K objednání výkladu karet či horoskopů a dalších námi nabízených služeb můžete použít tři způsoby.

1. Navštivte naši stránku: Kartářky. Zde naleznete kompletní seznam kartářek a věštců, se kterými spolupracujeme a u kterých si můžete objednat výklad karet, horoskop a další jimi nabízené služby. Kliknutím na jejich jméno se Vám zobrazí jejich osobní stránka. Na ní pomocí navigace se můžete dostat k přehledu nabízených služeb. V nabízených službách vždy stačí kliknout na tlačítko „objednat“, vyplnit objednávkový formulář, potvrdit souhlas s obchodními podmínkami, vybrat způsob úhrady výkladu a potvrdit kliknutím na tlačítko „Odeslat“. Po odeslání Vaší objednávky Vás bude paní kartářka / pan kartář kontaktovat a domluvíte se na přesném zadání výkladu, případě místě a času výkladu. Veškeré objednávky odeslané z EZOportál.cz mají i garanci kvality služby a též i garanci vrácení peněz.

2. Navštivte naši stránku: Služby. Zde naleznete přehled nejobjednávanějších nabízených služeb od osobního výkladu karet až po horoskopy. Dle možností výběru si můžete vybrat službu, která nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům na místo výkladu, druh, rozsah, délku, případně i cenu. U Vámi vybrané služby klikněte na tlačítko „objednat“, vyplňte objednávkový formulář, potvrďte souhlas s obchodními podmínkami, vyberte způsob úhrady výkladu a potvrďte objednávku kliknutím na tlačítko „Odeslat“. Po odeslání Vaší objednávky Vás bude paní kartářka / pan kartář kontaktovat a domluvíte se na přesném zadání výkladu, případě místě a času výkladu. Veškeré objednávky odeslané z EZOportál.cz mají i garanci kvality služby a též i garanci vrácení peněz.

3. Třetí způsob je vhodný v případě, že chcete konzultovat Váš výběr výkladu, případně někoho z kartářek či kartářů doporučit. V tomto případě nás kontaktujte buď na emailu: info@ezoportal.cz, nebo objednavky@ezoportal.cz. Váš email zodpovíme nejdéle do 24 hod.