Nyní se velmi často setkávám s lidmi, co neustále řeší minulé partnerské vztahy, minulé zdravotní problémy, minulé pracovní záležitosti, zkrátka uvíznutí v minulém čase. Pro nás je totiž lepší a nemusíme se za to stydět, že se pořád vracíme a utíkáme v myšlenkách do minulosti nebo přemýšlíme, co by bylo kdyby, než pracovat sama na sobě a žít v přítomnosti. Lidé si neuvědomují a jak by také mohli vědět, že svou přítomností ovlivňují jak budoucnost, tak tím pádem i svou minulost.

Řeknu vám, jak to funguje, člověk by měl žít dnes a každou minutu, hodinu a plně je využít v denním cyklu a dělat to samé i v myšlenkových pochodech. Navolit přítomné okamžiky, představovat si a procítit, pokud si tedy již představuji budoucí okamžiky, třeba ve spojitosti s nějakou osobou a tím jak hezké si to představuji a prociťuji, tak takové to bude, pokud jsem to však neudělala, vracím se k tomu, jaké by to mělo být, jenomže ten okamžik je už pryč a nikdy se nevrátí, proč tedy ztrácet svůj čas něčím, co vlastně není.

Takhle je to se vším, se vztahy, s komunikací, s prací. Naše duše je náš Bůh a vesmír, pokud tedy vím a jsem o tom přesvědčená , stane se to, nikdo neví jak, kdy a proč to tak bude, ale někdy je dobré, jak říká má dobrá víla po tom nepátrat, protože by něco mělo být skryto.

Žijme tedy naplno, ne nadarmo se říká, že bychom měli prožít den, jako by to byl náš poslední, neboť tím děláme jen to nejlepší pro sebe, ale i pro svou budoucnost.

Eva Večernice Vyšínská

cards

kartářka Eva Vyšínská

Paní kartářka Eva je mezi klienty velmi oblíbena. Nabízí Vám mnoho druhů výkladů na všechny oblasti lidského života. Velmi dobře hodnocena svými klienty.

Osobní výklady: Sebranice u Litomyšle
Výklady po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: do 14 dnů
Oblíbená služba: Osobní výklad karet za 900 Kč

 

cardsHodnocení klientů: Vynikající (celkem: 100 hodnocení)
Stránka paní kartářky

 

Počet shlédnutí: 78