Horoskopy na prosinec pro jednotlivá znamení

Aktuální pohyby a vliv planet v prosinci 2019 na jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Střelcem do 22/12/2019, ráno 5,19 hod se Slunce přesune do Kozoroha.

Úplněk v Blížencích nastane 12/12/2019 ráno 6,12 hod
Úplněk je důležitý pro znamení Blížence. Ostatní znamení uzavřou a ukončí určitou oblast na téma úředních záležitostí a dopravního prostředku, veškerá komunikace, úřady, listiny, smlouvy a dohody, zejména ty úřední. Dalším tématem jsou sourozenci nebo vzdělávání.

Novoluní proběhne 26/12/2019 ve znamení Kozoroha ráno 6,13 hod
Novoluní je důležité pro znamení Kozoroha. Vliv novoluní pro všechna znamení bude mít na životní oblast práce, snaha, karierní postup. Pořádek a odměna v pracovní rovině. Moc a síla. Ambice. Dosáhnutí na naše touhy, sny a přání.

Prstencové zatmění Slunce nastane 26/12/2019 v 5,18 hod. Viditelné na Borneu, Sumatře, Indii a Saudské Arábii. Zatmění vždy podtrhne dané téma a tím je Kozoroh.

Mars se pohybuje ve znamení Štíra, kde bude působit do začátku ledna 2020 

Jupiter opouští po roce Střelce a přesune se od 02/12/2019 do znamení Kozoroha, kde bude působit celý rok 2020.

Vyberte své znamení

           

Beran

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk přinese jasnější světlo do oblasti spojené s cestováním, jako je dopravní prostředek, cesta za rozšiřováním vědomostí, veškeré úřední záležitosti. Uzavře a dořeší se všechny dohody a komunikace, která vázla, zejména ta úřední.   

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá novou životní cestu k úspěchu. Berani zrealizují své pracovní záměry, posunou se v karierní oblasti. Na cestu jim svítí planeta štěstí, která bude nápomocna.

Jupiter dlouhodobě ovlivní pozitivně životní posun v pracovní a karierní oblasti. Pozornost nyní bude věnována povolání, kariéře a společenskému postavení. Snaha by měla být korunována úspěchem. Můžete i na jiné úrovni čekat  uznání za to, co a čeho jste v životě dosáhli a dokázali. Lze v tomto případě čekat povýšení v zaměstnání, veřejný respekt, nebo uznání od lidí kolem vás. Můžete také změnit práci. Pokud nejste v práci spokojeni, nebo nemůžete dosáhnout pracovního posunu, Vesmír vás donutí ke změně, která se nakonec ukáže jako správná cesta.  

Mars se pohybuje Štírem v oblastí hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality.

 

Býk

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk ukončí téma peněz a majetku. Býci by měli do úplňku zaplatit veškeré pohledávky. Dále dořešit vše co se týká financí, zejména ve spojitosti s úřady.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá nové možnosti do oblasti cestování a zahraničí. Vyřizování a zařizování na úřadech spojené s prací. Vzdělávání přinese karierní a pracovní postup.   

Jupiter celý rok 2020 kladně působí v oblasti zahraničí, rozšiřování vědomostí a učení. Díky Jupiteru na Vás čeká získávání důležitých informací zejména v pracovní rovině. Pozitivně se odrazí v oblasti práce spojené se zahraničím. Vesmír přeje situacím na téma soudů a úředních záležitosti. Řešení na úřadech bude mít pozitivní průběh.

Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být obdobím narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měli by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání.


Blíženci

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk ve vlastním znamení přinese vyústění vztahových záležitostí. Vnese jasno do pracovních, partnerských či rodinných situací. Pozor na dny před úplňkem, které jsou psychicky náročné. Blíženci si počkají, až přejde úplněk, který vyjasní mnoho otázek ve vztazích a úředních dohodách.  

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá nové možnosti zvýšit si svou finanční stabilitu. Blíženci mohou žádat hypotéku, půjčku, výhodně prodat nemovitost. Zlepší si pracovní a životní podmínky.

Jupiter celý rok 2020 pozitivně působí v oblasti společných financí s další osobou či institucí.  Bude Vám přáno v oblasti sexuality a majetku. Kdo bude rozumně investovat, zhodnotí své investice. Pozor na neuvážené zadlužování. Jupiter pozitivně ovlivní peníze a majetek. Do roka a do dne se výrazně vylepší finanční situace a zvýší se osobní prestiž. Přichází láska a sexualita do života.

Mars aktuálně přináší plnění povinností a s chutí do práce. Budete dělat co je potřeba – můžete být nyní hrdí na to, kolik všeho dokážete udělat. Tento dům je domem služby – zájem vlastního ega byste nyní měli odsunout do pozadí, potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkovým obtížím v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci.

Mars zde přechází přes oblast zdraví – tranzit tímto domem může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. To pravděpodobně může být v důsledku vašeho frustrovaného ega. Prevencí je pohyb, dbejte o to, abyste v sobě nehromadili frustrace, mohli byste z tohoto důvodu onemocnět.  V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdravé výživy. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že tranzitní Mars v tomto tématu řeší zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.


Rak

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk přinese rekapitulaci. Raci budou rozmýšlet, jak dál. Někteří mohou vidět některou životní situaci jako beznadějnou, ovšem jen do úplňku, který proběhne příští měsíc. Emoce a psychika může být nestabilní. Doporučuji meditace, jógu, vnitřní klid a pohodu.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá cestu k novým vztahům. Pracovní a partnerské vztahy. Na Raky čekají nové pracovní smlouvy. Lepší podmínky v pracovní oblasti.

Jupiter celý rok 2020 můžete využít pro zkvalitnění partnerských i pracovních vztahů.  Budete opouštět staré nevyhovující a nefunkční svazky, abyste je nahradili novými. Jupiter přeje výhodnějším dohodám, zejména v pracovní oblasti.

Mars nyní aktivuje téma, v němž jde nejvíce o to být sami sebou a ostatním dát najevo, kdo jsme. Raci mohou očekávat zvýšené milostné touhy. Fyzické milování je důležitější než pouhá romantická setkávání. Mars zde aktivoval oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod vlivem Marta má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. V této době dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré období na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Tento tranzit znamená aktivitu v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity.

 

Lev

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk přinese jasno do oblasti přátel, společnosti, ve které se Lvi pohybují. Ukončí působení v určitém okruhu lidí. Mohou změnit lidi v pracovní rovině nebo se přestěhovat. Úplněk ukáže, kam chtějí Lvíci patřit. Splní si své sny a cíle.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní přinese mnoho práce. Novou spolupráci, nebo nové spolupracovníky. Toto je velmi silné novoluní, kdy asistují Jupiter, planeta štěstí, ale také Ceres a tak Lvíci dostanou zabrat. Saturn a Pluto, karmické planety, přinesou zajímavé situace. Pokud Lvi vytrvají, planety přinesou skvělý výsledek.

Jupiter celý rok 2020 působí na zlepšení psychiky a zdravotního stavu. Jupiter bude příznivě působit na změnu spolupracovníků nebo obchodních partnerů. Nová spolupráce povede k velkému posunu. Také se začnete věnovat svému zdraví a zdravému životnímu stylu.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Budou vylepšovat své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika.

 

Panna

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk uzavře určitou životní oblast. Ukončí pracovní aktivitu. Do úplňku by měly mít Panny hotovo vše, co slíbily udělat. Téma k zamyšlení: domov nebo pracovní rovina.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá nové pracovní partnerství. Nejplodnější období roku je zde. Panny mohou tvořit, plodit a vytvářet. Planety přináší nového pracovního či životního partnera.

Jupiter celý rok 2020 má vliv na zlepšení vztahů s druhými. Jupiter napomáhá zlepšení vztahu, nebo vzniknu nového vztahu. Aktivuje oblast kreativity, plodů uměleckého vyjádření v případě řemesla, umělecké práce, nebo umění, či partnerských vztahů. Přichází láska. V této době se častěji rodí děti, nebo můžeme vytvořit velké dílo, vypracovat se. Mohou se rozezvonit svatební zvony, nebo mohou navázat novou spolupráci s někým zajímavým. Jupiter poskytne příležitosti k osobnímu růstu, větší moudrosti, k větší svobodě i sebevyjádření. Začnete ztrácet potřebu skrývat se před světem. Lze očekávat zdravé zvýšení sebedůvěry a sebevědomí.

Mars aktuálně přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a cestování. Řeší se automobil nebo nějaká pracovní cesta.

Ukázka osobního horoskopu

Podívejte se na ukázku, jak vypadají osobní horoskopy od paní astroložky Daniely Hannah. Když se Vám bude líbit, můžete si jej pohodlně objednat zde.

Váhy

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk přinese jasno do úředních a soudních záležitostí. Váhy by do úplňku měly uzavřít veškeré záležitosti s dohodami a  listinami, které řešily několik týdnů zpět. Dalším tématem jsou zahraničí spojení s úřady.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá cestu ke stabilitě domova a bydlení. Váhy si vytvoří pevnou půdu pod nohama. Silné pracovní a životní zázemí. Mohou čekat zlepšení zdraví a psychiky i když musí být do ledna 2020 opatrní právě v oblasti zdraví.

Jupiter v roce 2020 Váhám pomůže zlepšit životní podmínky. Mohou koupit dům/byt, nebo se stěhovat, rekonstruovat bydlení a také si vylepší své pracovní zázemí.  Jupiter upevní pracovní postavení. Planeta štěstí přeje veškerému konání souvisejícím s domovem.

Mars do konce roku 2019 ovlivňuje téma peněz, majetku a hodnot. Finance jsou aktivovány a Váhy mohou nakupovat, utrácet nebo vydělávat peníze. Uvědomí si skutečné hodnoty. 


Štír

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk uzavře situace spojené s majetkem a penězi, které jsou ve společném jmění. Do úplňku by měli mít vyrovnány veškeré závazky, zejména ty úřední. Složenky a nedoplatky, pokuty a úřední platby.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá téma cest a cestování, koupě nového dopravního prostředku, zejména pro pracovní účely. Štíry čekájí školení, kurzy, rozšiřování vědomostí. Vyřizování a zařizování úředních záležitostí. Nový telefon, počítač či notebook.

Jupiter celý rok 2020 pozitivně ovlivní oblast komunikace, pohybu a cestování, psaného a mluveného slova, učení, rozšíření vzdělávání. Jupiter bude přát vyjednávání na úřadech, zlepší sourozenecké vztahy. Štěstí přeje na cesty.

Pohyb Marta vlastním znamením do konce roku je obdobím značné aktivity. Štíři budou plni fyzické energie a pravděpodobně odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu.

Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energii by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila.

 

Střelec

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk přinese jasno do oblasti vztahů. Vyústí veškeré vztahové záležitosti, a to jak pracovní tak partnerské. Celý měsíc čeká Střelce komunikování, cestování, telefonování, podepisování dokumentů. Všude je uslyšíme a uvidíme.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá cestu ke zvýšení prestiže, ke zlepšení finanční situace. Střelci dostanou přidáno, nebo zvýší cenu za své služby. Uvědomí si svou hodnotu.

Jupiter celý rok 2020
Pozitivní proměna osobnosti se projeví zvýšením prestiže, ve zlepšení financí a majetkových poměrů. Jupiter, planeta štěstí, během roku odstraní ze života situace, které nevedou k úspěchu a přinese možnosti jak uspět, posunout se v důležité životní oblasti peněz a hodnot. Dosáhnou na své cíle. 

Mars do konce roku postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou dokončí nějakou činnost, nebo uzavřou místo, kde Střelci pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy.  Aktivuje staré nevědomé vzorce, které začínají působit, aniž by vůbec tušili, že vytvářejí problémy s lidmi kolem sebe.  Do konce roku 2020 budou řešit, dokud vše nedořeší. Po Novém roce se Střelci dva měsíce nezastaví.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.

  

Kozoroh

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk přinese jasno do tématu práce a spolupráce. Do úplňku by měli uzavřít veškeré pracovní záležitosti. Další téma k řešení je oblast zdraví. Doporučuji preventivní kontroly a věnovat se zdravému životnímu stylu. 14 dní budou Kozorozi čekat na své novoluní. Dvacet dní v prosinci mají ve svém znamení Venuši, takže mohou absolvovat zkrášlující procedury. Vylepšit svůj vzhled.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní ve vlastním znamení přinese zrealizování snů a cílů. Ambice a zkvalitnění života mají podporu Vesmíru.  Při novoluní asistují Slunce, Luna, Jupiter, Saturn, Pluto, Ceres a karmický uzel, všechny síly jsou upřeny na Kozorohy.

Jupiter celý rok 2020 ve vlastním znamení.
Toto je začátkem významného cyklu vašeho životního růstu, který potrvá zhruba dalších 12 let. Nyní se bude objevovat hlavně v oblastech života přinášející rozmach Vaší osoby a ega. Tento pozitivní vliv planety vám vnáší do života situace, které vás posunou blíže vašemu štěstí. Budete pociťovat dostatek sil a chuti prosazovat svá přání a své představy, proto byste především nyní měli mnohé poznávat a pokoušet se zjistit, co jako lidský jedinec znamenáte, kým jste.

Skutečného růstu dosáhnete jedině na základě vzájemné pomoci. Vaše osobnost se pozvolna změní, budete někým jiným, prožijete obrovský rozmach, uvnitř sebe samotného a začnete si více vážit své osoby. Jste připraveni na velký úspěch, avšak dávejte si pozor, abyste nebyli nesnesitelní.

Mars se do konce roku pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Kozorozi se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro jejich budoucnost. 

   

Vodnář

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti pracovních nebo životních partnerů. Uzavřou situace spojené s výtvory, plody a potomky. Do úplňku by měli mít dořešeno vše, co slíbili vytvořit. Od 20/12/2019 působí Venuše ve vlastním znamení. Vodnáře bude činit neodolatelnými. Zazáří na hvězdném nebi.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá cestu do hlubin duše, kdy budou Vodnáři rekapitulovat uplynulý rok. Nechají odejít vše, co není životaschopné a připraví se pomalu na své novoluní, které proběhne koncem ledna 2020. Zde si začnou plnit své sny a zrealizují své myšlenky. Dozvědí se zajímavé informace, které měly být utajeny.

Působení Jupitera celý rok 2020 bude pro vás pozitivní i když ne tolik, jako při průchodu jinými domy. Máte šanci poznat více o sobě samých a to, aniž byste se setkávali se strachem, nebo odporem, který často pociťujete. Hlouběji soucítíte s utrpením, které vidíte, což ve vás budí sklony upřímně pomoci. Jupiter ve vás navozuje vědomí toho, že pomůžete-li druhým, pomůžete i sobě, všem. Naleznete někoho, kdo bude v roli vašeho duchovního učitele, ale také Vy budete učitelem pro někoho jiného.
Nalezením vnitřního klidu posílíte své postavení. Přichází ukončení aktivity z minulosti. Vše, co bude odcházet a ukončovat se, je pro vaše budoucí štěstí. Přichází posun na duši a duchovní úrovni.

Mars do konce roku aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Vodnáři budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu.

Ryby

Úplněk nastane 12/12/2019
Úplněk uzavře téma domova, rodiny, ženy v rodině. Vnese jasnější světlo do oblasti zdraví a pracovního zázemí. Černá Luna se stále pohybuje Rybami a trochu brzdí jejich aktivitu. Začátkem roku si oddechnou, Černá Luna se přesouvá pryč ze znamení Ryb.

Novoluní proběhne 26/12/2019
Novoluní otevírá dveře ke splnění snů. Rybám novoluní přinese společnost, po které touží. Pracovně se zařadí mezi lidi, kam chtějí patřit. Celý rok Vesmír Ryby posouval pracovně a kariérně na výsluní. Kdo pracoval na svém životním posunu uspěl.

Jupiter celý rok 2020 přináší štěstí a rozmach do témat naděje, ideálů, snů, přání a touhy.  Pomáhat vám mohou přátelé, můžete využít známosti a konexe.  Okolí Vás bude podporovat víc než kdykoli jindy. Navážete nová přátelství a ta se časem mohou projevit jako mimořádně cenná. Nebude se ale jednat o jednostranná přátelství, protože i vy budete druhým pomáhat.

Mars do konce roku působí v tématech práva, úředních záležitostí a soudů.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání.

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 3832