Kartářka Markéta Škodová

Jmenuji se Markéta Škodová a jsem kartářka, numeroložka a vědma. Jsem vědomá bytost, průvodce na Vaší životní cestě poznání.

 

O mně

Jmenuji se Markéta Škodová a jsem kartářka, numeroložka a vědma. Jsem vědomá bytost, průvodce na Vaší životní cestě poznání.

Vykládám nejen z tarotových karet, ale i karet mariášových. Vždy se napojím na biopole dotyčného člověka a pracuji s Vaší duší. Nacítím Váš momentální stav dle svého intuitivního cítění a využívám schopností jasnovidění, jasnoslyšení, různých vhledů a napojení či skenování osoby – aury. 

Již v 10 letech jsem věděla, že duše neumírá po smrti fyzicky hmotného těla. Vždy jsem byla jiná a tento dar jsem začala rozvíjet po mé autonehodě v mých 17 letech, kdy jsem zjistila, že je spojitost mezi nebem a zemí, že existuje posmrtný život a smrtí nic nekončí. Od té doby držím karty v ruce, které jsou součástí mne samotné.

Osobní konzultace

V Plzni

Čekací doba na osobní konzultaci

nejdéle do dvou dnů – dle domluvy

Čekací doba na konzultaci po telefonu, Skype, emailem

možný ihned po připsání peněz na účet.

Nejobjednávanější služby

 Krátký výklad na 3 otázky po emailu, cca 1/2 A4, 300 Kč Objednat

 Výklad karet na 3 libovolné otázky, co máte aktuálně zpracovat + Váš osobní rok a jeho vliv, cca 1 A4, 450 Kč Objednat

 Výklad karet po telefonu (Objednejte se a v domluveném čase volám já Vám – v rámci ČR), 30 minut, 500 Kč Objednat

 

Kompletní nabídka služeb

 Osobní konzultace a výklad karet, Plzeň, 60 minut, 1000 Kč Objednat

 Osobní konzultace a výklad karet, Plzeň, 30 minut, 500 Kč Objednat

 Výklad karet po telefonu (Objednejte se a v domluveném čase volám já Vám – v rámci ČR), 30 minut, 500Kč Objednat

 Výklad karet po telefonu (Objednejte se a v domluveném čase volám já Vám – v rámci ČR), 45 minut, 750Kč Objednat

 Výklad karet po telefonu (Objednejte se a v domluveném čase volám já Vám – v rámci ČR), 60 minut, 1000Kč Objednat

 Krátký výklad na 3 otázky po emailu, cca 1/2 A4, 300Kč Objednat

 Výklad karet na 3 libovolné otázky, co máte aktuálně zpracovat + Váš osobní rok a jeho vliv, cca 1 A4, 450Kč Objednat

 Výklad – Jaký bude rok 2017, cca 1 A4, 450Kč Objednat

 Písemný výklad karet – Magie života 2017, cca 1 A4, 300Kč Objednat

Hodnocení zákazníků

13 komentářů

 1. Martina

  Jsem ohromena Vašimi schopnostmi a jak jsem řekla činím a píši recenzi. Sdělila jste mi, že se přestěhuji do bytu a opravdu během měsíce to tak je. Hodně jste mi pomohla, abych viděla životní situace jinak než doposud. Věřím, že další věštby od Vás se také časem vyplní.

  Odpovìdìt
 2. Jana

  Za úspěšné složení státnic a celkovou podporu v období zkoušek Vám děkuji. Požádala jsem Vás o radu a Vy jste mne uklidnila věštbou, že vše zvládnu a stánice udělám. Děkuji, jsem prostě šťastná. Nemílila jste se a opravdu máte dar.

  Odpovìdìt
 3. Stanislava

  Dobrý den Markétko, ráda vám takto poděkuji, jelikož jste při mně stála nejen po celou dobu těhotenství, ale i v době porodní a to doma i na hekárně. Tak, jak jste mi vyvěštila stalo se a já porodila před termínem a chlapce. Vy jste prostě věděla, že to bude kluk jako buk. Má 4,100g a má 53cm. Jsme v pořádku a zdraví. Velmi si vážím vašeho času, protože jste byla kdykoli na telefonu k dispozici a já získala odvahu a sílu vše zvládnout. Věřím, že si malého časem pochováte. Děkuji, jste skvělá.

  Odpovìdìt
 4. Marta

  Chtěla bych vám touto cestou moc a moc poděkovat. Byla jsem ve velmi tíživé situaci a to jak v oblasti bydlení, pracovní i vztahové. Bylo to velmi těžké. Vaše telefonická konzultace mi vemi pomohla učinit nové kroky, kterých jsem se moc bála. Dodala jste mně sebedůvěru jít prostě nově. Pracovala jsem dle vašich rad na sobě, zpracovala minulé bloky, otevřela se novému, prostě jsem vám věřila a nyní mohu potvrdit, že bydlení mám, práci účetní také, finance se zlepšily a na partnera čekám. I když se kolem mě někdo už objevil, jsem opatrná, protože jste říkala, že ten pravý přijde až v roce 2019. Mějte se krásně paní Markétko a velice děkuji za hovor, který mi hodně pomohl.Paní doporučuji, milý přístup, rychlé objednání konzultace, nemáte se čeho bát.

  Odpovìdìt
 5. Kateřina

  Děkuji Vám za telefonickou konzultaci, která mi pomohla uvědomit si naši aktuální vztahovou situaci. I když vím, že rozhodnutí je jen na mně, otevřela jste mi oči, které jsem dlouho měla zavřené. Přesně jste věděla co nyní zažíváme a proto si velmi cením vašich rad a výkladů. Musím vypíchnout jako top, že jste mi řekla, že bych měla zpracovat otce, který jak jste řekla zemřel, což se stalo před rokem a dosud se s tím nedokážu vyrovnat. Díky Vám mám návod, jak to řešit.

  Odpovìdìt
 6. Lucie

  Dobrý den paní Markéto, ráda se s vámi podělím o zpětnou vazbu. Vykládala jste mi před necelým půlrokem na moji velmi těžkou finanční situaci. Tehdy jsem byla na dně a neviděla cestu, jak se ze všeho ven. Pamatuji si, že jste mi řekla, že o dům exekučně nepřijdu a situace se stane únosnější. Ano, stalo se, dům stále mám, cítím se lépe. S velkou pravděpodobností se na vás opět obrátím o další informace. Děkuji za všechno, vážím si vás.

  Odpovìdìt
 7. Blanka

  Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Markétě Škodové se kterou jsem vedla telefonický hovor. Paní je velice milá, vstřícná a velmi dobře mi poradila kam se mám přestěhovat. Už bydlíme, škola pro dceru nalezena a syn našel ihned práci. Jsme zde šťastný jako rodina a to díky vám. Budu se na vas obracet, jsem velmi spokojena.

  Odpovìdìt
 8. Eva

  Veliký dík patřící paní kartářce Markétě Škodové. Jsem velmi překvapena vašimi schopnosti a nadáním, nejenže jste milá a ochotná, ale vaše výklady jdou do hloubky podstaty. Již ve třetím týdnu jste mi sdělila, že čekám chlapce a opravdu chlapce čekám a teď jsem ve 22 týdnu těhu – potvrzeno lékařem. Mám ve Vás obrovskou důvěru a děkuji i za další odpovědi, které mi pomohly v pohledu na sebe a život a zvládnutí porodu ve zdraví.

  Odpovìdìt
 9. Soňa

  Děkuji Vám Markétko Škodová, byla jsem spokojena s telefonickým výkladem. Během 30 minut jste mi sdělila opravdu velmi podrobně mnoho cenných informací a rad, které jsem v danou chvíli potřebovala sylšet. Okamžitě jsem věděla, že mluvíte odborně, že se vyznáte ve svém oboru a především jste mi přesvědčila, že výklady jsou Vaší doménou. Přesně jste věděla, jaká jsem a co prožívám. Část výkladu se již plní a já plně věřím, že se splní i ty další. Mějte se krásně. Ráda se opět ozvu.

  Odpovìdìt
 10. Jana

  Děkuji paní kartářce Markétě Škodové za výbornou radu ohledně mé změny v zaměstnání. Práci jsem změnila, ze staré odešla, novou našla a jsem velice spokojena a to i platově.

  Odpovìdìt
 11. Petra K.

  Dobrý den paní Markétko, ráda jsem využila vaše služby a byla jsem velmi spokojena rychlou odpovědí. Pomohla jste mi s nasměrováním mojí dcery, která má ADHD a není to vždy s ní lehké. Také děkuji za náhled karet do mého manželství. Je to přesně tak jak jste sdělila. Již vím jaké kroky mám udělat dále.Byla jsem velmi spokojena a zase se vám příště ozvu.

  Odpovìdìt
 12. Ilona

  Děkuji paní Markétě za velmi rychlé vyřízení objednávky a uskutečnění telefonického hovoru. Byla jsem velmi spokojena, paní kartářka je milá, vstřícná, odpověděla mi na veškeré mé otázky. Tato paní si na nic nehraje a věnuje vám veškerý čas.
  Ocenila jsem, že volala ona mně a tudíš platila hovorné. Děkuji vám, ráda se opět ozvu.

  Odpovìdìt
 13. Marie Králová

  Vřele doporučuji. Rychlé jednání, a pevně doufám, že to, co mi Markéta řekla, je pravda. Nicméně 90% naprosto sedí, o zbývajícich 10% to ještě nevím, ale tuším, že by to tak skutečně mohlo být 🙂 děkuji Markéto. Je mi o moc líp. Kéž je to vše tak, jak jste mi napsala :* hezký den. Maruška

  Odpovìdìt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Jaký bude týden 5. -11. prosince 2016 | EZOportál.cz - […] kartářka Markéta Škodová […]
 2. Když duše pochopí a prozře | EZOportál.cz - […] Napsala: kartářka a vědma Markéta Škodová […]

Pøidat komentáø

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Počet shlédnutí: 981