Před vlastním úplňkem si musí dát lidé, kterých se aktuální znamení týká, pozor na svou osobu. Den před úplňkem je velmi kritický. Celý měsíc před úplňkem se zhoršuje zdravotní stav, nemoci dají o sobě znát. Lidé jsou psychicky rozladění a mají pocit, že se jim nic nedaří. Neví co dál se svým životem a někdy situace mohou vidět černě, v horším světle, než jsou ve skutečnosti. Jak se blíží úplněk, vyvstávají nepříjemnosti a lidé bývají podráždění.

V den úplňku se vše obrací a najednou máte jasnou hlavu. Po úplňku se řeší vztahy a všechny vztahové záležitosti. Vztahy partnerské, pracovní, sousedské, prostě vztahy na všech úrovních. Úplňky lze využít pro upevnění a uzavření, tedy dokonání všech dohod, smluv a nových podmínek.

Ihned po úplňku řešte, do úplňku naopak neřešte nic důležitého a dopřejte svému tělu a duchu hýčkání. Nemyslete negativně a s nikým nevyvolávejte spory a hádky. Jděte do přírody, meditujte, poslouchejte příjemnou hudbu a těšte se, až se Luna překlopí a bude směřovat do Novu.

To jsou rady, jak přežít období před úplňkem.

Daniela Hannah

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

Počet shlédnutí: 267