Kyvadlo patří k dalším pozoruhodným formám věštění a často se lidé zajímají jak vlastně funguje. O tomto by Vám měl napovědět následující text.

Energie, kterých se věštec přes kyvadlo ptá, fungují na stejném principu jako energie, se kterými mluví prostřednictvím karet. Kyvadlo nám dokáže odpovědět na otázky odpověďmi: Ano, Ne, není rozhodnuto, nebo není nám tato odpověď určena. Někomu dělá kyvadlo na odpověď ano tvar elipsy, pro jiného elipsa znamená naopak odpověď ne, nebo jednu z dalších variant.

To jak každému kyvadlo funguje zjistíte nejlépe, když si ho vemete do ruky a zeptáte se na základní otázky. Například jestli je pravda, že máte ty a ty boty. Poté sledujte reakci kyvadla. Proto aby Vám kyvadlo fungovalo je důležité aby jste byli uvolnění, ale soustředění pouze na Vás a kyvadlo. Nesmíte se nechat rušit okolím a v daný moment pro Vás musí být okolí „za tlustou zástěnou“.

Pro práci s kyvadlem je též nezbytné to, aby jsme se zvládli napojit na ony energie a pozorně vnímat co nám říkají. Mnoho lidem se již stalo, že vzali kyvadlo do ruky a nic se nedělo. V tento mement se to chce znovu nadechnout a poprosit energie o odpověď na Vaši otázku. Na ni se musíme plně soustředit, ale přitom musíme být uvolněni. Pokud toto zachováme, tak za chvíli pocítíme, jak naší rukou, paží a ramenem projíždí hřejivá energie, která později začne hýbat s kyvadlem.

Práce s kyvadlem není jako s počítačem, který funguje kdykoliv ho zapneme. S energiemi, a to obecně platí, se musí jednat vždy slušně a svátečně. V momentě, kdy je člověk „namíchne“ dostane od nich špatné, nebo matoucí odpovědi. Proto je důležité zmínit, že kyvadlo, ale ani žádné další věštecké pomůcky neslouží ke srandě. Mějte toto na paměti.

Dále také existují situace, na které kyvadlo odpovědět nedokáže. Je to v momentě, kdy není něco rozhodnuto. V tomto momentě je kyvadlo nejčastěji v původní – nehybné poloze. Když se nad tímto zamyslíme, tak nám dojde, co zajímavého nám kyvadlo a věštění přináší. Jedná se o silné momenty, ale pozor – nikdy nespadněte k pokušení získat z nich maximum odpovědí pro ukojení Vašeho chtíče. Vždy používejte kyvadlo s rozumem a dobrou rozvahou a za odpovědi, které dostanete, tak energiím poděkujte.

 

Počet shlédnutí: 1118