Každý měsíc je významný něčím jiným. Stále se něco děje a vliv planet působí na nás na všechny. Většinou prožijeme v měsíci jeden úplnek a jedno novolunní. Jen občas prožijeme tyto úžasné energetické dny dvakrát. V únoru proběhne úplnek dne 7. 2 a bude ve znamení Lva. Musíme si připomenout, že úplnkové energie ukončují nějaké životní téma. A že vliv působí nejsilněji na to znamení, kterého se úplnek nebo novolunní týká.
Oblast naši kreativity, naše plody a naše děti. Tohle téma budeme v těchto dnech řešit. Nemusí se jednat o dítě fyzické, může se jednat o nějaký projekt nebo o něco, co člověk vytvoří a na čem mu záleží. Může se také jednat o vaše vnitřní dítě. Už jsme si řekli, že všechny
rituály, které se dělají, fungují na principech práce s podvědomím. Je třeba si uvědomit, že se nikdy nejedná pouze o jeden den, ve kterém tyto energie na vás působí.

Rituál na úplněk ve Lvu

Každý z vás by si v těchto dnech měl uvědomit své vnitřní dítě. I dospělý člověk touží po tom, aby mu někdo poskytl bezpečí. Aby ho někdo ochránil. Aby mu někdo blízký poskytl láskyplnou náruč. Tyto věci je třeba ale umět přijímat. Láska se vyhýbá tomu, kdo má v sobě skrytý vzorec, že si nezaslouží být milován. Většinou je to nějaký blok, který v sobě nosíme z našeho dětství a mnohokráte také z minulých životů. Je to naše vnitřní dítě, které někdy pláče a někdy se směje. Pusťte si hudbu, zapalte si svíci. Nejlepší je modrá, bílá, může být i růžová. Každá jemná barva je vhodná. Zavřete oči a představte si sami sebe na louce plné květů. Podívejte se před sebe a uvidíte malé dítě s věnečkem pampelišek na hlavě. Jaké je to dítě? Směje se? Pláče? Mluví? Je ustrašené? Je zaražené? Pozorujte ho velmi pozorně. Je to totiž vaše vnitřní dítě. Při první meditaci nedělejte nic.
Jen ho pozorujte. Snažte se vydržet co nejdéle. Potom se tiše zvedněte a opusťte rozkvetlou louku. Vraťte se zpět do místnosti ve které meditujete, otevřete oči a zapište si své pocity. Toto opakujte tehdy, když budete mít čas až do novolunní. Novolunní proběhne dne 21.2 a bude ve znamení Ryb. To je den, ve kterém můžete začít měnit svůj život.
Abyste byli v životě štastni, potřebujete klid v duši a Štastné vnitřní dítě. Zapalte si opět svíci, tentokráte by měla být modrá. Pusťte si hudbu, vraťte se na louku posetou květy. Vaše vnitřní dítě tam na vás opět bude čekat. Už ho nepozorujte. Vztáhněte k němu své ruce a
vemte ho do náručí.

Jsi štestí mé, jsi duše má, jsme jedno. Jsme ty a já. Miluji tě moje vnitřní dítě. Jsi moje a já chci tě. Přinášíš štestí do života mého,
Já vkládám harmonii do života tvého. Už nebudeme vnímat JÁ a TY. Už budeme říkat, že jsme MY.

Tento rituál umožní napojit se na vaše vnitřní dítě. Mnoho nezdarů anebo smutků prožíváte právě proto, že vy, vaše duše a vaše vnitřní dítě nejste v jednotě. Nemůžete být štastni, když vaše duše pláče. Nemůžete být spokojeni, když se vaše vnitřní dítě trápí. Na Novolunní v Rybách, kdy jste velmi citliví dojde k navázání harmonického spojení. Teprve potom si můžete opakovat větu: “Jsem Štastná”. Teprve tehdy bude ta věta pravdivá. Nebojte se slz, které vám budou kanout, když se setkáte se svým vnitřním dítětem. Je to dojemné setkání. Jakmile rituál dokončíte, slibte si, že budete ve spojení se svým vnitřním štestím každý den. Naučte se vnímat sami sebe jako svého nejlepšího přítele a nebojte se zůstat sami ze sebou.

Rozmlouvejte spolu Vy a Vy. A pamatujte si, že jediná ruka, která vám v životě opravdu pomůže je ta, co vychází z vašeho ramene.

 

Autorka článku: Martina Blažena Boháčová

Počet shlédnutí: 81