Tým EZOportál

Spolupracujeme již delší dobu, mají velmi dobré hodnocení zákazníků a najdete je výhradně u nás. Výkladům se věnují s veškerou pečlivostí a mimo to píší pro Vás pravidelně články, horoskopy a výhled jaký bude týden.

Objednejte si výklad karet, horoskop či další služby od vynikajících kartářek. Kartářky a kartáři se kterými spolupracujeme dlouhodobě a víme, jaké jsou jejich služby. Garantujeme Vám příjemný a lidský přístup a snahu Vám co nejlépe poradit.

Jsme tu pro Vás.

Horoscope icon

astroložka Daniela Hannah

Známá a zkušená intuitivní astroložka. Její výklady a horoskopy jsou velmi přesné. Nabízí široké spektrum služeb. Pravidelně publikuje odborné články a přednáší po celé ČR. Široká nabídka služeb, skvělé hodnocení.

Osobní výklady: Praha Zličín, Beroun
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Roční horoskop na 3-5 stran A4 za 580 Kč

Horoscope iconHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 118 hodnocení)
Stránka paní astroložky

cards

kartářka Markéta Škodová

Paní kartářka vykládá z tarotových a mariášových karet na otázky vztahů, práce, financí, zdraví, minulých životů atd. Ráda Vás provede na Vaší životní cestě.

Osobní výklady: Blatnice u Nýřan
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Výklad karet po telefonu 30 minut za 750 Kč

cardsPočet hodnocení klientů: 30
Stránka paní kartářky

cards

kartářka Eva Vyšínská

Paní kartářka Eva je mezi klienty velmi oblíbena. Nabízí Vám mnoho druhů výkladů na všechny oblasti lidského života. Velmi dobře hodnocena svými klienty.

Osobní výklady: Sebranice u Litomyšle
Výklady po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: do 14 dnů
Oblíbená služba: Osobní výklad karet za 900 Kč

 

cardsHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 100 hodnocení)
Stránka paní kartářky

 

cards

kartářka Sabrina Siries Magna

Paní kartářka Sabrina vykládá již více než 25let a její výklady jsou velmi detailní. Pomůže vám v oblasti vztahů, rodiny, výchovy dětí, kariéry apod. Má mnoho spokojených zákazníků, milý a přátelský přístup.

Osobní výklady: Praha
Výklady po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: přibližně 2 dny
Oblíbená služba: Výklad karet po telefonu 30 minut za 400 Kč

cardsPočet hodnocení klientů: 37
Stránka paní kartářky

83 komentáøù

 1. Marketa

  Hodnoceni pani astrolozky Daniely:

  Nechala jsem si emailem vypracovat vyklad od pani Daniely, prisel v podstate obratem a byl informacne vycerpavajici, budu muset si jej jeste tak dvakrat precist, abych si vse ujasnila;), byl velmi presny na moji zivotni situaci a dava na srozumenou souvislost s minulym a nynejsim zivotem a jeho zkouskami. Velice pani Daniele dekuji!

  Odpovìdìt
 2. Martina

  Hodnocení paní kartářky Evy Večernice Vyšínské 14.12.2016:

  Moc děkuji paní Evičce za andělský vzkaz. Moc to pomohlo v uvědomění si a chvíli pozastavení i přemýšlení v smutné bolestné situaci, kterou andělské písmo zcela vystihlo a pohladilo:)

  Odpovìdìt
 3. Petr K.

  Hodnocení paní kartářky Markéty Šírkové 12.12.2016:

  Dobrý den,

  moc Vám děkuji za rozbor. Nutno říci, že je velmi trefný a situaci z větší části velmi vystihuje…
  V některých oblastech obzvláště.

  Píšete o možnosti pomoci, nasměrování – popostrčení…, jakou formou by to bylo?

  Díky za odpověď, přeji klidné dny

  Petr K.

  Odpovìdìt
 4. Jana

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 8.12.2016:

  Dobrý den Danielo,

  chtěla jsem Vám ze srdce poděkovat za naprosto perfektní horoskop. Jsem uchvácená :-). O dochuvní věci jsem se začala více zajímat v tomto roce. Hodně informací se shoduje s tím, co mám z výkladu karet.

  Jste úžasná a svoji práci děláte opravdu profesionálně.

  Velice Vám děkuji. Ještě si u Vás objednám horoskop pro svého muže jako vánoční dárek.

  Přeji Vám krásný den a hodně spokojených klientů.

  S pozdravem Jana V

  Odpovìdìt
 5. Jana

  Hodnocení paní kartářky Markéty Šírkové 29.11.2016:

  Dobrý den,
  jsem ráda, že jste se mi ozvala, jelikož jsem vám chtěla napsat, že dcera od vaší návštěvy je hovornější, usměvavější a to dokonce i na sestru.
  V tuto chvíli nevím co a jak moc dál, tak se ozvu až budu vědět víc. Děkuji moc za spolupráci.

  Jana Ž.
  P.S. Jinak jsem vám ještě chtěla říci, že jste první osoba, kterou dcera v tak dobrém světle přijmula a říkáme vám sluníčko. Děkuji

  Odpovìdìt
 6. Irena

  Hodnocení paní kartářky Markéty Šírkové 29.11.2016:

  Dobrý den Markétko,

  chtěla bych Vám ještě jednou za včerejší výklad karet rozbor mé duše poděkovat. Navíc jsem si objednala obě knihy, které jste mi doporučila
  P.S. tak to bylo rychlé viďte.
  Mějte se moc dobře, a občas budu opět informovat kam se při své ,,samoléčbě,, dostávám.:-)

  S přátelským pozdravem Irena H., MBA.

  Odpovìdìt
 7. Pavlína

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 16.11.2016:

  Paní Danielo , moc Vám děkuji za výklad,který jste mi zaslala.Výklad opravdu sedí, tim čím člověk prošel,až mě z toho mrazilo.Začátek tohoto roku byl pro mě opravdu těžký.Ale věřím a i Váš výklad předpovídá lepší zítřky… Věta .že jde láska za mnou,že sama nebudu.Mě opravdu hodně povzbudila. Ještě jednou moc děkuji. Pavlína

  Odpovìdìt
 8. Zuzana

  Hodnocení paní kartářky Evy Večernice Vyšínské 24.10.2016:

  Ještě jednou mockrát děkuji za váš výklad. Poznat 3/4 roku dopředu ze otěhotním kolem mých narozenin, následně to potvrdit druhým výkladem je opravdu neuvěřitelně.
  Paní Evičku mužů jen a jen doporučit protože výklad je nejen zajímavý svou odlišností od ostatních klasických typů karetních výkladů ale také člověka nutí přemýšlet sám nad sebou. Navíc dodá člověku naději věřit ve svou vlastní budoucnost

  Odpovìdìt
 9. Petra K.

  Hodnocení paní kartářky Markéty Škodové 21.10.2016:

  Dobrý den paní Markétko, ráda jsem využila vaše služby a byla jsem velmi spokojena rychlou odpovědí. Pomohla jste mi s nasměrováním mojí dcery, která má ADHD a není to vždy s ní lehké. Také děkuji za náhled karet do mého manželství. Je to přesně tak jak jste sdělila. Již vím jaké kroky mám udělat dále.Byla jsem velmi spokojena a zase se vám příště ozvu.

  Odpovìdìt
 10. Ilona

  Hodnocení paní kartářky Markéty Škodové 17.10.2016:

  Děkuji paní Markétě za velmi rychlé vyřízení objednávky a uskutečnění telefonického hovoru. Byla jsem velmi spokojena, paní kartářka je milá, vstřícná, odpověděla mi na veškeré mé otázky. Tato paní si na nic nehraje a věnuje vám veškerý čas.
  Ocenila jsem, že volala ona mně a tudíš platila hovorné. Děkuji vám, ráda se opět ozvu.

  Odpovìdìt
 11. Marcela

  Hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové 17.10.2016:

  Paní Hanka je skutečně skvělá. Její výklad se plní tak, jak řekla… čekala jsem, zda se události budou vyvíjet dle její předpovědi a skutečně je to tak… určitě se k ní zase vrátím a opravdu vřele doporučuji. S úctou Marcela

  Odpovìdìt
 12. Dana

  Hodnocení paní kartářky Evy Večernice Vyšínské 24.9.2016:

  Ještě jednou Vás zdravím paní Evo. Dnes večer to byly neuvěřitelně přesné informace, které jste mi podala. Můj život je teď na pomyslném rozcestí a potřebovala jsem berličku, abych se mohla rozhodnout a vydržet toto nelehké období a udržet si víru, že vše dobře dopadne. Vaše přesná tzv. diagnostika současného stavu je ohromující a to co bychom měli prožít do budoucna je velmi dobré. Já jsem si Vás vybrala a Vy jste dnes dokonce o místě, kde bydlím slyšela. Je to neuvěřitelné, ovšem nic v životě není náhoda. Tak si počkáme na to budoucí, jak to bude dál. Vážení, klobouk dolů. Zdravím Dana

  Odpovìdìt
 13. Maruška

  Hodnocení paní kartářky Markéty Škodové 5.9.2016:

  Vřele doporučuji. Rychlé jednání, a pevně doufám, že to, co mi Markéta řekla, je pravda. Nicméně 90% naprosto sedí, o zbývajícich 10% to ještě nevím, ale tuším, že by to tak skutečně mohlo být děkuji Markéto. Je mi o moc líp. Kéž je to vše tak, jak jste mi napsala :* hezký den. Maruška

  Odpovìdìt
 14. Iva

  Hodnocení paní kartářky Markéty Šírkové 30.8.2016:

  Dobrý den Markéto,
  děkuji moc za zasvěcení do Reiki.Celý den byl pro mě svým způsobem jedinečný.Mimo jiné,hned jak jsem vystoupila v Českém Brodě
  z autobusu před vlakovým nádražím,leželo přede mnou na chodníku pírko.Pak jsem ale byla velmi překvapená ve vlaku,když další malinké leželo na zemi pod protější sedačkou.
  Velmi jsem očekávala skripta.Děkuji moc za zaslání tohoto studijního materiálu. Jenom po celou dobu několikrát denně myslím na to, že Vám dlužím poděkování. Měla jste pravdu,že upozaďuji své záležitosti. Ještě se mám co učit.
  Hodně se toho během jednoho týdne událo. Prožívám, užívám si ale také hodně přemýšlím.
  Myslím hodně na Vás a přeji Vám vše dobré.
  Ještě jednou díky.
  Přeji krásný den.
  Iva Š.

  Odpovìdìt
 15. Barbora

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 17.7.2016:

  Dobrý den paní Hannah,
  děkuji moc za poutavý rozbor, kde jakoby jste mě osobně znala Ani se mi nechce věřit, že je možné tak detailně a přesně ,,rozebrat“ neznámého člověka. Nevěřila bych, že Vás může datum, hodina narození, Slunce, Měsíc, hvězdy…tolik ovlivnit, ovlivňovat po celou dobu života. Děkuji Barbora

  Odpovìdìt
 16. Lenka

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 8.7.2016:

  Milá paní Danielo.Já Vám mockrát děkuji za váš rozbor.Máte to moc hezky vypracované,výstižné a hovořící k věci.Je to vlastně vše co jsem si myslela vy jste mi to akorát převedla na papír.:-) Moc děkuji a přeji krásný den.s pozdravem Lenka.

  Odpovìdìt
 17. Radek P.

  Hodnocení paní kartářky Evy Večernice Vyšínské 26.6.2016:

  Vážená Paní Evo, dovoluji si Vám moc poděkovat za informace, které jste mi poskytla. Ocitl jsem se ve složité životní situaci a to co jste mi napsala, se skutečně přibližně do črtnácti dnů odehrálo. Pro mne naprosto neuvěřitelná věc, která se mi stala poprvé v životě, přišla ve chvíli, kdy bych býval učinil nevratné kroky, což by mne později velmi mrzelo. Vaše předpověď budoucnosti se splnila na sto procent a mne ve chvíli , kdy jsem vše pochopil, opravdu mrazilo v zádech, přeji příjemný den a ještě jednou děkuji, Radek P.

  Odpovìdìt
 18. Lucka

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 17.6.2016:

  Danielko musim Vam slozit poklonu, klobouk dolu pred Vasim umenim, sedi to naprosto presne a jste neuveritelne rychla. Jeste jednou velika poklona!! Lucka P.

  Odpovìdìt
 19. Zuzana

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 26.5.2016:
  Dobrý den paní Danielo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za výklad. Nadmíru splnil očekávání.
  Přesně jste popsala, co si teď řeším.
  Přeji Vám krásný den a já se sebou jdu něco dělat :-). Zuzana

  Odpovìdìt
 20. Hanka H.

  Hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové 26.5.2016:
  Velmi jsem se k paní Hance těšila, má intuice mě nezklamala, nasměrovala mé myšlení a přístup k záležitostem ve kterých jsem se „točila“ jako v kruhu
  a k jejím slovům a radám se vracím v myšlenkách…
  znovu děkuji, paní Hanko…
  Hanka H.

  Odpovìdìt
 21. Dáša

  Hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové 30.4.2016:
  Paní Haničcce bych popřála moc pěkného …nebyl to první kontakt a proto ta důvěra…její výklad byl dle aktuálního stavu až nepochopitelně přesný -:)) ..děkuji za nesměrování a zklidnění ..výklad písemný ,který mi pomohl si utřídit myšlenky a hlavně vstát a těšit se na to dál.. vřele doporučuji všem …děkuji Vám Haničko.S úctou Dáša

  Odpovìdìt
 22. Pavlína

  Hodnocení paní kartářky Evy Vyšínské 22.4.2016:
  Děkuju paní Evičce za výklad karet,všechno pasovalo přesně na mě,až mi přeběhl mráz po zádech.A na tu budoucnost už se těším:-) Doporučuji všem její služby. Pavlína

  Odpovìdìt
 23. Irena

  Hodnocení paní kartářky Evy Vyšínské 18.4.2016:
  Příjemná paní ,velmi rychle reagovala.výborná spolupráce,dozvěděla jsem se v krátkém čase tolik cenných informacích.mnohokrát děkuji.

  Odpovìdìt
 24. Vlasta

  Hodnocení paní kartářky Evy Vyšínské 14.4.2016:
  Pani Evo, děkuji Vám za velmi rychlé zpracování výkladu. Byl výstižný , jasný a s cennými radami nejen v oblasti mého zdraví. Máte dar s ohledem na minulost objasnit současnost s nadějí na lepší zítřek. Ani nevíte, jakou jste mi dodala kuráž a energii k vykročení novým směrem, který byl zatím jen mým snem.
  Přeji hodně spokojených klientů stejně jako jsem já!

  Odpovìdìt
 25. Marie

  Hodnocení paní kartářky Evy Vyšínské 20.3.2016:
  Vážená paní Večernice,
  byla jsem u Vás před vánoci, a musím říci, že jste prostě úžasná.Vše co jste mi řekla vy je pravda.I když mám nyní strach ,vím ale že vše dopadne dobře ,děkuji Marie

  Odpovìdìt
 26. Bozena

  Hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové 2.3.2016:
  asi se uplně nejde vyjádřit slovy, co mi “dělá” rozhovor s paní Haničkou,
  všechno tmavé rozsvítí, vidí věci neviditelné, chrání moje duševní zdraví a její
  výklady jsou ohromující a někdy přesnější než by člověk čekal, vždy, když mi
  předpoví, čekám co bude a i když nevěřím, tak se to prostě stane, uvidíme dál,
  je to můj Anděl 🙂

  Odpovìdìt
 27. Jitka

  Hodnocení paní astroložky Daniely Hannah 15.2.2016:
  Dobrý den,chtěla bych vám poděkovat za vše,co jste pro mně udělala.Byla jsem u vás na výkladu v Praze loni v listopadu. Při výkladu z horoskopu jste mě říkala,že už to bude velmi brzy a budu vědět,co chci. To byla ta informace,kterou jsem celou dobu chtěla ,ale vždy přišly informace jiné.Tak jsem to nechala plynout. Už jsem se doslova začala hroutit psychicky i fyzicky a v tom opravdu cvak,jako vypínačem a bylo to tam.Už vím co chci,kam se ubírat do budoucna.Doslova teď lítám v oblacích a čerpám energii,kterou,tak moc potřebuji. Víte,týká se to života jako takového a ne jestli budu pracovat tam nebo onde.To vesmír za mě vyřeší a ta cesta se objeví.Vše opravdu je správně načasované,loni bych tu informaci nepřijala a byla rozmrzelá.Dnes jsem šťastná a spokojená,moc se mě to líbí a zamlouvá se to i mému manželovi,což by před rokem vůbec nepřijal a máme opět společné plány do budoucnosti. Víte,opravdu k těmto věcem člověk musí dojít až snad na dno,aby přehodnotil ,přijal a viděl ty možnosti,jenž se nabízejí.Šel za splněním svých snů a přání a ne dřel a vše pro děti,vždyť tak to má být,jinak jste sobec,ale vůbec to tak není.Je třeba prolomit bariery a změnit myšlení.Okolí nic neříkám,nevysvětluji,oni by to stejně nepochopili.Důležité,že s manželem si v tomto rozumíme a víme.To si musí každý sám v sobě zpracovat a pokud to nepochopí,jeho problém.Takže vám moc děkuji,děkuji také za trpělivost se mnou a shovívavost.Takže,když se toto splnilo,tak do 1,5 roku už budu na svém,jak jste říkala a moc se těším. Zdraví Jitka Kučerová

  Odpovìdìt
 28. Kamil

  Hodnocení paní kartářky Emílie Moláčkové 11.2.2016:
  Pozitivní hodnocení je na místě! Velká spokojenost! Jasný,věcný výklad bez „pěny“ kolem a přitom naprosto vyztižný. Pomohl moc! Děkuji! 🙂 K.L.

  Odpovìdìt
 29. Dominika

  Z hodnocení paní kartářky Emílie Moláčkové:
  03.10.2015 – Dominika
  Kartářku Emilii mohu jedině doporučit s jejím výkladem jsem vždy velice spokojená, protože vždy se stane tak jak řekne, určitě k této kartářce budu chodit i na dále. Kvalitní výklad + příjemné prostředí 🙂

  Odpovìdìt
 30. Vladka

  Z hodnocení paní kartářky Věry Weiss:
  22.09.2015 – vladka
  Dobrý den. Jsem letitou klientkou Věry Weiss. Díky ni jsem pochopila co je v životě pro me důležité čeho se mám vyvarovat a tím pádem žít spokojeně. Poradí me v jakém čase mám určitou věc řešit. Jsem moc rada ze me do zivota vstoupila. Je mila příjemná a mužů jen doporučit. Já ji za vše moc dekuji

  Odpovìdìt
 31. Božena

  Z hodnocení paní kartářky Věry Weiss:
  21.09.2015 – Božena Dvořáková
  Paní Weiss je nádherná bytost s velkým srdcem a hlubokým vhledem do lidských osudů. Děkuji za její pomoc 🙂

  Odpovìdìt
 32. Libuše

  Z hodnocení paní kartářky Hany Husníkové:
  16.09.2015 – Libuše Haklová
  Moc děkuji Haničce za dva výklady, vše co jsem se dozvěděla se splnilo. Až budu potřebovat určitě se vrátím .Moc děkuji Libuše

  Odpovìdìt
 33. Aneta

  Z hodnocení paní kartářky Evy Vyšínské:
  31.7.2015 – Aneta
  Jsem až v neuvěření. Vše do puntíčku sedí. Patří Vám velké dík. Jste užašná!!!!!!! Děkuji

  Odpovìdìt
 34. Lenka

  Z hodnocení paní kartářky Hany Husníkové:
  27.7.2015 – Lenka
  Děkuji moc Haničce již za dva výklady, které oba naprosto do puntíku seděly a maminka vzkazuje, že i její výklad se vyplnil a je moc spokojená. Až budeme zase potřebovat, určitě se na Haničku obrátíme. Lenka + Jitka

  Odpovìdìt
 35. Klára

  Z hodnocení paní kartářky Evy Vyšínské:
  19.6.2015 – Klára

  Chtela bych moc pani Vysinske podekovat za opakovane vyklady karet.Je to az neuveritelne,jak vse co mi rekla vychazi.Dekuji za nasmerovani a pomoc při zdravotnich obtizich,pomohla nejen me,ale hlavne memu lekari stanovit diagnozu(lekar chtěl vracet diplom :-)).Doporucuji vsem jeji služby,plne ji duveruji,nezklamala me,je to neuveritelny clovicek :-)……. klara Hradec Králové

  Odpovìdìt
 36. paní Molinová

  Z hodnocení paní astroložky Daniely Hannah:
  17.6.2015

  ráda bych Vám poděkovala za vypracování horoskopů…

  Jste opravdu moc dobrá, smekám před Vámi…
  Po přečtení horoskopů jsem nabyla dojmu, že se mě snad osobně znáte…:-D

  Přeji Vám hodně spokojených klientů a ještě jednou Vám děkuji za Vaši ochotu a rychlost…

  Pěkný večer

  Molinová

  Odpovìdìt
 37. Gabriela

  Z hodnocení paní kartářky Evy Vyšínské:
  15.6.2015 – Gabriela

  Paní Evu jsem oslovila již podruhé a jsem s ní spokojená. Mohu doporučit. Moc děkuji paní Evo.

  Odpovìdìt
 38. Veronika

  Z hodnocení paní kartářky Hany Husníkové:
  2.5.2015 – Veronika

  Paní Hanka je velice přesná a ráda se k ní vracím,bohužel ne osobně jen maily které mám uchované.Velmi ji doporučuji a vše sedí do puntíku.Pokud se rozhodujete tak již neváhejte a napište si co Vás zajímá.

  Odpovìdìt
 39. m.h

  Z hodnocení paní kartářky Emílie Moláčkové:
  21.04.2015 – m.h

  perfektní výklad, sedlo to jak skláčka do puzzle ..dekuji a doporuciji 🙂

  Odpovìdìt
 40. Hanka

  Z hodnocení paní kartářky Emílie Moláčkové:
  15.02.2015 – Hanka

  Vřele doporučuji! Nechávám si dělat výklady u sl. Emilie pravidelně a nikdy se nezmýlila ve své věštbě. Jsem s jejími službami opravdu nesmírně spokojená a cena odpovídá kvalitě.

  Odpovìdìt
 41. Kristina

  Z hodnocení paní kartářky Emílie Moláčkové:
  15.02.2015 – Kristina

  Dobrý den Emilie, Váš výklad je, jak když s námi bydlíte 🙂 Hezký den

  Odpovìdìt
 42. Kikki

  Z hodnocení paní věštkyně Evy Vyšínské:
  13.02.2015 – Kikki

  Milá paní Evičko, z vašeho výkladu jsem velice nadšená, popsala jste mě velice dobře, jakoby jste mě znala…Jste pro mě úžasná bytost, vím, že se na Vás opět obrátím…a moc ráda Vás poznám. Přeji Vám hodně štěstí a lásky v životě.

  Odpovìdìt
 43. Emílie

  Z hodnocení paní kartářky Markéty Šírkové:
  30.01.2015 – Emílie

  Dobrý večer, paní Šírková,

  chci Vám poděkovat za zaslaný rozbor mé duše a těla. Potřebovala jsem nějaký čas na to, abych všechny ty informace vstřebala.

  Celý rozbor je výstižný a působí na mě tak, že mám udělat změnu. Tento pocit jsem měla již asi před rokem.

  Ještě jednou Vám za vše děkuji.
  S pozdravem
  Emilie

  Odpovìdìt
 44. Helena

  Z hodnocení paní kartářky Markéty Šírkové:
  28.01.2015 – Helena
  Dobrý den,paní Markéto, děkuji za Váš velmi individuální,osobitý a přátelský přístup. Vždy po setkání s Vámi se cítím silnější a s více optimismem v mé nelehké životní situaci. Myslím,že Vaše vyhodnocení mého rozpoložení i mého manžela jsou trefná. Čas ukáže,jak se vše bude vyvíjet,ale už teď Vám moc děkuji za Vaši lidskost,empatii a podporu. Moc zdravím Helena

  Odpovìdìt
 45. Eleonora

  Z hodnocení paní kartářky Hany Husníkové:
  27.1.2015 – Eleonora
  Doporucuji,moc mi vyklad pomohl,vse souhlasilo,naprosta spokojenost,cidim veci i z jineho uhlu…dekuji pani Hane

  Odpovìdìt
 46. Věra

  Z hodnocení paní astroložky Daniely Hannah:
  23.1.2015 – Věra
  Přeji krásný den,
  moc děkuji za rychlost zpracování, jste tak báječná.
  Horoskopy jsem zhltala celé už 3x, spousta věcí je naprostá pravda (až jsem se musela smát :o) , další spoustu jsem si uvědomila, některé jsem tak nějak tušila, rozhodně jsem moc ráda, že jsem dala na nutkání a oslovila Vás. Občas se tak nějak potřebuji ujistit, že jdu správným směrem, a tentokrát jsem přesvědčena, že jsem vykročila správně .o)
  Momentálně všemu úplně nerozumím, ale až si to přečtu pořádně, myslím, že to dojde a zapadne, jak píšete .o)
  Velice Vám děkuji za čas, který jsme mi věnovala, moc si toho vážím, jsem si jistá, že mi výklad pomůže a bude berličkou na mé životní cestě poznání…

  S přáním hezkých dnů ještě jednou děkuji a smekám nad Vašim darem,
  Věra Č.

  Odpovìdìt
 47. Jana

  Z hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové:
  26.11.2014 – Jana
  Dakujem pani Hanka za krasny a presný výklad.:-) odporúčam všetkým

  Odpovìdìt
 48. juliad86

  Dobrý den, jaké máte zkušenosti s výkladem u paní Hany Husníkové? Zajímá mne, nakolik je daný výklad totožný s následnou realitou? Děkuji za názor.

  Odpovìdìt
 49. Lucie

  Z hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové:
  17.11.2014 – Lucie
  Paní Hanička je úžasná! Výklady vždy sedí a ještě k tomu je paní Hanička moc milá bytost! Vřele doporučuji!

  Odpovìdìt
 50. Radka

  Z hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové:
  17.11.2014 – Radka
  Hanička je úžasná kartářka,ale i člověk.Klobouk dolů před takovými lidmi.Pochvala nejvýššího stupně.

  Odpovìdìt
 51. Renáta

  Z hodnocení paní kartářky Sabriny:
  18.03.2014 – Renáta
  Dobrý den! U paní Sabriny jsem byla minulý pátej poprvé. Hrozně jsem se bála,ale ona byla opravdu moc milá.Řeším problémy pro mě velice bolestivé týkající se vztahu.Nevím jestli to co mi řekla se vyplní, ale pevně v to doufám. Nic by jsem si nepřála víc než, aby ta bolest v srdci konečně našla řešení.

  Odpovìdìt
 52. Veronika

  Z hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové:
  18.03.2014 – Veronika
  Ráda bych přidala svůj komentář ke zkušenosti s paní Hankou. Zopakuji to, co už tady zaznělo. Opravdu chválím její individuální přístup, na klienta se dopředu připraví, sousředí se jenom na Vás, s nikým si nepodáváte dveře, neodbíhá telefonovat a sjednávat si další zakázky, věnuje se jenom Vám. Po dobu výkladu jste skutečně centrálním bodem společně tráveného času. Další přidanou hodnotou její práce je to, že výkladu dává logický rámec a posloupnost, neodbíhá do abstraktního líčení všeho možného, jenom aby vypadala dostatečně esotericky a duchovně. 🙂 Co se týče popisu a zachycení věcí minulých a současných, byly naprosto přesná. Uvidíeme, co přinese budoucnost… Paní Hanku doporučuji, setkání s ní je opravdu velmi příjemné a v žádném případě to není ztráta času!

  Odpovìdìt
 53. Pavla

  Z hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové:
  12.01.2014 – Pavla
  Já se také přidávám do řad spokojených zákazníků. Obrátila jsem se na paní Hanku již několikrát a pomohla mi určit správný směr života a udělat správná rozhodnutí. Taktéž jsem ji doporučila svým přátelům, kteří zrovna řešili nějakou životní situaci a musím uznat, že její výklad se opravdu časem vyplnil tak, jak bylo kartami řečeno. Pokud potřebujete pomoci, neváhejte žádat o radu, je fakt skvělá. Výklad srozumitelný, paní Hanka milá, byla jsem u více kartářů, ale tato jednoznačně vede!

  Odpovìdìt
 54. Eva

  Hodnocení pana kartáře Daniela Čablíka:
  Ve chvíli svého životního downu jsem se nakonec podívala i na tyto stránky. Po nějaké době prohlížení profilů jsem narazila na pana Daniela Čáblíka a věděla jsem, že zkusit si sním domluvit schůzku, třebas i přes telefon, tím nic nepokazím.
  Po hlase velice sympatický člověk, který dokáže vystihnout velice přesně záležitosti už z nynějšího života, proto o to více pro mě bylo zajímavější vyslechnout si jeho pohled na mou budoucnost. Za poslední měsíce naprostého hroucení, mi jeho přístup, informace a laskavost daly začátek nové vyrovnanosti. Jsem Vám vděčná, o kartářích již nepochybuji a Vy jste výjimečný.

  Odpovìdìt
 55. Lucie

  Z hodnocení paní astroložky Daniely Hannah:
  18.12.2013 – Lucie T.
  Dobrý den Danielko,mockrát Vám děkuji za super zpracování ,doufám že to stihnu přečíst do Vánoc , to co jste napsala vypadá jako by jste mě sledovala celej rok 2013 … ,ano opravdu se to řešilo a bylo to tak ja jste napsala… jste teda hustě dobrá!!!Ještě jednou děkuji,těším se na Vás v únoru ,pozdravujte koně,pěkné Vánoce a hodně zdraví,štěstí a lásky .

  Odpovìdìt
 56. Jana

  Z hodnocení paní kartářky Evy Vyšínské:
  25.11.2013 – Jana
  Eva je naprosto jedinečná bytost, nemůžu ji snad ani nazvat kartářkou,pro mne je Evička jasnovidka…. plní se opravdu všechno i ty nejmenší detaily….kdykoli si přečtu její výklady, cítím se tak nějak líp 🙂 je v nich naděje. Prostě smekám před ní…

  Odpovìdìt
 57. Lenka

  Z hodnocení paní kartářky Evy Vyšínské:
  13.11.2013 – Lenka
  Mila Evicko,rika se,ze clovek v zivote „nemusi“ nic,jen umrit…,ale ja musim…,po dnesnim tel.vykladu Vam musim ze srdce podekovat a vyjadrit Vam obrovsky respekt a obdiv.Nepatrim mezi ty,kteri bezne pisou,ale u Vas musim udelat vyjimku…jelikoz jste me zcela prekvapila svou schopnosti.Za svuj zivot jsem vyzkousela mnoho radoby „kartaru“ a musim s plnym svedomim rici,ze jsem 13 let zustala verna pouze jedne sve pani kartarce,jelikoz z tech mnoha byla jedina,kdo ma skutecny dar pomahat,citit,videt….napojit se a popsat veci tak,jak opravdu jsou,bez jakehokoliv vyptavani se.Pani Evicko,dnesnim dnem mam 2 pani kartarky a tou druhou jste Vy.Naprosto jste me odzbrojila jiz v 1.minute Vaseho vykladu…,pote kdyz jste mi popsala jak vnimate situace,na ktere jsem se dotazovala…..,mate muj obrovsky obdiv a uctu.Takovy dar muze mut jen par jedincu a Vy mezi ne rozhodne patrite!!!Moc rada se k Vam budu vracet…DEKUJI!!!

  Odpovìdìt
 58. Lucie

  Z hodnocení paní kartářky Hanky Husníkové:
  02.11.2013 – Lucie Z.
  Absolutně doporučuji. Profesionální a individuální přístup, výstižný a perfektní výklad. A nad horoskopy nemůžu říct teď zpětně nic jiného než: „Masakr. Naprosto sedí.“

  Odpovìdìt
 59. Iva

  Z hodnocení paní kartářky Sabriny:
  17.10.2013 – Iva
  Včera jsem byla na výkladu u paní Sabriny, je to úžasně milá,sympatická paní, která už při podání ruky na mě působila velkou energií a tím, že má srdíčko na pravém místě.Šla jsem tam s problémem,kde jsem neměla odvahu se pustit do neznáma a zavřít vrátka za dosavadním životem.Sabrina mi nejen ukázala, že je to ta jediná správná cesta,ale i vysvětlila, že pokud to neudělám, tak škodím sobě i svým dětem.Dala mi pro tu věc odvahu a hodně energie.Poradila ve spoustě věcí a i kartama otevřela nějakou budoucnost,která zda se vyplní čas ukáže.Tuto kartářku každému doporučuji a hlavně těm, kteří stojí před nějakým životním problémem a neví si rady.Díky Sabrino!!!Iva

  Odpovìdìt
 60. Pavlína

  Z hodnocení paní astroložky Daniely Hannah:
  27.09.2013 – Pavlína
  Moc Vam dekuju Danielo, Vas vyklad mi uplne zmenil smer mysleni a diky tomu jsem schopna byt v pohode pro sve miminko:-)

  Odpovìdìt
 61. Orchidea

  Hodnocení pana kartáře Daniela Čablíka:
  Vždy jsem se domnívala, že výklad karet je pouhá psychologie. Názor jsem si upravila poté, co jsem obdržela výklad od Daniela. I přes skutečnost, že mě nikdy neviděl a karty vyložil na dálku, výsledek byl ohromující. Přesně vystihl můj vztah, aniž by cokoliv věděl a dal mi náhled i do budoucnosti. Díky jemu, jsem se vyhla problémům, kterým bych musela čelit,kdybych nevnímala i varování, které mi karty nastínily. Díky moc Dane

  Odpovìdìt
 62. Andrea Schonová

  Hodnocení pana kartáře Daniela Čablíka:
  Dobrý den, moc děkuji Danielu Čablíkovi za trefný výklad. Pravda je někdy nepříjemná, ale pořád je to pravda a pokud se podíváte na situaci konstruktivně a nebudete před ní zavírat oči (jako jsem dělala já), můžete z ní vyjít jedině posilněni. Moc jste mi pomohl v nelehkém rozhodování. Děkuji!

  Odpovìdìt
 63. Hana

  Z hodnocení paní kartářky Sabriny:
  28.07.2013 – Hana Neumanova
  Zdravim vsechny kdo maji sympatie a zkusenosti s pani Sabrinou.Je to nejaky den co mi velmi vstricne poskytla vzklad ohledne meho partnerskeho vztahu a muzu s udivem rict ze mi meho pritele popsala uplne do puntiku,jako kdyby to byla prave ona kdo s nim zije a zna ho do naprosteho detailu.A o prubehu ziti naseho vztahu s pritelem uz nemluve.Muzu k tomu rict jen jedine,pokud nekoho z vas neco trapi a potrebujete radu nebo pomoc ,verte ze nebudete litovat vykladu od pani Sabriny.Podle me ji pravem patri uznavane osloveni Pani Kartarka,to mi verte.Velmi vstricna,mila,ochotna,Vam v co nejpresnejsim vykladu. Zadne honem honem at to je odbite.A mate z ni uzasny pocit naplneni prijemna,ochoty a pomoci.Neni opravdu nic vic co dodat jen ji prat hodne zdravicka aby tu pro nas co potrebujem od ni radu a pomoc dlouho byla a stesticka ve vsem co k zivotu patri. S pozdravem vam vsem krasny den Hana

  Odpovìdìt
 64. Eliška

  Byla jsem opravdu velmi mile překvapena!! Byla jsem k věštbám lehce skeptická, ale paní Sabrina a její věštba mě dostaly! Bez jakékoliv „nápovědy“ se ihned trefila do toho, v čem je problém. Koukám. Děkuji moc :)))

  Odpovìdìt
 65. Eliška M.

  Z celého srdce bych ráda poděkovala paní Sabrině za její velkou ochotu a snahu mi jejím výkladem co nejvíce pomoci. S postupem času se situace opravdu uklidnila a vážím si Vaší pomoci.

  Děkuji a přeji Vám krásné slunečné dny.
  klientka Eliška

  Odpovìdìt
 66. Blanka Ctiburkova

  Dobry den, uz dlouho sem se chystala sem napsat moje hodnoceni vykladu s pani Sabrinou. Poprve jsme se spojili po telefonu a podruhe jsme se sesly osobne. Pani Sabrina byla velmi ochotna, mila a profesionalni. Jeji pristup k veci byl s velkym odhodlanim mi pomoc v me situaci. S tim jsem se doposavad u kartarek moc nesetkala. Takze jeste jednou dekuji za ochotu a preji mnoho spokojenych klientu.

  Blanka Ctiburkova

  Odpovìdìt
 67. Pavla

  chtěla bych poděkovat za výklad paní Haně Husníkové,dopadlo to tak jak předpověděla.

  Odpovìdìt
 68. Dan

  Chtěl bych poděkovat touto cestou za dobrý výklad paní kartářce Markétě Šírkové. Došel jsem k závěru, že ty karty mají opravdu nějaký smysl. Moc sem nevěřil, ale dost mě to překvapilo.
  Dan L.

  Odpovìdìt
 69. Elona Frýdlová

  Moc děkuji za výklad paní kartářce Evě. Byla jsem hodně překvapená – mile. Můžu jen každému kdo neví jestli to zkusit říct ať do toho jde. Přinejmenším vás to dost obohatí, nebo vám to dokonce ukáže nový směr tak jako mě.
  Dííky moc.

  Odpovìdìt
 70. Marek

  Mohu všem doporučit Srt u kartářky Ludmily Kartouskové! Návštěva mi byla dosti přínosná a řekl bych, že se cítím teď líp.
  M.

  Odpovìdìt
 71. Linda Králová

  Kartářky zde vřele doporučuji. Byla jsem u dvou – Hanky H. a Sabriny Siries Magna a velká spokojenost. Výklad byl přesný a paní kartářky velmi milé.

  Odpovìdìt
 72. Martina

  Dobrý den,
  mohu všem doporučit výklad od Daniela. Je naprosto bezkonkurenční.

  Odpovìdìt
 73. Martina

  Na osobním výkladu jsem byla asi před 14 dny u jedné kartářky v Praze, řekla mi plno informací o mém manželství i jeho dalším vývoji. Ale nedalo mi to a rozhodla jsem se napsat o výklad na mé manželství ještě panu D. Čablíkovi. Jeho odpovědi se naprosto ztotožňovaly s odpověďmi paní kartářky, u které jsem byla předtím! Mohu jen říct – klobouk dolů. A to ještě výklad pana Čablíka byl více detailnější. Určitě, při jakékoliv další otázce, která mě bude trápit a budu na ní hledat odpověď, se s ním zkontaktuji znovu. Po své zkušenosti ho mohu jen a jen doporučit!

  Odpovìdìt
 74. Kristýna Čechová

  Byli jste již někdo u té známé kartářky Ludmily Kartouskové? Přemýšlím, že bych si u ní zaplatila tu terapii „SRT“. Nějaké zkušenosti?

  Odpovìdìt
  • Mumi

   Zdravím, u paní kartářky Kartouskové jsem byla na SRT minulý měsíc. Trvalo to něco málo přes ty dvě hodiny a nemůžu si stěžovat. Nabídla mi i občerstvení, příjemně se u ní sedělo a po odchodu jsem se cítila jak někdo jiný. Ono celé to SRT má něco do sebe, protože si člověk opravdu odblokuje mnoho bloků o kterých ani neví, že mu stáli kolikrát v cestě.

   Odpovìdìt
 75. Petr Lendl

  Dobrý den, měl bych na vás dotaz, jaké máte zkušenosti s kartářkami odtud? Jsou opravdu tak kvalitní jak tu píšou, nebo je to jen reklamní tah jako všude jinde na webu, kde mají „vynikající kartářky – volejte 906 atd…“ a stojí to 70 korun za minutu?! Jednou jsem volal i do televize a to teda bylo něco hrozného. Proto bych nerad opakoval předchozí zkušenost. Prosím poraďte mi. Předem děkuji

  Odpovìdìt
  • Lada

   Zdravím, osobně jsem vyzkoušela již tři kartářky od tud. Mohu doporučit kartářku Danielu Hannah, protože si udělala na mě čas takřka hned jak jsem zaplatila za výklad. Cena výkladu není nějaká přemrštěná okolo 500 korun jsem platila. Je to opravdu levnější než televize a také i o dost kvalitnější. Dostala jsem i numerologický rozbor na tento rok do emailu. Další dvě byly také perfektní jen mě trochu vadilo delší čekání na výklad přibližně 4 dny.

   Odpovìdìt
  • Klárka Viková

   Mohu jen souhlasit. Již jsem zažila mnoho podvodnic a stálo mě to nemalé peníze. Zatím jsem tu využila výkladu jen jednou a 100% spokojenost. Volala jsem přes skype Hanu Husníkovou. Ta mi přišla sympatická a i cenově to vycházelo rozumně. Výklad karet byl docela rychlý, vše se za půl hodiny stihlo a paní kartářka mi řekla informace, až jsem se nestačila divit od kud je všechny má… 😀 … no něco na těch kartách bude.

   Odpovìdìt
 76. Jeni.L

  Doporučuju paní kartářku Sabrinu a také Danielu. Paní kartářce Sabrině jsem napřed volala a pak jsem ji i navštívila osobně. Výklad byl velmi zajímavý.
  U paní kartářky Daniely H. jsem si objednala výklad na jednu stranu po emailu a též mě nasměroval vpřed.
  Jeni

  Odpovìdìt
 77. Pavla 32

  Dobrý den, měla bych zájem se objednat k nějaké kartářce na výklad karet. Již delší dobu mě trápí přítel a nevím co s tím. Od kamarádky jsem dostala doporučení na ezoportál na paní kartářku Sabrinu a také na paní kartářku Hanu Husníkovou. Jak se k některé z nich mohu objednat?
  Děkuji.

  Odpovìdìt
  • admin

   Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o naše služby. Kartářky a kartáři, které naleznete na našem ezoportálu, tak opravdu patří mezi elitu v ČR. A garantujeme Vám kvalitu výkladu.
   Obě výše jmenované kartářky jsou opravdu excelentní. Objednat se k nim na výklad můžete pomocí kliknutí na tlačítko profil kartářky a na jejím profilu již naleznete výklady karet které nabízí. Na Vás již je, jestli preferujete osobní setkání, nebo např. výklad karet po telefonu.

   S přáním hezkého dne,
   EZOportál.cz

   Odpovìdìt
 78. admin

  U profilu každé kartářky / kartáře naleznete i podrobné popisky kolik jejich výklady karet a horoskopy stojí. Dále si také můžete na každou kartářku / kartáře přečíst hodnocení, kterých nyní rapidně přibývá. Naší snahou a cílem je aby jste u nás na ezoportálu našli ty nejlepší kartáře, kartářky, věštce a věštkyně.
  Budeme rádi za jakou koliv zpětnou odezvu jak jste byli s jejich výkladem spokojeni.

  Odpovìdìt
 79. admin

  HODNOCENÍ JEDNOTLIVÝCH KARTÁŘEK A ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ S JEJICH VÝKLADY SI MŮŽETE PŘEČÍST PO KLIKNUTÍ NA JEJICH PROFIL.

  Odpovìdìt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Nové možnosti osobního výkladu | EZOportal.cz - [...] Kartářky a věštci [...]
 2. EZOportál slaví své 1. narozeniny | EzoPortal - [...] Nejlepší kartářky a kartáři Kartářky a Kartáři [...]
 3. Horoskopy na duben 2012 | EzoPortal - [...] Nejlepší kartářky a kartáři Kartářky a Kartáři [...]
 4. Horoskopy na březen 2012 | EzoPortal - [...] Kartářky a Kartáři [...]
 5. EZOportál.cz slaví půl roku od svého založení. | EzoPortal - [...] Kartářky a Kartáři [...]
 6. Horoskopy na únor 2012 | EzoPortal - [...] Kartářky a Kartáři [...]
 7. Horoskopy na leden 2012 | EzoPortal - [...] EzoPortal Kartářky a Kartáři [...]
 8. Co Vás čeká v Novém roce 2012? | EzoPortal - [...] EzoPortal Kartářky a Kartáři [...]
 9. Jaký výklad karet si zvolit? - [...] Home Kartářky a Kartáři [...]

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *