Pokud máte slabé uvědomění o sobě samém, tak si blokujete tok energie a vytváříte si energetické bloky ve Vašem biopoli, což následně vede k jakémukoli onemocnění ve fyzickém těle.

Proč onemocní hodní lidé rakovinou a Ti s prominutím co škodí ostatním neonemocní?
Ptá se Vás většina….

( záměrně jsem napsala hodní lidé – Ti co škodí,
jelikož většina lidí je dělí právě takto )

Mnoho hodných lidí jedná dle svých morálních hodnot, zásad a právě mnoho z těch hodných lidí nedokáže ještě ventilovat veškeré emoce, myšlenky, slova navenek a tak vše potlačují a vytěsňují, ale ty emoce viny, křivdy, zrady, lítosti, poníženosti a různá citová traumata se kulmují třeba léta a léta. Lidé v iluzi si myslí, že vše zpracovali nebo se naopak dlouhodobě trápí, obviňují se, jsou obětí nic neřeší a pak se diví, že onemocní nemocí zvanou rakovina.

Dlouhodobě potlačované emoce způsobují vážné nemoce…..

Mnoho lidí takzvaně těch co škodí, jedná dle přesvědčení co na srdci to na jazyku. Vše co cítí ihned sdělují, vše vyslovují, nic nepotlačují a to je právě ten rozdíl v tom, proč tito lidé ve velké míře neonemocní vážnou nemocí – rakovinou. Takzvaně vše ihned ze svého biopole spláchnou právě tím, že to vyjádří a pak se následně tím již nezabývají.

Nehloubají o tom, zda to či ono bylo správné či kdo jim ublížil. Neprožívají opakovaně křivdy, zrady, viny.

Své emoce vyjadřují sice jako lavina, ale ta lavina je potřebná pro regeneraci biopole v okamžiku, kdy bublají jak papiňák….

Já osobně nedělím lidi na dobré či zlé, každý jsme jiný, každá duše
se vyvíjí svým tempem a razím heslo: Na každého jednou dojde.

Karmický vliv je neúprosný a proto je také hodně nemocí dáno právě karmicky či osudově bez ohledu na to, zda se aktuálně škatulkujete mezi ty dobré lidi, kteří vlastně neví za co to mají, že onemocněli nebo ty hajzlíky, kteří vše ventilují a onemocněli přesto také.

Stres dlouhodobý vede somaticky k překyselení a následným zánětům a neléčený dlouhodobý zánět vede k rakovinám spolu s emocí jako je vina, nenávist, křivda, zášť, odpor.

Nezapomínejte, že často dědíme nemoci
či myšlenkové vzorce svých rodičů.

Na nemoc má vliv:

– dědičnost
– karmické vlivy z minulosti či přítomnosti
– emoce, myšlenky, slova a činy
– předurčenost osudu
– nezdravý způsob života

Doporučuji především uvědomění si příčiny Vaší nemoci.

Motto: Když trpí duše strádá i tělo a proto uzdravte nejprve duši

 

Napsala: Kartářka a Vědma Markéta Škodová

Počet shlédnutí: 157