Přemýšlím, že bych poprvé zkusil/a výklad karet. Jakou službu mi doporučíte?

Toto je hodně individuální a závisí to na více faktorech. Na prvním místě bychom Vám doporučili určitě osobní návštěvu kartářky/kartáře případně výklad po telefonu či Skype, který má výhodu, že můžete volat z „tepla Vašeho domova“. Pokud ovšem máte méně času, nebo byste si rádi výklad opakovaně četli, doporučujeme jeho písemnou formu – tj. výklad karet emailem.

 

Nabízíte i výklad karet online, případně možnost volat kartářkám ihned?

Ano i ne. Na tuto oblast výkladů máme odlišný pohled než jaké jsou zažité zvyklosti u velkých firem. Na rozdíl od předražených placených linek nabízíme možnost objednání výkladu karet u kartářek našeho týmu EZOportál za standardní ceny. Čekací lhůta může být od jednoho až po pár dní, závisí to na Vaší domluvě a časových možnostech paní kartářky. Vždy se Vám snažíme navrhnout nejvhodnější termín a vyjít Vám vstříc. Pokud se pro výklad rozhodnete dá se platit převodem na účet nebo platební kartou online.

 

Jak si mohu vybrat tu správnou kartářku nebo kartáře?

Mrkněte do sekce kartářky a kartáři a vyberte si tu osobu, která Vám je nejvíce sympatická. U všech máte také napsané hodnocení od našich klientů, kteří již na výkladu byli před Vámi. Pokud budete přeci jenom váhat, můžete nám kdykoli zdarma zavolat (resp. dle ceny Vašeho tarifu) a rádi Vám s výběrem poradíme. Tým kartářek EZOportál je menší a tudíž výběr není složitý. Všechny kartářky osobně známe a tudíž si vybíráme ke spolupráci ty nejvhodnější, kteří umí svou práci dělat opravdu dobře.

 

Na co vše se mohu během výkladu ptát? Co se dá pomocí karet zjistit?

Nejčastěji se klienti ptají na otázky vztahů, lásky, financí, kariéry, rodinných záležitostí, vztahů s kolegy na pracovišti apod. Karty nám dokáží dát defacto odpověď na cokoli. Vždy záleží hlavně na tom, jak je položena otázka a jak je význam karet interpretován. Dále je možné pro přesné určení na odpovědi ANO, NE, případně finanční částky a procentuální stav použít kyvadlo, který u nás používá více věštců. Dále při kombinaci s horoskopy (astrologií a numerologií) můžeme nahlédnout na podstatu dění mnohých věcí, které se nám v životě dějí a lépe je pochopit. U nás naleznete profesionální kartářky, věštce, astroložky, léčitelky a terapeutky, tudíž jsme schopni Vám pomoci v co nejvíce směrech.

 

Poskytujete výklady zdarma?

Bohužel výklady zdarma neposkytujeme. Výklady karet bereme opravdu vážně a naší snahou je poskytnout výklady kvalitně, tak aby Vám něco daly a byly pro Vás takovým ukazatelem na cestu vpřed. Někdy by mohl namítat, že v minulosti poskytovaly kartářky a vědmy své služby zdarma, ovšem v dnešní době kdy musíme každý platit své účty za energie, jídlo, bydlení atd., je nutné si na to vydělat. Dalším podstatným faktem je to, že kartář nedostává zaplaceno jen za svůj výklad, ale především za svůj čas, který výkladu věnuje.

 

Jak výklad probíhá?

připravujeme 🙂

 

Mám se při výkladu ptát?

připravujeme 🙂

 

Je dobré chodit za kartářkou častěji? Je vhodné se ptát na tu samou věc víckrát?

připravujeme 🙂

 

Jak často byste doporučili výklad karet?

připravujeme 🙂

 

Již jsem byl(a) na výkladu a nebylo to ono? Čím to mohlo být? Mám si objednat další výklad?

připravujeme 🙂