autorka článkuDaniela Hannah Boleslavská

Jana, je velmi milá „Kozorožka“  v nejlepších letech. Letošní rok prochází velkou životní změnou. Nastoupila nelehkou novou  cestu. Tato cesta je plná bolestivých citů a emocí, karmických vazeb na minulé životy. S manželem je spojena díky minulému životu. S touto skutečností se musí vypořádat. Čeká ji v budoucnu opustit ten starý život a začít konečně žít. Ovšem pro ni to není jednoduché se rozhodnout. Nový život bez dětí nebo starý život, s dětmi, který vlastně není k žití.

Jana je mojí klientkou už nějaký ten pátek. Její příběh je velké ponaučení pro všechny, kdo sdílí své soužití s partnerem, který je závislí na alkoholu. Díky alkoholu utápí své problémy, které by měl řešit a ne je odsouvat. Tím se z malých problémů stanou velké problémy, které ho nakonec stejně doženou.

Udivuje mne přístup odborných pracovníků, na které se Jana obracela v dobré víře v době, kdy  nevěděla, jak naložit dál se svým životem. Očekávala radu, kterou nedostala. Nakonec se obrátila na mne, jako na poslední záchranu její rodiny…

 

Už před 8 lety  probírala své manželství s psycholožkou, neboť měla pocit, že v jejím životě mnoho věcí nehraje. Manžel alkoholik, který ji citově  vydíral. Po několika sezeních psycholožka  zhodnotila situaci a uzavřela ji s větou:Vy nemáte žádnou psychickou poruchu, Vy se musíte rozvést. Jistě myslela si, rozvést se a žít následně šťastný a spokojený život. Bohužel realita byla jiná. Rozvést se a pak Vám vezmeme  děti.

Loňský rok, již jako rozvedená,  měla novou známost, děti nového tatínka a fungující rodinu, babičku, dědečka, tetu, strýce a zcela nový život. Jednoho dne, díky exmanželovi se do věci  vložily sociální pracovnice, a ty rozhodly, že děti v novém prostředí trpí a jsou nešťastné. Děti prý patří zpět na vesnici k tatínkovi. Celému tomuto rozhodnutí dopomohl psychologický posudek jejího psychiatra, do té doby „přítele“, který tu měl pro Janu být vždy, když jí bolelo srdíčko. Posudek Janu vylíčil jako šílence a psychopata, o kterém nikdo nikdy neví co udělá. Dlouhý elaborát vyzněl, že prý je  schizofrenik.

Nicméně paní soudkyně rozhodla, že děti patří tatínkovi, neboť Jana je nestabilní a tatínek vysoce stabilní. Bodejť by nebyl stabilní, když tatínek žije v domě, jež  mu zvelebila a zařídila. O děti se nikdy nestaral, její porodní bolesti strávil v hospodě. Celý jeho život se odehrává převážně ve společnosti pivních lahví.

Co říci na závěr? Jen to, že se nic nezměnilo. Jana se vrátila k bývalému manželovi, aby nepřišla o děti. Nadále děti prosí: mami, prosím kup penál, šaty, boty… a maminka chodí a kupuje a kupuje. Čeká, až ve 22hodin zavřou místní hospodu a vysoce stabilní tatínek se  vrátí domů a společensky unaven sebou flákne do peřin.

Jana nemá na výběr, na odborné pracovníky zanevřela, protože ji totálně zničili rodinný život. K čemu ji dohnali? Skončila rozvedená u bývalého manžela, kde každý den trpí.

Jediná její naděje se upíná k věštcům, kteří ji mohou krok po krůčku provést jejím životem a vyvézt ji z tohoto začarovaného karmického kruhu.

Příští rok ji čeká velká láska. Dokončení proměny její životní cesty. Pomalu ji budou opouštět energie spojené s minulými životy. Konečně bude moci volně dýchat a žit s dětmi ve spokojené rodině.

Nebojte se něco změnit ve svém životě, když cítíte, že je změna nutná. Nevracejte se na své cestě zpět a vždy koukejte pouze dopředu. Ovšem poučeni o situace, které jsme byli nuceni řešit. Je to pro nás nesmírná zkušenost.

Nezapomínejme, že každý jsme „strůjcem svého štěstí“. Náš život je o nás samotných. Jak se k němu postavíme a jak ho chceme žít.  Věštci pouze pomáhají zmírnit  dopad karmy na  život.   Nemohou nikomu říkat, co má člověk dělat. Jen naznačit cestu. Rozhodnutí vykročit tím správným směrem je na Vás.

 

autorka článku: Daniela Hannah Boleslavská

Pokud máte dotaz na paní kartářku Danielu Hunnah Boleslavskou, nebo si chcete objednat u ní výklad, klikněte prosím zde.

 

 

 

Počet shlédnutí: 63