví. Doporučuji preventivní prohlídku, zdravotní dovolenou nebo lázně. Dieta, půst, zdravé jídlo.  

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což vás může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje. V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty. Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví.

Ryby

Úplněk proběhne03/07/2023
Úplněk vnese jasno do oblasti přátel, pracovních kolegů, společnosti, kde se nacházíte. Uvědomíte si, jaké lidi chcete kolem sebe. Kam patříte, s kým se cítíte dobře. Můžete změnit společenství, kde působíte. Odejdou ti, kteří už do vašeho života nepatří. Spojení Martu, Venuše a Černé Luny bude náročné a emoce opět budou lítat nahoru a dolů.

Novoluní vrcholí 17/07/2023
Novoluní otevírá období, kdy vám někdo nabídne zajímavý projekt, práci apod., který vám přinese stabilní pevné základy, na kterých se dá stavět. Kdo touží zplodit potomka, má ideální možnost. Plodit, tvořit a vytvářet. Je čas na rodinné setkání. Můžete potkat partnera, pokud hledáte vztah, nebo se stávající vztah může posunout o krok dál.

Mars aktivuje vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Můžete dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti. V tomto období se mohou posílit nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahové záležitosti. 

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 208