Horoskopy na září pro jednotlivá znamení

Aktuální pohyby a vliv planet v září 2019 na jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Pannou od 23/08/2019 do 23/09/2019. V 9,50 hod se přesune do znamení Vah.

Srpnové novoluní proběhlo 30/08/2019 ve znamení Panny a bude působit ještě 14 dní v září . Vliv tohoto novoluní bude v tématu zdraví, spolupráce, práce, pečuji, starám se. Při novoluní se sejdou v konjunkci Slunce, Luna, Venuše, Merkur a Mars v Panně.

Úplněk v Rybách nastane 14/09/2019
Úplněk je důležitý pro znamení Ryb. Při úplňku budou úřadovat Černá Luna s Neptunem. Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Zahýbe s našimi emocemi. Nalhávání, lhaní, zkreslování informací, útěk do iluzí, zklamání. Skryté informace, tajemství a tajnosti. Můžeme se dozvědět informace, nebo vyplují na povrch situace, které měly být utajeny.

Novoluní proběhne 28/09/2019 ve znamení Vah
Novoluní je důležité pro znamení Vah. Vliv tohoto novoluní bude v tématu vztahů, dohod a smluv, zejména ve spojení s prací a pracovní aktivitou.

Mars se pohybuje stále v Panně, kde bude působit do 04/10/2019.

Vyberte své znamení

           

Beran

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk přináší téma samoty, isolace, pomluv, tajemství. Berani se dozví informace, které měly být skryté. Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Zahýbe s emocemi díky pomluvám a nepravdám. Zklamání ve vztazích, zejména těch pracovních.  Je dobré poslouchat svou intuici, nenechat cloumat emoce a přežít tak, aby úplněk nezanechal šrámy na duši a zdraví. Berani se pomalu budou připravovat na svůj vlastní úplněk, který proběhne za měsíc.

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní bude v tématu vztahů, dohod a smlouv, zejména spojené s prací a pracovní aktivitou. Nastavování nových pravidel. Berany čeká nová spolupráce, nový společníci či spolupracovníci. Mnoho práce.

Mars přináší plnění povinností a s chutí do práce, působí v oblasti zdraví. Berani mohou zaznamenat zdravotní problémy, které se projeví ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jsme slíbili vykonat. Mars aktivuje řešení zdraví, spolupráce a služby pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností. Nové spolupracovníky nebo nová práce. Budou řešit rodinné záležitosti. 

 

Býk

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti přátel, splněných přání a společenství kolem Býků.  Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Zklamání od nejbližších osob. Pomluva a tajemství, které se Býci dozvědí, nebo na ně něco vypluje na povrch, co chtěli utajit. Otevření intuice a vnuknutí. 

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní otevírá nové pracovní vztahy. Noví spolupracovníci a kolegové.  Mnoho práce, kterou slíbili Býci vykonat. Nový směr práce. Zlepšení pracovních podmínek. Ideální doba na preventivní prohlídky a návštěva lékaře.

Mars aktivuje téma, v němž jde nejvíce o to být sami sebou a ostatním dát najevo, kdo jsme. Býci mohou očekávat zvýšené milostné touhy. Fyzické milování je důležitější než pouhá romantická setkávání. Mars zde aktivoval oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod vlivem Marta má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. V této době dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré období na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit. Tento tranzit znamená aktivitu v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity.


Blíženci

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti práce, kariery a také tématu zázemí.  Únik z reality, ukončení pracovní aktivity. Uzavření minulosti.  Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Zahýbe s emocemi. Nalhávání, lhaní, zkreslování informací, útěk do iluzí, zklamání. Skryté informace, tajemství a tajnosti. Můžete se dozvědět informace, nebo vyplují na povrch situace, které měly být utajeny.

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní bude v tématu potomstva, tvorby, dětí a pracovních či životních partnerů. Kdo touží počít dítě, nebo vytvořit velké dílo, má skvěle načasováno. Blížencům se otevírá možnost nového partnerství. Období vhodné pro kreativitu, plodnost, vytváření a tvoření. Ocenění za práci.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde Blíženci žijí. Budou vylepšovat své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte možnou domácí hádku, řešení v souvislosti se ženami rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika. 

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.


Rak

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti úřadů, soudů, ciziny a zahraničí. Rozšiřování vědomostí, filosofie a víry, náboženství. Intuice, esoterika. Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Můžete se dozvědět informace, nebo vyplují na povrch situace, které měly být utajeny.

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní bude na téma vztahů v rodině, s ženami. Raky čeká nová cesta ke stabilitě. Zkvalitnění a vylepšení bydlení a pracovního zázemí. Čas vhodný pracovat na a zdravém životním stylu. Jóga, vylepšení postavy a detox organismu. Ozdravné procesy vedoucím ke zdraví.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a cestování. Zvýšená aktivita Raků se týká také úřadů, úředních záležitostí. Řeší se automobil, jiný dopravní prostředek nebo nějaká pracovní cesta.

 

Lev

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti hodnot, peněz a majetku, které sdílí s další osobou nebo institucí. Další téma úplňku je transformace a sexualita. Do úplňku by měly být zaplaceny veškeré pohledávky. Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Mohou se dozvědět informace, nebo vyplují na povrch situace, které měly být utajeny.

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní bude v tématu cest a cestování, dopravního prostředku, učení, kurzy a školení, komunikace, úřadů a také sourozenců. Lvíčci mohou koupit nové auto, plánovat cestu, hovořit nebo podepisovat úřední dokumenty. Zlepšení sourozeneckých vztahů. Cesty za vzděláváním.

Mars aktivuje peníze, majetek a hodnoty. Lvíci se budou věnovat penězům.  Nakupovat, utrácet nebo vydělávat peníze. Uvědomují si skutečné hodnoty.  Budou tvořit a vytvářet.

 

Panna

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti vztahů, dohod a smluvních ujednání. Panny ukončí vztahy, které nejsou pevné a životaschopné. Úplněk ukončí a uzavře vše týkající se vztahových situací. Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Mohou se dozvědět informace, nebo vyplují na povrch situace, které měly být utajeny. Zklamání a pomluvy.

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní bude v tématu vztahů a financí. Panny si polepší finančně, dostanou přidáno, nebo zvýší ohodnocení za své služby. Uvědomí si svou hodnotu. Situace přináší vylepšení majetkové stability. Zvýší si prestiž vlastní osoby. 

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity. Zde bude působit od poloviny srpna. Panny budou plné fyzické energie a pravděpodobně odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu.

Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu Panny zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energii by měly použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila.

Ukázka osobního horoskopu

Podívejte se na ukázku, jak vypadají osobní horoskopy od paní astroložky Daniely Hannah. Když se Vám bude líbit, můžete si jej pohodlně objednat zde.

Váhy

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti spolupráce, zdraví a péče o druhou osobu. Váhy by se měly věnovat svému zdraví. Černá Luna působí v této oblasti od května až do ledna příštího roku. Úplněk ukončí nezdravé pracovní vztahy. Do novoluní budou dny velmi náročné. Doporučuji nic neřešit a dát si pozor na svou osobu.  Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku.

Novoluní proběhne 28/09/2019 ve Vahách
Nejdůležitější novoluní tohoto roku je zde. Vahám začíná nová cesta. Konečně naberou energii z Vesmíru. Zrealizují své sny a cíle, Mohou začít něco nového. Merkur a Venuše se pohybuje ve vlastním znamení ještě začátkem října, a tak Váhy mohou využít přízně planet. Všude je uslyšíme a uvidíme. Jsou nepřehlédnutelné.

Mars v nepříjemném postavení postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou ukončí nějakou činnost, nebo místo, kde Váhy pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy.  Aktivuje staré nevědomé vzorce, které začínají působit, aniž by Váhy vůbec něco tušily.  Začátkem října se Mars přesune do vlastního znamení a Váhy budou v jednom kole.


Štír

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do partnerské oblasti. Uzavře téma plodů, potomků a výtvorů. Štíři vnesou jasno do pracovní a partnerské roviny. Mohou uzavřít sňatek, dohodu či smlouvu. Ukončit vztah.  Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Zahýbe s našimi emocemi. Nalhávání, lhaní, zkreslování informací, útěk do iluzí, zklamání. Skryté informace, tajemství a tajnosti. Můžete se dozvědět informace, nebo vyplují na povrch situace, které měly být utajeny v souvislosti s dětmi nebo láskami.

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní není tak silný, jako jiné novoluní. Přináší rekapitulace celého roku. Štíři se budou připravovat na své novoluní, které proběhne za měsíc. Do té doby si musí uklidit svůj život. Nechat odejít, co nemá budoucnost, a naopak se zaměřit na to, co funguje.

Mars se pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto je k naplnění cílů nutné spolupracovat s druhými. Mimořádně vhodná je fyzická aktivita s přáteli. Mars přináší pomoc od přátel a osob blízkých. Štíři se k cíli mohou dopracovávat v rámci podpory svých přátel, společníků a díky společné činnosti. Budou toužit po uznání okolí za své výkony ve společné činnosti. Aktivita bude zaměřena na přátele. Je dobré chodit do společnosti, mezi lidi.  Také může přijít důležitá osoba pro jejich budoucnost.

 

Střelec

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti zdraví, domova a žen v rodině. Je potřeba si udělat pořádek a jasno kde a jak chtějí Střelci bydlet a pracovat. Stabilita je tématem tohoto úplňku. Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Zahýbe s našimi emocemi. Nalhávání, lhaní, zkreslování informací, útěk do iluzí, zklamání. Skryté informace, tajemství a tajnosti. Dozvíte se informace, které měly být utajeny, nebo na Střelce něco vypluje na povrch.

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní bude v tématu vztahů ve společnosti. Střelci se dostanou do určitého společenství, kam chtějí zapadnout a patřit. Měli by navštěvovat přátelé a přijmout pozvání mezi lidi, kterých si váží. Mohou potkat důležitou osobu pro budoucí život. Střelcům Vesmír tento rok přeje díky Jupiteru, který pracuje na jejich štěstí a rozmachu.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Střelci budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu.

Máte zájem o svůj vlastní horoskop na míru?

Depositphotos_13929957_s_pruhledne

Neváhejte a objednejte si osobní horoskop přímo od paní astroložky Daniely Hannah. Horoskopy roční, karmické, životní a partnerské.

  

Kozoroh

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do úředních záležitostí. Řešit budou sourozence, dopravní prostředek, kurzy a školení. Uzavřou téma cest a cestování, komunikace včetně počítače nebo telefonu. Pozor na vše, co budete podepisovat nebo říkat. Smlouvy si raději přečtete dvakrát a ujistěte se, že je vše tak, jak je psáno nebo řečeno. Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Zahýbe silně s emocemi. Nalhávání, lhaní, zkreslování informací, útěk do iluzí, zklamání. Skryté informace, tajemství a tajnosti. Můžete se dozvědět informace, nebo vyplují na povrch situace, které měly být utajeny či nějaká nedorozumění.  

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní bude v tématu pracovních vztahů a dohod. Kozorohy čeká nová práce, podepisování nových smluv. Zlepšení pracovních podmínek, zejména ve vztazích se spolupracovníky a společníky. 

Mars se pohybuje v tématech práva, úředních záležitostí a soudů.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřování vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a duchovní vzdělávání.

   

Vodnář

Úplněk nastane 14/09/2019
Úplněk vnese jasno do oblasti financí a majetku. Vodnáři si uvědomí svou hodnotu. Je potřeba vyrovnat veškeré pohledávky. Vše, co souvisí s penězi doporučuji překontrolovat. Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Nalhávání, lhaní, zkreslování informací, útěk do iluzí, zklamání. Skryté informace, tajemství a tajnosti. Můžete se dozvědět informace, nebo vyplují na povrch situace, které měly být utajeny v souvislosti s penězi.  

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní bude v tématu ciziny a zahraničí, úředních záležitostí, rozšiřování vědomostí. Novoluní přináší lepší podmínky pro vztahy s lidmi kolem Vodnářů. Budou hovořit, psát, telefonovat a zařizovat.

Mars se pohybuje oblastí hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty.  Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblasti sexu a všeho kolem sexuality.

Ryby

Úplněk nastane 14/09/2019
Nejdůležitější úplněk roku je zde. Ryby ukončí a uzavřou minulost, a to zejména v pracovních a partnerských vztazích. Odejde vše, co nemá budoucnost a přenechá místo všemu novému. Po úplňku je vždy lépe než před ním, vše vidíme černě a nevíme, jak dál. Pozor na kritické dny tři dny před úplňkem. Tento úplněk bude velmi emočně laděn a bude náročný na psychiku. Zahýbe s našimi emocemi. Nalhávání, lhaní, zkreslování informací, útěk do iluzí, zklamání. Skryté informace, tajemství a tajnosti. Můžete se dozvědět informace, nebo vyplují na povrch situace, které měly být utajeny.

Novoluní proběhne 28/09/2019
Vliv tohoto novoluní bude v tématu vztahů a financí a majetku ve spojitosti s dalšími lidmi, či společníky. Ryby si zlepší finanční stabilitu a výdělky díky společnému úsilí s další osobou nebo institucí. Mohou získat úvěr, půjčky nebo hypotéku. Prodat a koupit nemovitost. Čeká je podepisování dohod a smluv. Vesmír přináší peníze pro ty, kteří si chtějí vydělat společně s další osobou či osobami. Jupiter přeje zlepšení života, zejména v pracovní oblasti.

Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měly by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání.

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 1406