Analýza minulého života, minimálně 2 strany A4 za 700 Kč

Toužíte po tom vědět, kdo jste byli v minulé životě ? Nebo máte jen starosti a problémy v tom současném? Poskytuji velmi detailní rozbor minulého života, který Vám může dát odpověď na všechny Vaše otázky. Některé události se nám všem totiž neustále vrací, dokud my něco nezměníme, ale jak máme udělat změnu, když vůbec netušíme, co jsme řešili už dávno předtím, než jsme se vůbec narodili?

Mám dar nahlédnout do Vašeho předešlého života pomocí napojení na Vaši duši, k tomu si dopomáhám také kartami a kyvadlem, protože někdy vidím vše naprosto jasně a někdy to trvá déle,
nebo vidím jen útržky a různé situace, nakonec ale vždy dojdu k tíženému výsledku. Jsem schopna napsat Váš celý životní příběh.

Po přečtení svého rozboru toho najdete mnoho, co jste si odnesli do nynějšího života. Osudová setkání, nenaplnění svého osudu, stále opakující se chybná rozhodnutí, nevyřešené křivdy a
nenaplněná láska, to vše nám může dělat fatální problémy. Ulehčete si svou cestu životem a pochopte konečně, na co se máte zaměřit, aby Váš život dostal smysl, po kterém toužíte. Pojďte se vydat na pozoruhodnou cestu Vaším minulým životem.

Jediné, co Vám k tomuto kroku chybí je objednat si mou službu za cenu 700 Kč.
Rozsah minimálně 2 strany A4, záleží na konkrétním minulém životě, je to velmi individuální záležitost.

Objednat

cards

kartářka Sabrina Siries Magna

Paní kartářka Sabrina vykládá již více než 25let a její výklady jsou velmi detailní. Pomůže vám v oblasti vztahů, rodiny, výchovy dětí, kariéry apod. Má mnoho spokojených zákazníků, milý a přátelský přístup.

Osobní výklady: Praha
Výklady po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: přibližně 2 dny
Oblíbená služba: Výklad karet po telefonu 30 minut za 400 Kč

cardsPočet hodnocení klientů: 37
Stránka paní kartářky

Počet shlédnutí: 126