Chtěla bych se podělit s ostatními o mé zážitky s prozrazení jedné zajímavé duše reinkarnované do této doby. Jedná se o duši velmi zvláštní osoby, která měla velký vliv na cara Mikuláše II a jeho ženy. Někým zatracovaný, jinými chválený  ruský mystik Rasputin.

 

Byla jsem svědkem, když  Michal navštívil, dnes již velice známou věštkyni, astroložku a numeroložku, naši kamarádku Martinu. Sezení probíhalo jako každé jiné, avšak malá zmínka o tom, že má oči jako Rasputin se Michalovi zanesla do jeho podvědomí. Prozatím  této informaci nevěnoval velkou pozornost.

S každým dalším sezením přicházely další indicie. Během výkladu zazněly slova „ Máš hlas jako Rasputin,  v minulém životě jsi byl utopen“…

 

Několik let trvalo, než jsme mozaiku poskládali kousek po kousku a pochopili.

Michal se začal věnovat skandálnímu životu a zvláštní smrti Rasputina. Postupně mu docházely všechny souvislosti, které za poslední dobu vyplynuly na povrch při konzultacích s věštkyní.

 

Michal je člověk zvláštním sám o sobě. Narodil se ve znamení Panny s ascendentem ve Lvu. Celý svůj život čte jednu knihu za druhou, většinou  s duchovní tématikou. Zajímá se o všechno dění okolo něj. Je velmi sečtělý a můžete s ním hovořit snad o všech tématech. Na všechno zná odpověď. Má  přirozenou autoritu. Nemá rád nespravedlnost. Sálá z něj silná dominance až uhrančivost. Kdo ho nezná, ten se ho bojí. Hovoří pak o něm jako o démonické bytosti. Kdo ho zná ví, že má velké srdce a rád pomůže všude tam, jde je třeba.

 

Toto všechno mne zaráželo a mátlo. Celý život nám říkali, že se musíme  mít dobré známky ve škole, učit se a studovat školy, jinak že to nikam nedotáhneme. Michal s dokončenou základní školou tento mýtus rozbořil jako papírový domeček. Ve škole ho nic nebavilo, protože na své otázky odpovědi nedostal. Když šel dál do školy už věděl, že v den svých 18 tých narozenin skončí se slovy: „Tak se tu mějte, já jdu podnikat“. Udělal si živnostenský list a od té doby podniká v zemědělství.

Nejdůležitější hodnoty pro něj jsou volnost, nemít nad sebou šéfa a mít čas na svoje „jiné vzdělání“.

 

Když jsem Michala poznala, holdoval alkoholu.  Rasputin se také často opíjel. Místní lidé ho považovali za darebáka, stejně tak i mladý Michal byl v očích sousedů lump a rošťák.

 

Na jedné straně vedli oba výstřední život, na druhé straně se často obraceli ke své víře a prosili, aby se jim dostalo poznání. Až do 28 let oba zajímalo ve volném čase jen pití.  Poté, dle  vlastních slov   ( Rasputina i Michala), nastal obrovský zlom v jejich životě, kdy se oba otevřeli Bohu. Už žádné pití, které utlumuje ducha. Oba začali kultivovat svoji duši a vzdělávat se v oblasti mystiky.

 

Je zvláštní, jak oba kráčeli po stejné cestě.

Michal nevěděl jako mladík co se svým životem. Málo kdo mu rozuměl. Byl příliš vzdělaný  pro své vrstevníky, kteří ho nechápali. Jediný, kdo mu nasměroval cestu byl jeho otec, který se narodil ve znamení Raka. Ten ho uvedl do světa okultismu, mystiky a řádu. Otec mu ukázal tu správnou cestu.

Michal letošní rok dosáhl „Kristových let“. Konečně si začal plnit svojí životní karmu. Dokonce mu do cesty přišla další indicie v podobě malého chlapečka, silného hemofilika.( Rasputin léčil malého careviče právě na hemofílii). Nad tím, se už musel Michal vážně zamyslet protože ví, že náhody neexistují.

Dnes už ví, odkud a kam směřuje. Díky tomu, že se odtajnila jeho minulost,  může se poučit  a  jít správným směrem v budoucnosti.

Michal má před sebou velký úkol. Nevím jaký, to ukáže čas, ale důvod inkarnace právě do Čech, do naší doby není náhodný.

 

autorka článku: kartářka, astroložka a numeroložka Daniela Hannah

Počet shlédnutí: 37