Kartářka Markéta Škodová

Jsem Vaším průvodcem na cestě, kdy zažíváte krizi, bezmoc, zoufalství, bolesti fyzické i psychické, kdy zažíváte strachy a nevíte si rady. Jsem tady pro Vás a ukazuji Vám řešení, možnosti, cestu. Konzultace osobní, telefonické, písemné. V případě zájmu se objednejte.

O mně

Jmenuji se Markéta Škodová, narodila jsem se roku 1976 v Plzni, kde dosud žiji. Mojí doménou je výklad z tarotových karet a také poskytuji konzultační pomoc v době krize či životní stagnace. Neumíte se rozhodnout či hledáte sebe a svoji cestu? Zaměřuji se na hledání příčin a východisek. Pro řešení životních témat a oblastí, vždy doporučuji telefonické či osobní konzultace. Možné jsou i písemné odpovědi na Vaše dotazy.

Vždy se napojím na dotyčného člověka. Nacítím Váš stav dle svého intuitivního cítění. Jsem empatik, ihned pocítím Vaše aktuální emoce. U mne můžete odložit masky, jelikož jsem lidská. Pochopím Vás. Diskrétnost a anonymita prioritou.

Na co vše se můžete ptát?

Oblast zdraví (diagnostika čaker, orgánů, operace, zákroky)
Oblast práce či vzdělávání (přijetí na školu, ukončení studia, podnikání, nové směry)
Oblast financí (prosperita, exekuce, soudní spory, hypotéky, dědictví)
Oblast vztahů (rozvody, sňatky, milostné trojúhelníky, sexuální orientace, děti, rodiče)
Náhled do minulosti ( doporučuji při traumatu, fobiích, opakovaných jevech)
Příčina problému a hledání východisek (proč se mi děje to co prožívám)
Na početí, těhotenství, porod – Na rodové zátěže a zátěže z minulosti
Empatický přístup. Provázení klienta v nelehké situaci. Podpora, rady a doporučení.

Osobní konzultace

V Blatnici u Nýřan

Čekací doba na osobní konzultaci

nejdéle do dvou dnů – dle domluvy

Čekací doba na konzultaci po telefonu, Skype, emailem

možný ihned po připsání peněz na účet nebo po platbě kartou

Doporučuji tyto služby

Výklad karet po telefonu

Nejobjednávanější služba

(Volám já Vám – v rámci ČR)

30 minut, 750 Kč

Objednat

Písemný výklad na rok 2022

4 oblasti + bonus Vaše roční karta a její vliv na Vás

(vztahy, finance, zdraví a práce)

Tento výklad se vztahuje na jednu osobu

3 strany A4, 750 Kč

Objednat

Odpověď na jednu otázku po emailu

Okamžitá odpověď tentýž den

(Pro dotazy zaslané do 20:00h)

Nejedná se o hlubší výklad, je to odpověď na jednu konkrétní otázku

V případě více dotazů, doporučuji telefonickou konzultaci

350 Kč

Objednat

Kompletní nabídka služeb

 Osobní konzultace a výklad karet, Blatnice u Nýřan, 60 minut, 1150 Kč Objednat

 Výklad karet po telefonu (Volám já Vám – v rámci ČR), 30 minut, 750Kč Objednat

 Výklad karet po telefonu (Volám já Vám – v rámci ČR), 60 minut, 1150Kč Objednat

 Krátký výklad na 1 otázku po emailu, 350Kč Objednat

 Výklad karet na 3 dotazy, cca 1 A4, 850Kč Objednat

Výhody telefonické konzultace – Voláte z pohodlí domova, nemusíte cestovat, okamžitá rychlá služba.
Výhody osobní konzultace – V případě, že preferujete osobní setkání, nacházíte-li se v okolí Plzně.

Hodnocení zákazníků

37 komentáøù

 1. Cora

  Perfektní výklad, milé vystupování, ochota. Teď jen čekat zda se vestba vyplní. Doporučuji paní Marketu

  Odpovìdìt
 2. Zuzana

  Paní Markéta mě pomohla v mých několika rozhodnutích. Časem se potvrdily jako správná rozhodnutí. Výkladu nelituji a paní kartářku doporučuji. Paní mi volala v přesný čas a je velice milá.

  Odpovìdìt
 3. Petra

  Paní Markétko, po vašem telefonickém výkladu jsem se cítila mnohem líp. Velmi mi to pomohlo ujasnit si pár věcí. Nasměrovala jste mě a já jsem si uvědomila, že jsem to v sobě tak nějak cítila, ale neodhodlala jsem se ke krokům. Díky za rozpomenutí se a získanou odvahu konečně vykročit tak, abych byla konečně šťastná.

  Odpovìdìt
 4. Magda

  Dobrý den chtěla bych paní kartarku Markétku všem moc doporučit))moc šikovná mám s ní dlouholetou zkušenost

  Odpovìdìt
 5. Marie Poulíčková

  Marie :Paní kartářku jsem oslovila již po druhé vždy mě dobře poradila.Doporučuji.

  Odpovìdìt
 6. Barbora

  Paní Markétko, tak jsem dala na vaše doporučení a začíná se vyplňovat to co jste mi řekla při výkladu po telefonu. Mám zase novou krev v žilách díky novým událostem, které jsou pro mě radostné. Budu vás všude doporučovat.

  Odpovìdìt
 7. Kateřina

  Chtěla bych poděkovat paní kartářce za rychlou písemnou odpověď. Zápočty jsem udělala.

  Odpovìdìt
 8. Zlata

  Musím napsat recenzi a pochválit práci paní věštkyně Markéty Škodové. Nechala jsem si zpracovat rozbor z karet na vícero osob, na bloky z minulosti, vztah, práci, finance, prostě celkový široký hodinový výklad po telefonu a byla jsem spokojena. Přišla jsem konečně na příčinu mých potíží, bylo mi objasněno, proč se děje to, co nyní zažívám a co jsem kdysi zažívala. Paní věštkyni věřím a má moji důvěru. Doporučuji. S úctou Zlatka

  Odpovìdìt
 9. Simona Jánská

  Děkuji paní kartářce Markétě. Ta žena umí pozvednout ze dna. S jejími službami jsem spokojena. Ochotné jednání mi naslouchat, rychlost provedeného výkladu po telefonu. Za mě spokojenost. Díky.

  Odpovìdìt
 10. Zuzana

  Děkuji této osobě za vyložení karet. Byla jsem maximálně spokojena. Zkusila jsem od této paní kartářky písemný výklad a po čase jsem zvolila i výklad po telefonu. Oba výklady mě uspokojily, ale telefonicky to bylo mnohem lepší. Paní je opravdu příjemná. Při zvednutí telefonu po vyzvánění, kdy mi paní sama volala, což vítám jako super službu, ze mě opadl veškerý můj strach. Příjemný hlas, milé chování a vystupování a hlavně telefonicky jsem pokládala opravdu nespočet dotazů, které mi byly zodpovězeny. Takže doporučuji volit telefonický výklad. Dozvíte se opravdu hodně. Děkuji paní Markétko.

  Odpovìdìt
 11. Hana K.

  Paní Markétě jsem zavolala ve chvíli, kdy se mi zbořil celý můj dosavadní život. Paní kartářka
  je velmi empatická žena a hodně mi pomohla. Poradila, povzbudila a to bylo přesně to, co jsem potřebovala. Tak hlásím, že už jsem se přestěhovala, získala práci a daří se mi mnohem líp. A ta naděje na nějaký vztah je a věřím, že dle toho co jste říkala i nějaký muž časem přijde.

  Odpovìdìt
 12. Silvie Králová

  Tuto paní kartářku hodnotím velmi kladně. Její odpovědi na mé otázky mě zcela uspokojily. Do roka jsem otěhotněla a čekáme vytoužené děvčátko. A to jsme se předtím snažili 4 roky o početí. Postupovala jsem jak jste mi sdělila a zdařilo se. Velké díky.

  Odpovìdìt
 13. Patricie M.

  Přívětivé jednání, lidskost, rychlost provedeného výkladu a splnění veštby dělá paní Markétu kartářkou ve svém oboru zcela výjímečnou. Vřele doporučuji služby paní kartářky.

  Odpovìdìt
 14. Žaneta Slavíková

  Ráda bych i já přidala recenzi pro paní kartářku Markétu Škodovou. Několikrát jsem se slyšely po telefonu. Bylo to ve chvíli, kdy jsem potřebovala poradit jak financemi, tak i se zaměstnáním a mým budoucím životem. Práci jsem do tří měsíců opravdu našla, je dobře placená, kolektiv se zdá být v pohodě a dokonce se tam kolem mě točí jeden muž, který jeví zájem. Paní Markétko mám ve vás důvěru a budu vás všude doporučovat.

  Odpovìdìt
 15. Kryštof

  Paní kartářku jsem poznal téměř před rokem. Od té doby jsem založil firmu a jsem spokojen. Vše ostatní od této dámy sdělené do roka vyšlo. Přeji Vám mnoho spokojených klientů jako jsem já.

  Odpovìdìt
 16. Martina

  Před nějakým časem jsem se zmítala v totálním chaosu. Nevěděla jsem jak žít a co dělat dál. Díky Vám paní Markéto jste pro mě v té době byla jedinou osobou, která mi rozuměla a chápala mé dosud příšerné chování. Nesoudila jste mě a za to si Vás vážím. Tehdy jsem žila velmi hmotně a sobecky. Při výkladu mně hodně věcí došlo a to už jen tím, že jste mi upozornila na chyby které dělám. Změnil se mi život, cítím se líp. Díky moc.

  Odpovìdìt
 17. Pavla

  Ráda bych se podělila o telefonický výklad u paní Markéty Škodové. Oslovila jsem během svého života mnoho kartářek a vždy jsem čekala cosi víc. Před paní Markétou ale smekám. Je ochotná, vstřícná, milá, spolehlivá a to co mě ostatně sdělila bylo to, co přesně žiji a co prožívám. Děkuji za rady. Mám před sebou kus cesty, ale já vím, že díky tomu co jsem se od vás dozvěděla to zvládnu. Rozhodně všem doporučuji.

  Odpovìdìt
 18. Libuše

  Díky moc za provedený výklad. S paní kartářkou jsem byla spokojena. Doporučuji.

  Odpovìdìt
 19. Petr

  Rozhodoval jsem se ve velmi těžké finanční situaci a abych to přežil, požádal jsem paní Markétu o výklad. Asi jsem se domníval, že se dozvím, jak z celé beznadějné situace ven. Strachy narůstaly a já z toho všeho nemohl už ani spát. Začaly i zdravotní problémy. Paní Markéta mě nasměrovala, dodnes ji vnímám jako ten světelný bod v té tmě kde jsem tehdy stál. Musím uznat, že po roce a půl jsem z této situace venku, cítím se líp a celou situaci jsem ustál díky vám a vaší věštbě která mě poháněla stále vpřed s vidinou lepších dnů. Začalo se mi časem dařit a žiji nyní nový lepší život. Za vše srdečně děkuji. Již brzy se objednám.

  Odpovìdìt
 20. Jana

  Díky za Váš výklad Markéto. Moc se mi líbil Váš přístup a to jakým způsobem podáváte informace. Nechlácholíte, ale naopak řeknete vše tak, jak to vidíte. Nemám ráda prázdná slova a u Vás to tak opravdu není. Takže kdo chcete výklad, paní Markétu rozhodně doporučuji.

  Odpovìdìt
 21. Aneta

  Ráda bych napsala skvělé hodnocení pro paní kartářku Markétu Škodovou. Co bych viděla jako velké plus je rychlost sjednaného výkladu a jeho provedení. Paní kartářka je velmi zodpovědná, milá a byla ochotná zodpovědět mnoho mých dotazů. Po výkladu jsem se cítila velmi dobře a to díky tomu, že mi paní kartářka ukázala cestu jakou se mám vydat. Našly jsme příčiny problému a tak vím na čem mám zapracovat. Paní Markétko děkuji vám a zase se ozvu.

  Odpovìdìt
 22. Alois Němec

  Dobrý den.Chtěl bych jen napsat velice kladné hodnocení o této paní kartářce.Pomohla nám už jen tím,že nás uklidnila,že je náš kocourek v pořádku a ještě určila,kdy přijde a splnilo se to.Pokud tedy řešíte nějaký prblém,třeba nějakou záhadu,tak mi věřt,že se vám po telefonátu nebo ještě lépe návštěvě uleví a na její předpověď se můžete spolehnout. Vřele doporučuji)

  Odpovìdìt
 23. Alois Němec

  Musím uznat, že tato kartářka dělá svoji práci na výbornou a její předpověď kterou nám sdělila se opravdu naplnila a náš kocourek se nám po přibližně čtyřiceti dnech vrátil a my jsme tomu skoro nemohli uvěřit a jsme jí moc vděční a navíc je to velice příjemná paní, takže jí vřele doporučuji.

  Odpovìdìt
 24. Irena

  Trochu zklámání, nečekala jsem román, ale takhle stručný výklad za 300kč?

  Odpovìdìt
 25. Martina

  Jsem ohromena Vašimi schopnostmi a jak jsem řekla činím a píši recenzi. Sdělila jste mi, že se přestěhuji do bytu a opravdu během měsíce to tak je. Hodně jste mi pomohla, abych viděla životní situace jinak než doposud. Věřím, že další věštby od Vás se také časem vyplní.

  Odpovìdìt
 26. Jana

  Za úspěšné složení státnic a celkovou podporu v období zkoušek Vám děkuji. Požádala jsem Vás o radu a Vy jste mne uklidnila věštbou, že vše zvládnu a stánice udělám. Děkuji, jsem prostě šťastná. Nemílila jste se a opravdu máte dar.

  Odpovìdìt
 27. Stanislava

  Dobrý den Markétko, ráda vám takto poděkuji, jelikož jste při mně stála nejen po celou dobu těhotenství, ale i v době porodní a to doma i na hekárně. Tak, jak jste mi vyvěštila stalo se a já porodila před termínem a chlapce. Vy jste prostě věděla, že to bude kluk jako buk. Má 4,100g a má 53cm. Jsme v pořádku a zdraví. Velmi si vážím vašeho času, protože jste byla kdykoli na telefonu k dispozici a já získala odvahu a sílu vše zvládnout. Věřím, že si malého časem pochováte. Děkuji, jste skvělá.

  Odpovìdìt
 28. Marta

  Chtěla bych vám touto cestou moc a moc poděkovat. Byla jsem ve velmi tíživé situaci a to jak v oblasti bydlení, pracovní i vztahové. Bylo to velmi těžké. Vaše telefonická konzultace mi vemi pomohla učinit nové kroky, kterých jsem se moc bála. Dodala jste mně sebedůvěru jít prostě nově. Pracovala jsem dle vašich rad na sobě, zpracovala minulé bloky, otevřela se novému, prostě jsem vám věřila a nyní mohu potvrdit, že bydlení mám, práci účetní také, finance se zlepšily a na partnera čekám. I když se kolem mě někdo už objevil, jsem opatrná, protože jste říkala, že ten pravý přijde až v roce 2019. Mějte se krásně paní Markétko a velice děkuji za hovor, který mi hodně pomohl.Paní doporučuji, milý přístup, rychlé objednání konzultace, nemáte se čeho bát.

  Odpovìdìt
 29. Kateřina

  Děkuji Vám za telefonickou konzultaci, která mi pomohla uvědomit si naši aktuální vztahovou situaci. I když vím, že rozhodnutí je jen na mně, otevřela jste mi oči, které jsem dlouho měla zavřené. Přesně jste věděla co nyní zažíváme a proto si velmi cením vašich rad a výkladů. Musím vypíchnout jako top, že jste mi řekla, že bych měla zpracovat otce, který jak jste řekla zemřel, což se stalo před rokem a dosud se s tím nedokážu vyrovnat. Díky Vám mám návod, jak to řešit.

  Odpovìdìt
 30. Lucie

  Dobrý den paní Markéto, ráda se s vámi podělím o zpětnou vazbu. Vykládala jste mi před necelým půlrokem na moji velmi těžkou finanční situaci. Tehdy jsem byla na dně a neviděla cestu, jak se ze všeho ven. Pamatuji si, že jste mi řekla, že o dům exekučně nepřijdu a situace se stane únosnější. Ano, stalo se, dům stále mám, cítím se lépe. S velkou pravděpodobností se na vás opět obrátím o další informace. Děkuji za všechno, vážím si vás.

  Odpovìdìt
 31. Blanka

  Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Markétě Škodové se kterou jsem vedla telefonický hovor. Paní je velice milá, vstřícná a velmi dobře mi poradila kam se mám přestěhovat. Už bydlíme, škola pro dceru nalezena a syn našel ihned práci. Jsme zde šťastný jako rodina a to díky vám. Budu se na vas obracet, jsem velmi spokojena.

  Odpovìdìt
 32. Eva

  Veliký dík patřící paní kartářce Markétě Škodové. Jsem velmi překvapena vašimi schopnosti a nadáním, nejenže jste milá a ochotná, ale vaše výklady jdou do hloubky podstaty. Již ve třetím týdnu jste mi sdělila, že čekám chlapce a opravdu chlapce čekám a teď jsem ve 22 týdnu těhu – potvrzeno lékařem. Mám ve Vás obrovskou důvěru a děkuji i za další odpovědi, které mi pomohly v pohledu na sebe a život a zvládnutí porodu ve zdraví.

  Odpovìdìt
 33. Soňa

  Děkuji Vám Markétko Škodová, byla jsem spokojena s telefonickým výkladem. Během 30 minut jste mi sdělila opravdu velmi podrobně mnoho cenných informací a rad, které jsem v danou chvíli potřebovala sylšet. Okamžitě jsem věděla, že mluvíte odborně, že se vyznáte ve svém oboru a především jste mi přesvědčila, že výklady jsou Vaší doménou. Přesně jste věděla, jaká jsem a co prožívám. Část výkladu se již plní a já plně věřím, že se splní i ty další. Mějte se krásně. Ráda se opět ozvu.

  Odpovìdìt
 34. Jana

  Děkuji paní kartářce Markétě Škodové za výbornou radu ohledně mé změny v zaměstnání. Práci jsem změnila, ze staré odešla, novou našla a jsem velice spokojena a to i platově.

  Odpovìdìt
 35. Petra K.

  Dobrý den paní Markétko, ráda jsem využila vaše služby a byla jsem velmi spokojena rychlou odpovědí. Pomohla jste mi s nasměrováním mojí dcery, která má ADHD a není to vždy s ní lehké. Také děkuji za náhled karet do mého manželství. Je to přesně tak jak jste sdělila. Již vím jaké kroky mám udělat dále.Byla jsem velmi spokojena a zase se vám příště ozvu.

  Odpovìdìt
 36. Ilona

  Děkuji paní Markétě za velmi rychlé vyřízení objednávky a uskutečnění telefonického hovoru. Byla jsem velmi spokojena, paní kartářka je milá, vstřícná, odpověděla mi na veškeré mé otázky. Tato paní si na nic nehraje a věnuje vám veškerý čas.
  Ocenila jsem, že volala ona mně a tudíš platila hovorné. Děkuji vám, ráda se opět ozvu.

  Odpovìdìt
 37. Marie Králová

  Vřele doporučuji. Rychlé jednání, a pevně doufám, že to, co mi Markéta řekla, je pravda. Nicméně 90% naprosto sedí, o zbývajícich 10% to ještě nevím, ale tuším, že by to tak skutečně mohlo být 🙂 děkuji Markéto. Je mi o moc líp. Kéž je to vše tak, jak jste mi napsala :* hezký den. Maruška

  Odpovìdìt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Jaký bude týden 5. -11. prosince 2016 | EZOportál.cz - […] kartářka Markéta Škodová […]
 2. Když duše pochopí a prozře | EZOportál.cz - […] Napsala: kartářka a vědma Markéta Škodová […]

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Počet shlédnutí: 4207