Horoskopy na leden 2021 pro jednotlivá znamení

Aktuální pohyby a vliv planet v lednu 2021 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Kozorohem do 19/01/2021 do 21:40 hod., kdy se přesune do Vodnáře.
Zajímavost: Mars se pohybuje kolem Černé Luny a Uranu. Aktivuje oblast majetku, kdy se nám otevřou k řešení osudové situace. Můžeme očekávat neočekávané.

Novoluní v Kozorohu nastane 13/01/2021. Novoluní je důležité pro znamení Kozoroha. Pro všechna znamení bude mít novoluní pozitivní vliv v oblasti pracovních ambic, kariéry a práce. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Úplněk ve Lvu nastane 28/01/2021. Úplněk je důležitý pro znamení Lva. Ostatní znamení ukončí a uzavřou téma životního nebo pracovního partnerství, dětí a potomků. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars se pohybuje Býkem od druhého týdne ledna až do března 2021.

Saturn ve Vodnáři bude působit několik let.

Venuše se pohybuje Kozorohem od 08/01/2021 do začátku února 2021

Merkur se pohybuje Vodnářem tam a zpět.30/01/2021 se otočí a bude couvat zpět až do 21/02/2021. V této době vázne komunikace, vše se zpožďuje. Nedoporučuji začínat nic nového, nepodepisovat smlouvy, neboť vše bude jinak. Naopak, co je rozjednáno z minulosti je dobré dokončit.  

Jupiter se přesunul do Vodnáře, kde bude působit celý rok 2021. Vyjma června a července 2021, kdy se na chvilku podívá do Ryb.

Vyberte své znamení

           

Beran

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní otevírá karierní postup. Práce a aktivita je náplň tohoto novoluní. Berani mohou být oceněni za svou práci. Pokud hledají práci, je toto ideální čas na pohovor. Dostanou skvělou příležitost se posunout. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk uzavře situace spjaté s dětmi, partnery či pracovními partnery. Může se jednat např. o alimenty, společné bydlení apod. Problém s mužem nebo úřadem. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Berani mohou nakupovat, utrácet, investovat nebo vydělávat peníze. Aktivita bude vložena do stability a pevných základů, na kterých se dá později vybudovat stabilní příjem.

 

Býk

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní otevírá úřední záležitosti ve spojení s prací, někteří Býci mohou dostat příležitost napojit se pracovně zahraničí. Býkům, kteří se vzdělávají nebo studují, Vesmír přinese novou cestu k rozšíření vědomostí.  Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk ukončí situace spojené s dětmi či partnery a domovem, rodinou. Někteří Býci dořeší oblast zdraví např. dětí, manžela apod. Ti, kteří řeší bydlení, dořeší toto téma. Úplněk vnese jasno. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity, a to do začátku 2021. Býci budou plni fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout. Je to velmi hektické období.


Blíženci

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní přinese novou cestu, jak získat peníze, které sdílí s další osobou či bankou. Hypotéka, půjčka, dědictví, alimenty apod. Někteří Blíženci mohou vylepšit své příjmy v pracovní rovině. Také úřady jim půjdou naproti. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk vnese jasno do úředních záležitostí spojených s dětmi nebo partnerem. Někteří Blíženci budou řešit vzdělávání svých dětí, kdy se dořeší toto téma. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Blíženci ukončí aktivitu nebo činnost, místo, kde pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.


Rak

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní otevírá nové vztahy. Do života Rakům přichází důležitá osoba. Kdo hledá pracovního partnera, životního partnera, nebo kolegu bude mu přáno. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk vnese jasno do oblasti financí a majetku spojeným s dětmi nebo partnery. Raci mohou řešit alimenty, doplatky a pohledávky za potomky. Pozor na nezaplacené účty manžela. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars se pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Raci se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro jejich budoucnost, která se jim vrací z minulosti.

 

Lev

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní otevírá cestu k nové spolupráci. Lvům přichází společník nebo kolega. Nová spolupráce s další osobou, nebo firmou. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk ukončí veškeré vztahové záležitosti. Vnese jasno do situace s životním partnerem. Lvi, kteří řeší pracovní vztahy, se mohou dohodnout, nastolit nová pravidla. Období před úplňkem může vyústit ve vztahové těžkosti. Pozor na zdraví a psychiku. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Jupiter přináší expanzi a Saturn omezení.  

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Lvi budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v práci nebo kariéře. Mars působí v tomto tématu několik měsíců. Lvi se nezastaví. Mars zde aktivuje Černou Lunu a Uranem. Lvi mohou očekávat neočekávané situace související s prací a financemi.

 

Panna

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní otevírá novou cestu k pracovnímu partnerství. Kdo hledá vztah, může najít životního partnera, nebo svůj vztah upevnit. Panny mají velmi plodné období. Ideální na rodinné oslavy. Někdo jim něco zajímavého nabídne, zahájit činnost, tvorbu.  Mohou počít potomka. Novoluní přinese něco zajímavého. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naší budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk otevírá mnoho práce a povinností. Řešení spolupracovníků a kolegů. Také se otevírá téma zdraví. Panny si musí hlídat svou psychiku a zdravotní stránku. Na vyjasnění vztahových záležitostí si musí počkat na svůj úplněk, který proběhne koncem února. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Mars zde působí až do začátku příštího roku. Panny čeká od začátku ledna 2021 mnoho pracovních povinností a také reorganizace v pracovní rovině.

Ukázka osobního horoskopu

Podívejte se na ukázku, jak vypadají osobní horoskopy od paní astroložky Daniely Hannah. Když se Vám bude líbit, můžete si jej pohodlně objednat zde.

Váhy

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní přináší pracovní stabilitu a pevnou půdu pod nohama. Kdo má v plánu se přestěhovat, nebo koupit byt, dům má novoluním odstartováno. Váhy mohou plánovat a zrealizovat rekonstrukci domova. Téma tohoto novoluní je bydlení, rodina, ženy např. matka, sestra, manželka. Dále mohou řešit oblast zdraví. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši, budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk ukončí působení v určité společnosti. Váhy si uvědomí, s kým a kde chtějí žít, pracovat, kde chtějí bydlet a kam patří. Může jim někdo odejít ze života. Téma úplňku jsou děti a partneři, přátelé a kamarádi. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimo partnerské vztahy, ale také zklamání.


Štír

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní otevírá velmi aktivní období na komunikaci, cesty, učení a kurzy či školení související s pracovní aktivitou. Přichází velmi hektické období v pracovní rovině. Někteří Štíři si koupí automobil, nebo jiný dopravní prostředek, půjdou do autoškoly. Také mohou řešit úřední záležitosti a podepisovat dokumenty. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk vnese jasno do pracovní roviny. Ukončí určitou situaci v práci. Někteří Štíři uzavřou téma pracovní aktivity, ale také mohou podepsat novou smlouvu. Úplněk vnese jasno do oblasti pracovního partnerství a kariéry. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měly by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání.

 

Střelec

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní otevírá zvýšení prestiže, zlepšení pracovních podmínek. Střelci dostanou příležitost k lepším výdělkům. Někteří dostanou přidáno a jiní si začnou účtovat více peněz za své služby. Střelci si uvědomují svou hodnotu, jakou mají cenu. Období, které je posune kupředu. Mohou očekávat peníze. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk uzavře úřední záležitosti spojené s pracovními či životními partnery nebo dětmi. Vnese jasno do oblasti vzdělávání a učení, kurzy a školení ve spojení s dětmi nebo partnery. Některé Střelce čeká řešení na téma zahraničí. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkovým obtížím v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci.

Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.

  

Kozoroh

Novoluní nastane 13/01/2021
Nejdůležitější novoluní tohoto roku je zde. Kozorozi mohou směle zrealizovat své plány. Začíná nová životní cesta. Úřední záležitosti spojené s financování domu, bytu či rekonstrukce. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká je osudová situace, která ovlivní budoucnost. Venuše se pohybuje Kozorohem, díky Venuši budou vyčnívat z davu, jsou nepřehlédnutelní. Mezi ostatními září. Toto pozitivní období je vhodné využít na fotky, pohovory a životní posun.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk uzavře společné majetky či peníze s další osobou, bankou např. hypotéku. Vnese jasno do oblasti alimentů a peněz, které se týkají potomka nebo partnera či pracovního partnera. Doporučuji si dát do pořádku veškeré pohledávky. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Kozorozi mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Očekávejte neočekávané.

   

Vodnář

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní otevírá 13. komnatu Vodnářů. Budou přemýšlet kudy se dál ubírat. Kam chtějí směřovat. Co se minulý rok povedlo a co chtějí ukončit. Nedoporučuji zahajovat novou činnost, nové projekty zrealizují až po novoluní, které proběhne 11/02/2021. Do té doby je dobré věnovat se sami sobě. Pozor na pohybový aparát a úrazy. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Merkur se pohybuje Vodnářem tam a zpět do poloviny března. Toto je velmi hektické období, kdy budou hovořit, cestovat, podepisovat úřední dokumenty. 30/01/2021 se Merkur otáčí a nebere zpětný chod. Na čtyři týdny se Vodnáři zastaví, Vesmír je vrátí do minulosti, aby si vyřešili nevyřešení situace.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk ukončí veškeré vztahové záležitosti související s potomky, partnery nebo pracovním partnerstvím. Vnese jasno do vztahů, Vodnáři nastaví nová pravidla. Někteří budou podepisovat úřední dokumenty spojené s domovem, bydlením a majetkem. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Vodnáři vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika.

Ryby

Novoluní nastane 13/01/2021
Novoluní otevírá příležitost dostat se tam, kam mají Ryby namířeno. Do zajímavé společnosti, společenství. Mohou změnit lokaci, bydlení, práci. Pracovně mohou přijít do nového kolektivu, nebo přichází nový společník, kolega. Ryby se dozví tajnost, tajemství nebo mohou něco skrývat. Dostanou nečekanou zprávu, která je překvapí. Může se jednat o úřední dopis.  Při novoluní asistuje karmické Pluto. Čeká nás osudová situace, která ovlivní naši budoucnost.

Úplněk nastane 28/01/2021
Úplněk vnese jasno do oblasti kolegů a spolupracovníků. Uzavře oblast spolupráce. Ryby mohou řešit zdraví a psychiku. Ve vztazích to může začít skřípat. Musí vydržet do příštího úplňku, kde se vše vyjasní. V polovině března bude opět lépe. Ceres je stále ve vlastním znamení Ryb a díky tomu dostávají Ryby zabrat. Doporučuji nic neodsouvat a řešit vše hned dokud je problém malý a řešitelný. Pozor na úřední záležitosti spojené s financemi nebo nemovitostí. Pomluvy, zakrývání nebo zatajení problémů. Při úplňku působí Jupiter a Saturn. Vesmír nám něco vezme a něco přinese.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Pozor na téma úřadů a soudů spojené s majetkem. Očekávejte neočekávané.

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 2357