JAKÝ BUDE TÝDEN OD 12. 6. – 18. 6. 2017

Pondělí 12. 6.
Dnešní den investujte všechnu svoji energii do oblasti práce. Věřte, že se vše časem zúročí. Obezřetni buďte v oblasti partnerských vztahů. Někdo se k Vám může chovat lhostejně i přesto, že očekáváte jeho city či vyjádření. Raději neočekávat, než-li se sužovat. Pozor na tajemství, která mohou být vyzrazena. Citlivost na tyto orgány: Kyčle, játra, křížová oblast.

Úterý 13. 6.
V tomto dni hrozí konflikty v rodině mezi ženami. Možná jen nedokážete správně pochopit vyjádření druhé osoby. Zbytečně se nepouštějte do rozepří. Pro dnešek se otevírá téma a to jest plodnost, rodinné vazby, matka, děti, sňatek. Citlivost na tyto orgány: Kosti, šlachy, vazy, kolena.

Středa 14. 6.
Středeční den vyhovuje cestování a služebním cestám. Den vhodný na učinění změny. Ti co stagnujete, bude potřeba nového kroku. Na místě již stojíte delší čas, což Vám nesvědčí. Můžete čekat milé setkání s jistým člověkem, kterého jste delší čas neviděli. V dopoledních hodninách držte na uzdě své emoce, mohli by jste se cítit podrážděni či by Vás mohl někdo vytočit. Citlivost na tyto orgány: Lýtka, kotníky, achilovka.

Čtvrtek 15. 6.
Rozesmutnil Vás někdo na Vašem pracovišti? Cítíte jistou nespravedlnost, křivdu? Můžete řešit i své finance. Nenechte si to líbit a tak všem sdělte, co máte na srdci. Kolem Vás je osoba, která Vás může zklamat či podrazit. Mějte oči dokořán. Zbytečně nepropadejte alkoholu a hazardním hrám. Doporučuji relaxaci, vypněte mysl a zaměřte se na sebe. Citlivost na tyto orgány: Lýtka, kotníky, achilovka.

Pátek 16. 6.
Pokud máte dnes pocit, že se vše boří a rozpadá, věřte, že nejste sami. Psychická kondice je na bodu mrazu a tak udělejte vše, pro zlepšení Vaší nálady nebo nálady někoho ve Vašem okolí. Zavolejte známému či kamarádce a proberte vše, co Vás tíží, pocítíte úlevu. Nepropadejte panice a zachovejte klid. Zbytečné přenechte zítřkům. Citlivost na tyto orgány: Dolní končetiny, oblasti hlavy, krevní tlak.

Sobota 17. 6.
Plánujete již delší dobu výlet? Rozhodně jeďte a nic neodkládejte. Víkend strávený na chatě či vodě, rozhodně stojí za to. Můžete očekávat dobrou zprávu od osoby z Vašeho okolí. Dneska buďte odvážní a ukažte co ve Vás je. Rozhodně nejste staří na to, se umět řádně pobavit. Tancujte, radujte se, bavte se. Jen to nepřežeňte s alkoholem. Citlivost na tyto orgány: Dolní končetiny, oblast hlavy, krevní tlak.

Neděle 18. 6.
Nedělní den opatrnost na cestách, dodržujte předpisy, předvídejte. Jste-li v situaci, kdy nevíte, jak se rozhodnout, ponechte řešení na časy příšti. Nic Vám neuteče. Opět dnešek silný na emoční rovinu, kdy Vás může provázet jistá sklíčenost, smutek, splín. Pozor na sebedestruktivní chování, obviňování. Snažte se o to, aby jste se vyhnuli jakýmkoli dohadům. Citlivost na tyto orgány: Hlava, mozek, zuby, krevní tlak, nervová soustava.

 

Napala: Karářka a Vědma Markéta Škodová

Počet shlédnutí: 104