Aktuální pohyby a vliv planet v dubnu 2022 pro jednotlivá znamení
Slunce se pohybuje znamením Berana, 20/04/2022 ve 04,23 se přesune do znamení Býka.

Nov v Beranu vrcholí  01/04/2022 v 08,24 hod.
Novoluní je důležité pro znamení Berana.  Ostatním znamením otevře téma nové práce, nové pracovní aktivity. Jarem a Beranem  vše začíná, Rybami končí.

Spolu se Sluncem a Lunou působí též Merkur a Chiron. Budeme hovořit o očistných kůrách. Téma léčení, uzdravování a zdravého životního stylu. Mars a Venuše přebíhá přes Saturn, karmickou planetu omezení, těžkostí, ale také zodpovědnosti.

Úplněk ve  Vahách nastane 16/04/2022 v 20,55 hod.
Úplněk je důležitý pro znamení Váhy. Ostatním přinese uzavření situací spojených se vztahy. Spolu s úplňkem působí i Merkur s Uranem, planetou zvratů. Můžeme očekávat zajímavou zprávu.

Nov v Býku vrcholí  30/04/2022 v 22,28 hod.
Novoluní je důležité pro znamení Býka. Ostatním znamením otevře téma majetku a financí. Při novoluní asistuje Uran, planeta zvratů. Novoluní bude mít vliv na ½ května.  

Černá Luna se v polovině měsíce přesouvá z Blíženců do znamení Raka, kde bude působit do konce roku 2022.

Mars se pohybuje znamením Vodnáře, v polovině měsíce se přesune do Ryb, kde bude působit ještě skoro celý květen.

Venuše se pohybuje znamením Vodnáře. 05/04/2022 se přesune do Ryb.  

Merkur se pohybuje znamením Berana, 11/04/2022 se přesune do Býka. 30/04/2022 se přesune do znamení Blíženců.

Saturn ve Vodnáři bude působit celý rok 2022 a rok 2023.

Jupiter se pohybuje  znamením Ryb do května  a také v listopadu a  prosinci 2022.

Vyberte své znamení

           

Beran

Nov v Beranu vrcholí  01/04/2022

Nejdůležitější novoluní roku je zde. Novoluní otevírá novou roční cestu. Přináší zrealizování projektů, které máte delší dobu v hlavě. Můžete začít podnikat, začít novou práci.

Mars a Venuše přebíhá přes Saturn, karmickou planetu omezení, těžkostí, ale také zodpovědnosti. Řešení ohledně majetku, financí, ale také lásky.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod. Úplněk rozsekne vztahové záležitosti. Pevné vztahy se spojí a ty, které nestojí na pevných základech, se rozpadnou. Očekávejte neočekávanou zprávu ohledně majetku.

Ve druhé polovině měsíce se Mars, planeta aktivity, začne pohybovat domem odstraňování, kde ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Aktivita dané osoby se bude obracet na minulé životy, na témata uložená hluboko v nevědomí.

Mars může vytahovat na povrch něco důležitého z minulosti. Planeta Mars může aktivovat nepřátelé a také nepříjemné pomluvy. V této době zachovejte klid, nevzbuzujte pozornost, v klidu rozjímejte a rekapitulujte, co chcete od života.  Průchod tímto tématem může být problematický, pokud jej nezvládnete správným způsobem. Může to být období frustrace, odříkání, zdá se Vám, že nejste správně hodnoceni, nemáte žádné uznání, jste neustále někam tlačeni.

Tradiční pojetí tohoto domu zní „dům skrytých nepřátel“, který se nyní může začít projevovat. Způsob, jak tyto vlivy zmírnit, je ten, že si jej budete vědomi a budete si uvědomovat, jak se chováte, i to, jak sami sebe v očích druhých shazujete. Vlivem těchto energií budete často emocionálně rozrušeni, což se v tomto období bude stávat často. Varujte se konfrontace a konfliktům s jinými lidmi. Pokuste se dívat sami na sebe a poznávat tak modely vašeho jednání i chování.

 

Býk

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní otevírá 13. komnatu Býků. Dozvíte se zajímavou informaci. Můžete cestovat do svého nitra. Toto období je vhodné na meditace, uklidit se do samoty a rekapitulovat, co se povedlo a nepovedlo. Jakou cestou se ubírat. Máte na to čas do konce měsíce, kdy nastane novoluní v Býku. Do té doby nic nezačínejte, dbejte na své zdraví a psychiku. Řešit budete pracovní rovinu, zejména peníze.

Úplněk  nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod ve spojitosti s kolegy, spolupracovníky a kolegy. Nastavení pravidel v pracovní rovině. Očekávejte neočekávanou zprávu. Někteří Býci mohou řešit zdravotní stránku. Pak přináší úplněk vyjasnění situace se spojení se zdravím.

Od poloviny měsíce Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství, kde chtějí působit. Aktivita Býků  bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Změna lidí kolem nich, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.


Blíženci

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní otevírá cestu do společnosti, mezi přátele. Pracovně přichází noví lidé. Do Vašeho života vstoupí někdo velmi důležitý.

Černá Luna opouští znamení Blíženců. Po mnoho měsíců jste byli brždění, řešili jste nepříjemné situace. Nyní Vás černé myšlenky a emoce opouští. Konečně se zhluboka nadechnete.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod. Očekávejte neočekávané ve vztahu s partnerem, s potomkem nebo pracovním partnerem. Můžete ukončit vztah, který nefunguje. Dozvíte se nějakou zásadní informaci ohledně majetku, či financí.

Od poloviny měsíce Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře, možná změna.  

Blíženci budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, ovšem jen ty, které se vrací zpět, nebo jsou rozjednané z minulosti.  Přichází doba provádění reorganizací kolem práce, které budou v budoucnu ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Pracovně se nezastaví.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.


Rak

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní přináší nové možnosti do oblasti práce a kariéry. Tento měsíc se posunete kupředu v pracovní rovině. Můžete úspěšně absolvovat pohovor, můžete pomýšlet na změnu, nebo dostanete pochvalu před „nastoupenou jednotkou“. Komunikace, nebo podepisování nových dohod. Nastavení pravidel.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod souvisejících s domovem a bydlením. Můžete si dohodnout nové bydlení. Uzavřít důležitou životní kapitolu. Pozor na psychiku a zdraví.

Černá Luna se do konce roku „zabydlela“ ve znamení Raka, a tak se vrací podobné situace k řešení jako jste zažívali v 2/2 roku 2013 a na jaře 2014.

Od poloviny měsíce Mars působí  v tématech justice, práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Podepisování úředních dokumentů.

 

Lev

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní otevírá téma ciziny, zahraničí, učení  a vzdělávání, související s pracovní aktivitou.

Služební cesta, úřední podpisy a smlouvy. Přichází tzv. zadostiučinění. Můžete začít studovat, napsat knihu, rozšířit si vědomosti, nebo někomu otevírat obzory zejména v pracovní rovině.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod. Uzavření úředních záležitostí. Co jste začali na podzim, nyní dokončíte. Očekávejte neočekávané ohledně majetku. Dostanete zajímavou nečekanou zprávu na téma pracovní aktivity a financí.

Od poloviny měsíce Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje. 

V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše.

Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty. 

Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví.

 

Panna

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní přeje lepším výdělkům v pracovní rovině. Hypotéka, půjčka, nebo peníze, které sdílíte s kolegou, partnerem apod. Můžete cestovat za prací, komunikovat nebo domlouvat, podepisovat pracovní smlouvy. Další téma je sexualita. Kdo hledá sexuálního partnera, má šanci, ovšem pozor na zadané osoby, nebo takové, které nemají vyřešenou minulost.

Ženy Panny pozor na nechtěné těhotenství. Pokud toužíte po potomstvu, pak máte otevřené dveře k početí, nebo porodu.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod. Uzavřete a dokonáte vše, co se týká financí, zejména v souvislosti s prací. Úplněk vnese jasno do situací, které již řešíte delší dobu. Očekávejte neočekávané ohledně úředních dohod a smluv. Rychlý obrat v rozhodnutí kolem smluvních vztahů.

Od poloviny měsíce  Mars aktivuje vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se  aktivně věnovat  lidem kolem sebe. Můžete  dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti.

Při tomto tranzitu  budete ve svém životě pociťovat vztahové napětí, můžete toho využít, pokud budete vědět co děláte. Nejste–li si toho vědomi, počítejte s tím, že je to období neshod, zvlášť s nejbližšími lidmi,  i s těmi, s nimž musíte spolupracovat.

Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Vašim současným problémem bude dělat kompromisy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá tento tranzit využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na světlo a na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl tohoto tranzitu spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů. Pokud si toto včas uvědomíte a provedete příslušná opatření, jste schopni dosáhnout snadnějšího plynutí času i energie k hladšímu průběhu dějů. Hledejte proto kompromis – vyhnete se tak zbytečným problémům.

V tomto období se mohou posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se  aktivně věnovat  lidem kolem sebe.

Ukázka osobního horoskopu

Podívejte se na ukázku, jak vypadají osobní horoskopy od paní astroložky Daniely Hannah. Když se Vám bude líbit, můžete si jej pohodlně objednat zde.

Váhy

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní přinese nastavení pravidel a smluv zejména v pracovní rovině. Nová smlouva, cestování za prací. Otevírá cestu k novému partnerovi, pracovnímu vztahu. Dohody dostanou novou podobu. Zlepšení mezilidských vztahů. Kdo hledá vztah, může najít svého „Belmonda“.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod. Před úplňkem mohou být vyhrocené vztahy. Nefunkční vztahy se budou rozpadat. Vydrží ty silné a pevné. Vnesete jasno do všech dohod, pracovních a partnerských vztahů. Očekávejte neočekávanou zprávu, která Vás překvapí. Dejte si pozor na zdravotní stránku.

Od poloviny měsíce Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i celkové obtíže v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci.

Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.


Štír

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní přinese novou spolupráci, kolegy či spolupracovníky. Pracovní cesta, nebo školení. Doporučuji preventivní prohlídku, nebo prostě návštěvu lékaře. Do toho všeho řešení kolem bydlení. Vylepšení domova a zázemí.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk vnese jasno do oblasti vztahů nebo smluv. Čekejte neočekávané zprávy. Do příštího úplňku musíte počkat na vyřešení všech vztahových záležitostí. Kolegové a spolupracovníci a určité změny. Větší zodpovědnost. Pozor na oblast zdraví a psychiky.

Od poloviny měsíce Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Štíři mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.

 

Střelec

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní otevírá možnosti k novému pracovnímu partnerství. Komunikace a podepisování dokumentů.  Toto je období nečekaných možností, kdy vám někdo něco nabídne, můžete tvořit a vytvářet. Ideální na rodinné návštěvy. Kdo touží vytvořit velké dílo, dostane možnost. Děti a potomstvo je další téma tohoto novoluní. Ploďte, tvořte, ukazujte Vaše výtvory. Můžete potkat důležitou osobu pro budoucnost.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod. Střelci ukončí působení v určité skupině lidí, společnosti. Poznají,  kdo je přítel a kdo nepřítel. Je třeba si probrat své přátelé. Můžete změnit své pracovní působení, nebo se přestěhovat.

Od poloviny měsíce Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijete. Střelci vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budete řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.

  

Kozoroh

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní přináší novou cestu k pracovní stabilitě a pevné půdě pod nohama. Čeká vás mnoho komunikace, cesta a cestování v souvislosti s prací. Někteří Kozorozi mohou pomýšlet na změnu v bydlení, změnu kanceláře, pracovního zázemí.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod. Nastavíte nové pracovní podmínky. Ukončíte jednu životní kapitolu týkající se vztahů. Očekávejte překvapivou zprávu ohledně partnerů, pracovních partnerů nebo dětí. Pozor na nechtěné těhotenství.

Od poloviny měsíce Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Opatrnost na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců.

Aktuálně se vše točí kolem cestování (např. automobil, dopravní prostředek) a komunikace s úřady. Rozšiřování vědomostí.

   

Vodnář

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní otevírá rozšiřování vědomostí, vzdělávání, kurzy a školení. Pracovní cesty, cestování. Nový počítač, možnost nového automobilu., mnoho komunikace, psaní, telefonování apod.  Pracovně se nezastavíte.  Venuše vás vyzdvihla vysoko, jste  neodolatelní, záříte široko daleko.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod. Vnese jasno do záležitostí justice, úřadů a soudů. Dále  vztahové záležitosti na téma ciziny a  zahraničí. Čekejte neočekávaný a rychlý zvrat situací. Zpráva, která vás překvapí.

Od poloviny měsíce Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány, zejména ty úřední. Vodnáři mohou nakupovat, utrácet, investovat. Aktivita bude vložena do domova a pevných základů, na kterých se dá později vybudovat stabilní příjem.

Ryby

Nov vrcholí  01/04/2022

Novoluní otevírá finanční oblast, zvýšení prestiže. Můžete v práci dostat přidáno, nebo navýšíte odměnu za vaše služby. Cestování, podepsání nové pracovní smlouvy. Venuše se 5. dubna přesune do vašeho znamení. Budete zářit a vyčnívat z davu. Čeká Vás mnoho práce.

Úplněk nastane 16/04/2022

Úplněk se týká vztahů, smluv a dohod. Vnese jasno do finanční oblasti. Dořešíte hypotéku, půjčku nebo peníze, které sdílíte s další osobou. Další téma je sexualita, děti. Očekávejte zprávu, která přinese zvrat ve financích. Pozor na mimo partnerské vztahy a na nechtěné těhotenství.

Od poloviny měsíce pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity.

Ryby budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měly použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout.

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 606