Horoskopy na míru

Známá a zkušená intuitivní astroložka, numeroložka a spisovatelka Daniela Hannah zpracovává na EZOportál měsíční horoskopy pro jednotlivá znamení. Využijte šance objednat si pro sebe či své blízké osobní horoskop na míru. Její výklady, astro-numerologické rozbory a horoskopy jsou velmi přesné a můžete si na našich stránkách přečíst kvalitní reference. Pravidelně se účastní odborných přednášek, najdete jí také v médiích a tisku. Její služby využívá široká oblast zákazníků.

Horoskopy Vám vypracuji do 2-3 dnů. Zasílám je elektronicky na Váš email.
Máte k horoskopům jakýkoli dotaz? Napište nám na info@ezoportal.cz, rádi Vám poradíme.

Nabídka horoskopů

Roční horoskop

3-5 stran A4
580Kč Objednat

Partnerský horoskop včetně ročního horoskopu

10 stran A4
990Kč Objednat

Karmický horoskop včetně ročního horoskopu

10 stran A4
990Kč Objednat

Velký horoskop

(Životní, karmický, roční + tranzity planet)
20-30 stran A4
1490Kč Objednat

Písemný výklad emailem

(astrologie, numerologie, výklad karet a práce s kyvadlem)
2-3 strany A4
450Kč Objednat

Telefonní výklad

(astrologie, numerologie a karty)
30 minut – 490Kč Objednat
60 minut – 790Kč Objednat

Intuitivní astroložka Daniela Hannah

Narodila jsem se ne znamení LVA v ascendentu BÝK do rodiny léčitelky a astroložky Hanky Poštulkové. Již od dětství jsem byla „jiná“ než ostatní. Čím jsem byla starší, tím jsem si všímala odlišností zájmu mezi mnou a ostatními lidmi okolo mě. Vždy mne velice zajímalo „tajemno“. Moje záliba a životní náplň jsou věštění a koně., Koně mi dodávají energii a nutí mne jít každý den dál a dál. Nezastavovat se. Vzácné chvilky s nimi zažívám, když se narodí nový život. Je to neskutečný zázrak přírody. Nejkrásnější pohled je z koňského hřbetu, ale věřte, že pohlazení koně nebo podání pamlsku koni je úžasná věc, která ve Vás „cosi „zanechá na celý život. Díky astrologii rozumím řečí planet, které na nás působí každý den.

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání , úkoly nastávající období.a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.

Stránka paní astroložky Ukázka životního horoskopu Moje měsíční horoskopy Hodnocení paní astroložky

Hodnocení zákazníků

21 komentáøù

 1. Jana

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 8.12.2016:
  Dobrý den Danielo,
  chtěla jsem Vám ze srdce poděkovat za naprosto perfektní horoskop. Jsem uchvácená :-). O dochuvní věci jsem se začala více zajímat v tomto roce. Hodně informací se shoduje s tím, co mám z výkladu karet.
  Jste úžasná a svoji práci děláte opravdu profesionálně.
  Velice Vám děkuji. Ještě si u Vás objednám horoskop pro svého muže jako vánoční dárek.
  Přeji Vám krásný den a hodně spokojených klientů.
  S pozdravem Jana V

  Odpovìdìt
 2. Pavlína

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 16.11.2016:
  Paní Danielo , moc Vám děkuji za výklad,který jste mi zaslala.Výklad opravdu sedí, tim čím člověk prošel,až mě z toho mrazilo.Začátek tohoto roku byl pro mě opravdu těžký.Ale věřím a i Váš výklad předpovídá lepší zítřky… Věta .že jde láska za mnou,že sama nebudu.Mě opravdu hodně povzbudila. Ještě jednou moc děkuji. Pavlína

  Odpovìdìt
 3. Barbora

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 17.7.2016:
  Dobrý den paní Hannah,
  děkuji moc za poutavý rozbor, kde jakoby jste mě osobně znala Ani se mi nechce věřit, že je možné tak detailně a přesně ,,rozebrat“ neznámého člověka. Nevěřila bych, že Vás může datum, hodina narození, Slunce, Měsíc, hvězdy…tolik ovlivnit, ovlivňovat po celou dobu života. Děkuji Barbora

  Odpovìdìt
 4. Lenka

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 8.7.2016:
  Milá paní Danielo.Já Vám mockrát děkuji za váš rozbor.Máte to moc hezky vypracované,výstižné a hovořící k věci.Je to vlastně vše co jsem si myslela vy jste mi to akorát převedla na papír.:-) Moc děkuji a přeji krásný den.s pozdravem Lenka.

  Odpovìdìt
 5. paní Molinová

  17.06.2015 – Molinová
  ráda bych Vám poděkovala za vypracování horoskopů… Jste opravdu moc dobrá, smekám před Vámi… Po přečtení horoskopů jsem nabyla dojmu, že se mě snad osobně znáte…:-D Přeji Vám hodně spokojených klientů a ještě jednou Vám děkuji za Vaši ochotu a rychlost… Pěkný večer Molinová

  Odpovìdìt
 6. Věra

  Z hodnocení paní astroložky: Věra
  Přeji krásný den, moc děkuji za rychlost zpracování, jste tak báječná. Horoskopy jsem zhltala celé už 3x, spousta věcí je naprostá pravda (až jsem se musela smát :o) , další spoustu jsem si uvědomila, některé jsem tak nějak tušila, rozhodně jsem moc ráda, že jsem dala na nutkání a oslovila Vás. Občas se tak nějak potřebuji ujistit, že jdu správným směrem, a tentokrát jsem přesvědčena, že jsem vykročila správně .o) Momentálně všemu úplně nerozumím, ale až si to přečtu pořádně, myslím, že to dojde a zapadne, jak píšete .o) Velice Vám děkuji za čas, který jsme mi věnovala, moc si toho vážím, jsem si jistá, že mi výklad pomůže a bude berličkou na mé životní cestě poznání… S přáním hezkých dnů ještě jednou děkuji a smekám nad Vašim darem, Věra Č.

  Odpovìdìt
 7. Milan

  Z hodnocení paní astroložky: Milan
  Jelikož jsem byl sveden v minulém roce z životní cesty a od té doby tápu proč vlastně se to stalo a co mě čeká, jsem začal studovat všechny možné horoskopy a předpovědi. Díky vašemu výkladu jsem se posunul velký kus cesty. Ještě jednou velké díky. Milan

  Odpovìdìt
 8. Zdeňka

  Z hodnocení paní astroložky: Zdeňka
  Neustále si čtu co jste mi napsala, je to úžasný. Všude Vás doporučuji a chválím. Fakt si Vás vážím -umíte a mohu říci že jsem si před půl rokem nechala udělat horoskop, ale to se nedá srovnat s Vaším….Jste profesionál opravdu. Smekám Zdeňka S.

  Odpovìdìt
 9. Jana

  Z hodnocení paní astroložky: Jana
  Pánííí To je věc…. já věděla že mi minulost zasahuje do přítomnosti. A vždy jsem chtěla být psychologem a pomáhat lidem…A nebo něco se zemí….jen se mi to nevydařilo…ale i tak se snažím zemi nepřetěžovat… A také si myslím že jsem už pomohla hodně vztahům -párům a měla jsem z toho skvělej pocit i když jsem v té době byla sama ale bylo to víc jak cokoliv jiného ten pocit že je někdo šťastný…. Moc Vám děkuji za pomoc to vysvětluje co mi mé tělo naznačuje…Jana Trch.

  Odpovìdìt
 10. Lenka

  Z hodnocení paní astroložky: Lenka
  Ráda bych se vyjádřila ke karmickému výkladu pro mne a manžela: Dani, sedi to jako poklice na hrnec!!! Dokonaly…..totalne novy pohled na fungovani člověka Manzelovi taky vse dava vetsi smysl. Fakt dekujeme. Skoda ze jsi s nami nebyla osobně…tyhle infa od tebe a ritual, který jsme si společně udělali na zaver, meli dokonalou souhru. Díky Lenka Šev.

  Odpovìdìt
 11. Erika

  Z hodnocení paní astroložky: Erika
  děkuji moc za horoskop Danielko, ráda touto cestou posílám zpětnou vazbu…Ve výkladu je hodně moc věcí, které mě překvapily… a ta karmická „cesta duše“… – je úžasné, jak to vše zapadá…s díky Erika N.

  Odpovìdìt
 12. Danča

  Z hodnocení paní astroložky: Danča
  Musim vam povedat ze ste mi urobili neskutocny astro rozbor!! Vsetko sa mi deje ako ste mi pisali! Moje okolie sa cisti, myslim od vztahov, a niektori ludia akosi prirodzene odchadzaju z mojho zivota, a ini mi pribudaju uvidim co ma este v blizkej dobe caka dakujem Danča

  Odpovìdìt
 13. Pavel C

  16.02.2015 – Pavel C
  Dobrý den, čirou náhodou jsem byl upozorněn na Vaše stránky. Po přečtení horoskopu pro rok 2015…musím říci, že nemám slov. Všechny ostatní horoskopy jsou takové mlhavé, nepřesné – ty Vaše přesně popisují vzniklé a vzniklou situaci v mém životě. Ona Lev, já Kozoroh. Je to vlastně poprvé v životě, kdy píšu tento krátký dopis člověku, zabývajícímu se Vaším oborem. Tím chci říci, že oceňuji Vaši práci. Velmi Vám děkuji za malý posun vpřed. S přátelským pozdravem Pavel C.

  Odpovìdìt
 14. Lucie T.

  18.12.2013 – Lucie T.
  Dobrý den Danielko,mockrát Vám děkuji za super zpracování ,doufám že to stihnu přečíst do Vánoc , to co jste napsala vypadá jako by jste mě sledovala celej rok 2013 … ,ano opravdu se to řešilo a bylo to tak ja jste napsala… jste teda hustě dobrá!!!Ještě jednou děkuji,těším se na Vás v únoru ,pozdravujte koně,pěkné Vánoce a hodně zdraví,štěstí a lásky .

  Odpovìdìt
 15. Gábina R.

  01.05.2013 – Gábina R.
  Dobrý den, musím Vám ještě dodatečně poděkovat za Váš horoskop, až teprve dnes jsem si nad ním sedla a v klidu procetla. A teprve teď ho pochopila a vstrebala. Nechala jsem si dřív vyložit karty a všechno prostě sedí, je to až neuvěřitelné! Děkujiii!! Je tam vše, co se děje, venku, ve mě… Mazec

  Odpovìdìt
 16. Milena Bud

  13.04.2013 – Milena Bud
  Danielko, děkuju:-). To je prostě úžasný, na mě výklad sedí , ten minulý rok, který už můžu hodnotit. I tento nový se začíná naplňovat, jen se naučit DODRŽOVAT ZÁKONY….to je síla, děkuju:-)

  Odpovìdìt
 17. Dana

  03.04.2013 – Dana
  Dobrý den, velmi děkuji paní Daniele za výklad. Partnerský horoskop odpovídá přesně naší situaci. Výklad paní Daniely je přesný a poslala ho téměř obratem. Velmi děkuji, Dana.

  Odpovìdìt
 18. Soňa Smíšková

  25.10.2012 – Soňa Smíšková
  Dobrý den, mockrát Vám děkuji za výklad. Děkuji za hezký přístup. Přeji hezký den Soňa

  Odpovìdìt
 19. Iva

  08.10.2011 – Iva
  Je tomu už skoro 2 roky, co jsem byla u pani kartářky Daniely na výkladu a musím teď zpětně říct, že to co mi vyložila, tak přesně vyšlo!

  Odpovìdìt
 20. Marry

  04.09.2011 – Marry
  Paní Danielu určitě doporučuji. Je velmi ochotná a snaží se vyjít vstříc, příjemná komunikace. Absolvovala sem výklad karet s kyvadlem po Skype + rozbor na e-mail. Pochopila sem několik věcí a pomohla mi vidět aktuální situaci v pravém světle. Děkuji a budu se těšit zase příště.

  Odpovìdìt
 21. Markéta

  02.09.2011 – Markéta
  S paní Danielou jsem absolvovala osobní výklad a moc mi pomohl. Věci, které mi řekla, tak opravdu seděli, ale dalo mi to i nový pohled na život a pomohlo mi to otevřít oči a uchovat si naději. Děkuji moc

  Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *