TESTY NA PROTILÁTKY

V médiích se poslední dobou zintenzivňují zprávy na téma očkování. Nebudu tu psát svůj vlastní názor a chci Vám předat informaci, kterou by podle mě měli vědět všichni.

Jestliže máte dilema, jestli se nechat očkovat či nikoliv, tak Vám třeba tato informace pomůže.

VÍTE, ŽE SI MŮŽETE ZAŽÁDAT O TESTY NA PROTILÁTKY vůči konkrétní nemoci / bakterii? Žádanku Vám může vypsat Váš obvodní lékař.

 

PROČ DO SEBE PRÁT NĚCO, CO VLASTNĚ NEPOTŘEBUJEME? KDYŽ NAŠE TĚLO PROKAZATELNĚ DISPONUJE FORMOU OBRANY VE FORMĚ PROTILÁTEK? PROČ ZABRAŇOVAT TĚLU V JEHO PŘIROZENOSTI?

Podstatou očkování je chránit organismus před dotyčnou chorobou. A tak se očkují všichni, aniž bychom věděli, zda máme ve svém těle přirozené protilátky či nikoliv. A to je právě ten rozdíl. Pokud totiž máme v těle protilátky vůči daným bakterií, NEMŮŽEME (tedy rozhodně je tam ještě menší pravděpodobnost než po vakcinaci) danou chorobou onemocnět. V TOMTO PŘÍPADĚ JSME CHRÁNĚNI TOU NEJVĚTŠÍ A NEJPŘIROZENĚJŠÍ SILOU – našeho vlastního těla. Pokud v případě, kdy máme protilátky, dostaneme vakcínu, pak je naše tělo extrémně oslabeno (a to pominu ještě všechno to další, co vakcína obsahuje – hlavně hliník). A vakcína je v tomto případě opravdu zbytečná. Stává se spíš nepřítelem.

Test na protilátky vůči konkrétní nemoci Vám zjistí na vyžádání každá laboratoř, kde provádějí odběry krve. Můžete požádat svého obvodního lékaře, který Vám vypíše žádanku. V tomto případě nic neplatíte. Anebo, pokud to lékař odmítne, si můžete tento odběr nechat udělat a hradit sami. Cena je rozdílná. Např. test na protilátky tetanu stojí asi 460 Kč. To myslím stojí za investici. Mimochodem, sama jsem právě test na protilátky proti tetanu nedávno podstoupila a vyšlo mi, že jich mám dost. Další kontrola za 3 roky!!! A to jsem na ten odběr ani nemusela chodit ráno na lačno-:)) Takže žádný „opruz“.

Proč není veřejnost informovaná o této možnosti? Protože jde o nekonečný kolotoč farmaceutického průmyslu, spolu s pojišťovnami. Já nepopírám zcela funkci očkování. Ale přijde mi nesmyslné dávat ho těm jedincům, kteří ho nepotřebují. To není podstata ochrany. Je to masová záležitost. Pokud by se rozšířila informace o možnosti zjištění protilátek, pak by přicházely o své peníze jak pojišťovny (v případě, že by žádanku vypsal lékař), tak samozřejmě také samotný farmaceutický průmysl. Jelikož by přibylo zjištění, že je více lidí, kteří určitou vakcinaci nepotřebují. Vakcinace by měla být více individualizována. Pak plní svůj význam. Pokud tomu tak není, je to spíše naopak!

Dále mě napadá další dotaz na toto téma.

 

PROČ SE OČKOVANÍ BOJÍ NEOČKOVANÝCH? PROČ SE RODIČE OČKOVANÝCH DĚTÍ BOJÍ DĚTÍ NEOČKOVANÝCH?

Vždyť přece oni sami očkovaní jsou!!! Tak pokud tedy věří, že je očkování dobré a má je chránit, pak se přece nemusí bát těch neočkovaných. ONI VAKCÍNU MAJÍ. Pokud věří, že vakcína je chrání, tak je přece musí ochránit i před těmi neočkovanými. Toto mi přijde opravdu nesmyslné-:))

Do jaké míry tu jde opravdu „o blaho lidstva“? A do jaké míry je to manipulace? To už je na Vás, odpovězte si sami. Rozhodně si ale myslím, že podstoupení testů, pokud ta možnost je, je něco, co děláte sami pro sebe, pro Vaše zdraví, pro Vaše tělo! Možná budete překvapeni, na co všechno máte v těle protilátky-:)) A že Vás vakcinace nic nestojí? Bohužel stojí. Jenže je to zdlouhavý proces, takže si ho nevšimneme hned. A někdo si ho nedá do spojitosti nikdy.

Ale to už by bylo na jiné povídání-:))

 

Přeji hezký zbytek prázdnin všem!
Markéta

www.ezoportal.cz/2012/07/04/marketa-sirkova

 

 

Počet shlédnutí: 130