Horoskopy na prosinec pro jednotlivá znamení

Aktuální pohyby a vliv planet v prosinci 2021 pro jednotlivá znamení.

Slunce se pohybuje Střelcem do 21/12/2021. V 08:43 hodin vstoupí Slunce do znamení Kozoroha.

Zajímavost: Tento rok se rodí děti, jejichž duše přilétla z jiných světů. Přináší rozvoj komunikace a vědění na planetu Zemi.

Novoluní ve Střelci nastane 04/12/2021 v 08,43 hod.Novoluní je důležité pro znamení Střelce. Ostatním znamením pomůže v oblasti vzdělávání, ciziny a zahraničí. Úřední a soudní záležitosti zejména související s financemi a bydlením. Při novoluní asistuje Merkur. Čeká nás zvýšené cestování a komunikace na téma úřadů a školy.

Úplněk v Blížencích nastane 19/12/2021 05,35 hod. Úplněk je důležitý pro znamení Blížence. Ostatním přinese uzavření situací, které jsme začali začátkem měsíce realizovat.

Mars se pohybuje ve znamení Štíra a 13/12/2021 se přesune do Střelce, kde bude působit do 24/01/2022.

Saturn ve Vodnáři bude působit ještě dva roky.

Venuše se pohybuje znamením Kozoroha. 19/12/2021 nabere zpětný chod Kozorohem. Couvat bude do 29/01/2022. Poté se otočí a nabere přímý směr.

Merkur se pohybuje Střelcem. 13/12/2021 se přesune do znamení Kozoroha.

Jupiter se přesunuje 29/12/2021 do znamení Ryb, kde bude působit do května 2022. 

Vyberte své znamení

           

Beran

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní přinese mnoho aktivity spojené s úředním jednáním. Podepisování smluv a dohod. Kdo navštěvuje školu, tomu se otevírají dveře k rozšiřování vědomostí. Veškerým kurzům, vzdělávání a učení Vesmír přeje. Můžete plánovat cestu do zahraničí.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno při řešení na úřadech. Ukončíte situaci spojenou se sourozenci. Dále dořešíte auto nebo jiný dopravní prostředek. V tomto tématu máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce.

Mars působí  v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Podepisování úředních dokumentů. Cestování a cesty za prací.

 

Býk

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní otevírá nové možnosti jak získat peníze nebo majetek, který vlastníte s manželem, partnerem, se společníkem, bankou, či jinou institucí. Úřední peníze, podepisování smluv a dohod. Prodat, koupit, investovat. Požádat o hypotéku nebo půjčku. Řešení alimentů apod.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno do oblasti majetku a financí, zejména spojených s úřady. Planetka Ceres vám dá rozhodně zabrat. V tomto tématu máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty. Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimopartnerské vztahy.


Blíženci

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní otevře vztahové záležitosti. Čeká vás nová cesta ke všem dohodám, smlouvám a úředním jednání. Komunikace a podepisování úředních dokumentů. Vstoupí do vašeho života důležitá osoba. Vylepší se vztahy s lidmi ve vaší blízkosti.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk ve vlastním znamení uzavře a vnese jasno do oblasti vztahů. Před úplňkem si budete dělat pořádek sami v sobě. S jakými lidmi se chcete stýkat. S kým je vám dobře ve vztahu a s kým není. Problémy s mužem, otcem, s mužskou energií. V tomto tématu máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce.

Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů. Měli by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Podepisování úředních dokumentů.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.


Rak

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní otevírá novou spolupráci, nebo kolegu, spolupracovníka. Velmi akční období. Péče a starost o druhé. Můžete navštívit lékaře, nebo vás čeká preventivní prohlídka. Zvýšené cestování a komunikace.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk vnese jasno do oblasti, která vás trápí již delší dobu.  Silné emoce spojené s možnými pomluvami, psychické nebo zdravotní problémy. Měli byste si ujasnit, jak jste na tom ve  vztazích s lidmi kolem.  Připravujete se na vlastní úplněk, který proběhne za měsíc. Zde vyústí vztahové záležitosti.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i celkové obtíže v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci. Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

 

Lev

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní otevře cestu k novým pracovním partnerům. Období, kdy plodíte, tvoříte a vytváříte. Kdo hodlá počít potomka, nebo vytvořit velké dílo, je toto nejvhodnější obdobím roku. Pokud hledáte životního partnera, novoluní otevírá příležitost k jeho nalezení, nebo upevnění vztahů. Čeká vás cestování a vyřizování úředních záležitostí. Komunikace se zahraničím nebo vzděláváním. V první polovině prosince nastává osudová situace související se zdravím. Vylepšení vaší tělesné schránky.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno do oblasti přátel. Ujasníte si, kdo je kamarád a kdo není. Někdo vás může velmi zklamat. Očekáváte něco co nenastane. Dejte si pozor na to, co píšete, podepisujete a říkáte.  V tomto tématu máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Lvi mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.

 

Panna

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní otevírá nové možnosti v oblasti stability, domova a bydlení. Panny mohou změnit bydliště, rekonstruovat, plánovat přestavbu. Vylepšení svého pracovní zázemí. Řešit úřady ve spojitosti s bydlením. Merkur u Slunce naznačuje mnoho práce, zvýšeného cestování a komunikace.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno do pracovních záležitostí. Ukončí určitou situaci v práci. Uzavření jedné životní kapitoly. V tomto tématu máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Panny vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika.

Ukázka osobního horoskopu

Podívejte se na ukázku, jak vypadají osobní horoskopy od paní astroložky Daniely Hannah. Když se Vám bude líbit, můžete si jej pohodlně objednat zde.

Váhy

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní otevře téma cest, cestování, automobilu a řešení kolem dopravního prostředku. Můžete např. úspěšně zvládnout autoškolu. Rozšiřovat vědomosti, navštívit kurz nebo školení. Zdárně vyřešit záležitosti na úřadech. Podpisy dokumentů a úřední vyjednávání. Vylepšování domova a bydlení. Cesta do zahraničí.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno do situací, které jste začali řešit na novoluní. Dořešíte komunikaci s úřady. V tomto tématu máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce. Přichází osudové rozhodnutí týkající se oblasti zdraví, domova, žen v rodině jako je matka, babička, sestra, partnerka nebo dcera.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Opatrnost na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Aktuálně se vše točí kolem cestování (např.: automobil, dopravní prostředek) a komunikace s úřady.


Štír

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní přinese majetek a finance. Podepisování smluv, dohod a úředních dokumentů. Zvýšení prestiže. Uvědomíte si, co jsou v životě ty pravé hodnoty. Dostanete přidáno na výplatě, nebo zvýšíte odměnu za své služby. Přichází osudové situace spojené s láskou a hodnotami.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk  vnese jasno do oblasti, kterou jste započali řešit na novoluní. Úřady, úřední záležitosti spojené s financemi. Dědictví, převod majetku, alimenty, společný majetek s další osobou, bankou, společníkem. V tomto tématu máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce.

Mars se pohybuje ve znamení Štíra a 13/12/2021 se přesune do Střelce. Štíři si oddechnou. Mars od 13/12/2021 působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány, zejména ty úřední. Štíři mohou nakupovat, utrácet, investovat nebo vydělávat peníze. Aktivita bude vložena do stability (domova) a pevných základů, na kterých se dá později vybudovat stabilní příjem.

 

Střelec

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní ve vlastním znamení nastartuje novou životní cestu. Čeká vás mnoho cestování, komunikace, rozšiřování vědomostí, podepisování úředních dokumentů. Dny před novoluním jsou problematické, takže nic neřešte a dejte si pozor na svou osobu. Téma zdraví a psychiky. Novoluní ukáže cestu, kterou se máte vydat.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk  vnese jasno do vztahové problematiky. Uzavírání smluv a dohod. Nastavení pravidel ve vztazích. Nevyhovující vztahy končí. Jak pracovní tak partnerské. V tomto tématu máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce.

Mars se 13/12/2021 přesune do Střelce, kde bude působit do 24/01/2022. Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity. Střelci budou mít mnoho fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.

  

Kozoroh

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní otevírá vaší 13. komnatu. Toto novoluní je jiné, než ty ostatní. Můžete pociťovat touhu po samotě. Do ničeho se nyní nepouštějte. Dostanete zajímavé informace. Dozvíte se něco, co mělo být utajeno. Rekapitulujte dosavadní rok. Kudy se chcete ubírat, kam směřovat. Přichází osudové rozhodnutí. Počkejte si ovšem na své novoluní, které proběhne za měsíc, kde se vám konečně otevře vaše nová cesta. Kozorohem pluje Venuše tam a zpět. Budete velmi zářit, vyčnívat mezi ostatními. Merkur ve vlastním znamení v druhé polovině měsíce přinese mnoho komunikace, telefonování a zařizování.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno do oblasti zdraví, spolupráce, kolegů a spolupracovníků. Můžete očekávat nějaké změny v pracovní oblasti.  Hlídat si své zdraví je nyní velmi důležité. V tomto tématu máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce.

Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Kozorozi postupně ukončí určitou aktivitu nebo činnost. Místo, kde pobývali či pracují. Může se jednat o vztahy. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace.  Něco je nutné ukončit a uzavřít.

   

Vodnář

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní otevírá nové příležitosti. Splnění snů. Přichází vám do života důležitá osoba, která vás posune vpřed.  Měli byste navštěvovat přátele a chodit do společnosti. Máte otevřené dveře tam, kam se chcete dostat. Do nové společnosti, společenství, tam kde se dobře cítíte. Čeká vás komunikace s úřady a cesty do ciziny.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno do partnerské roviny. Můžete ukončit partnerský nebo pracovní vztah. Vyřešit téma rodiče nebo potomka. Děti a škola je další téma tohoto úplňku. V těchto tématech máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce a vnitřní nejistoty.

Jupiter se přesunuje po roce působení ve vlastním znamení do Ryb, a to  29/12/2021. Jupiter Vám celý rok napomáhal k posunu a rozmachu, který pocítíte následující roky.

Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství, kde chtějí působit. Aktivita Vodnářů bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Změna lidí kolem nich, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.

Ryby

Novoluní  nastane 04/12/2021
Novoluní otevírá nové možnosti do oblasti práce a kariéry. Uvědomíte si, kde chcete pracovat, jestli jste spokojení v pracovní rovině. Ideální doba na konkurz či novou práci. Můžete podepisovat smlouvy a dohody. Kariérně byste si měly polepšit, milé Ryby.

Úplněk nastane 19/12/2021
Úplněk uzavře a vnese jasno do vaší stability. Potřebujete pevnou půdu pod nohama. Uvědomíte si, kde a s kým chcete bydlet. Můžete řešit úřední situace spojené s bydlením, ženami v rodině a domovem. Další oblast úplňku je zdraví. V těchto tématech máte i Černou Lunu, tudíž jste nuceni řešit dlouhodobě tyto situace, které přinášejí silné emoce a nejistotu. Planetka Ceres vám dá jistě zabrat.

Jupiter se přesunuje 29/12/2021 do znamení Ryb, kde bude působit do května 2022.  Čeká vás velký životní posun směrem kupředu jako po roce 2010.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Ryby budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Pracovně se nezastaví.

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 437