Vítejte, náš tým kartářek a věštců je připraven Vám nabídnout osobní výklady karet, výklady karet po telefonu, po Skype, emailem, astrologické a numerologické horoskopy, léčitelské a terapeutické služby.  Všichni, kteří u nás působí, ať už jako členové týmu EZOportál, tak i ti, se kterými spolupracujeme mají svou bohatou profesní historii a dlouholeté zkušenosti. To nám umožňuje poskytovat služby dle našich standardů na vysoké úrovni a ve vysoké kvalitě.

Osobní výklady

 

Osobní výklad karet probíhá v přímém kontaktu Vás s kartářkou. Obrovskou výhodou je možnost přímé spojitosti Vašich otázek a odpovědí, které od kartářky dostanete. Můžete během debaty klást otázky dle vývoje výkladu a postupně se ptát na doplňující informace. Výkladu se není třeba v žádném případě bát, jelikož karty poví, jak jsou události nyní a jak se budou nejpravděpodobněji vyvíjet. Při výkladu Vám kartářka objasní i jiné možnosti, jak postupovat a na Vás je, kterou si poté vyberete. Vždy se vyplatí být o krok napřed.

astroložka Daniela Hannah

 Osobní konzultace, Jesenice u Rakovníka (astrologie a numerologie), 60 minut, 1200 Kč Objednat

kartářka Markéta Škodová

 Osobní konzultace a výklad karet, Blatnice u Nýřan, 60 minut, 1150 Kč Objednat

Výklady po telefonu

 

Výklad karet po telefonu je velmi moderní formou výkladu, kdy jste s kartářkou stále v kontaktu. Výhodou je, že se můžete během výkladu ptát na další otázky, které Vás během něj napadnou. Na výklad po telefonu je zpravidla i kratší čekací doba, než na objednání se k osobnímu sezení.

Výkladu se není třeba v žádném případě bát, jelikož karty poví, jak jsou události nyní a jak se budou nejpravděpodobněji vyvíjet

astroložka Daniela Hannah

 Konzultace po telefonu (astrologie, numerologie, výklad karet a práce s kyvadlem), 30minut, 490 Kč Objednat

 Konzultace po telefonu (astrologie, numerologie, výklad karet a práce s kyvadlem), 60minut, 790 Kč Objednat

kartářka Markéta Škodová

 Výklad karet po telefonu (Objednejte se a v domluveném čase volám já Vám – v rámci ČR), 30 minut, 750Kč Objednat

 Výklad karet po telefonu (Objednejte se a v domluveném čase volám já Vám – v rámci ČR), 60 minut, 1150Kč Objednat

kartářka Sabrina

 Výklad po telefonu, 20 minut, 400 Kč 
Objednat

 Výklad po telefonu, 30 minut, 600 Kč
Objednat

 Výklad po telefonu, 40 minut, 800 Kč
Objednat

 Výklad po telefonu, 60 minut, 1200 Kč
Objednat

Výklady emailem

 
Pokud Vás cokoliv tíží a chcete zjistit, jaký pohled na Vaši situaci mají karty, je výklad karet po emailu jednou z doporučených možností. Výklad karet po emailu probíhá zadáním skrze objednávku Váš dotaz kartářce, která Vám zpětně zašle výklad zpracovaný v písemné podobě. Výklad si můžete kdykoli znovu pročíst a nebo požádat kartářku pomocí výkladu karet po telefonu, či osobního setkání o jeho doplnění v oblastech, na které byste se rádi ještě zeptali a dozvěděli se více. Důležité je předem formulovat přesně Váš dotaz, nebo Vaše dotazy. Také mějte na vědomí, že výklad je omezen svým rozsahem a proto se někdy může stát, pokud máte více otázek, že kartářka nemůže na všechny odpovědět do detailů. Proto je lepší se ptát na jednu záležitost, nebo na více, ale v obsáhlejším výkladu. Případně pokud máte více věcí, které byste rádi probrali, zvolte formu výkladu takovou, kde je na každý Váš dotaz více prostoru a můžete je přímo ihned rozebrat s kartářkou.

astroložka Daniela Hannah

 Písemný výklad emailem (astrologie, numerologie, výklad karet a práce s kyvadlem), 2-3 strany A4, 450 Kč Objednat

kartářka Markéta Škodová

Odpověď na jednu otázku po emailu (Okamžitá odpověď tentýž den (Pro dotazy zaslané do 20:00h), 350Kč Objednat

 Výklad karet na 3 dotazy, cca 1 A4, 850Kč Objednat

 Písemný výklad na rok 2022 (4 oblasti vztahy, finance, zdraví a práce + bonus Vaše roční karta a její vliv na Vás), 3 strany A4, 750 Kč Objednat

Výklady online

 
Výklad karet po Skype je velmi moderní formou výkladu, kdy jste s kartářkou stále v kontaktu. Výhodou je, že se můžete během výkladu ptát na další otázky, které Vás během něj napadnou. Na výklad po Skype je zpravidla i kratší čekací doba, než na objednání se k osobnímu sezení. Výkladu se není třeba v žádném případě bát, jelikož karty poví, jak jsou události nyní a jak se budou nejpravděpodobněji vyvíjet. Při výkladu Vám kartářka objasní i jiné možnosti, jak postupovat a na Vás je, kterou si poté vyberete. Vždy se vyplatí být o krok napřed. Výhodou výkladu po Skype je i nulová cena za hovor, jelikož probíhá přes internet.

astroložka Daniela Hannah

Konzultace přes WhatsApp / Zoom (astrologie, numerologie, výklad karet a práce s kyvadlem), 30 minut, 490 Kč Objednat

Konzultace přes WhatsApp / Zoom (astrologie, numerologie, výklad karet a práce s kyvadlem), 60 minut, 790 Kč Objednat

Horoskopy

 
Horoskopy se dělí na mnoho druhů. Rozdělujeme je dle toho, na koho a za jakým účelem je horoskop sestavován. Mezi velmi populární patří horoskop partnerský, který je vypracován pro dvě osoby. Ukazuje, jaký vůči sobě zaujímají postoj, na jejich silné a naopak slabé stránky v jejich společném vztahu. Pomocí partnerského horoskopu dokážeme poodhalit již dopředu jisté rysy obou partnerů a na druhé z nich je, jak je přijme. Dále sem patří i horoskopy životní a karmické, které ukazují dle záležitostí z minulých životů na směr, kterým by se daná osoba v tomto životě měla ubírat. Poodhalují i skrytá místa a slepé uličky z minulých životů a díky tomu si dokážeme dát do spojitosti věci, které se nám dějí v našem životě. Nesmíme ale opomenout i horoskopy časové (tj. denní, týdenní, měsíční, roční apod.). Ty jsou sestavovány za účelem informovat nás o událostech, které se přihodí, o vlivu okolních záležitostí na naše chování a prožívání v daném období.

astroložka Daniela Hannah

 Karmický horoskop včetně ročního horoskopu, 10 stran A4, 990 Kč Objednat

 Roční horoskop, 3-5 stran A4, 580 Kč Objednat

 Partnerský horoskop (dva horoskopy dohromady + vzájemné působení planet) + roční horoskop, cca 10 stran A4, 990 Kč Objednat

 Velký horoskop (Životní, karmický, roční + tranzity planet), 20-30 stran A4, 1490 Kč Objednat

Terapie

 
Objevte naši zajímavou nabídku terapií, které Vám pomohou získat potřebnou energii a uspořádat myšlenky. Naše služby jsou z více oblastí od zajímavých masáží až po kineziologii a homeopatii. V naší nabídce nechybí ani zajímavé terapie zaměřené na minulé životy či uvědomění si svého vlastního já.

Kurzy

 
Zajímáte se o výklad karet, numerologii, astrologii či o další zajímavé oblasti? Chtěli byste se něco nového naučit? Rádi Vám vysvětlíme základy či pokud jste již pokročilí můžeme s Vámi projít věci více do hloubky. Máme individuální přístup a rádi se s Vámi ponoříme do tajů jedné z těchto zajímavých oblastí.

Knihy a DVD

 
Máme pro Vás ojedinělou nabídku knížek či dalších produktů od našich kartářek. Pokud Vás naše nabídka zaujala stačí si je jednoduše objednat. Cena je spočítána i s poštovným. Do poznámky k objednávce nám uveďte Vaši adresu a knížky, DVD či další produkty Vám na ni zašleme.
Dočasně nanabízíme žádné služby v této kategorii.

Ostatní

 
Aby toho nebylo málo máme pro Vás v nabídce ještě další ojedinělé služby, které jsou poměrně specifické. Rádi prozkoumáváte nové oblasti? Možná by Vás mohla naše nabídka zajímat.

kartářka Sabrina

NOVINKA  Analýza minulého života, minimálně 2 strany A4, 700 Kč Objednat