EZOportál.cz 

vznikl v srpnu 2011 za účelem vnést světlo do nepřehledného světa esoteriky. Na internetu se nachází veliké množství kartářek, kartářů a společností, které nabízí výklady karet. Již tehdy bylo poměrně složité poznat kdo je opravdový odborník a kdo svou profesi dobře ovládá. Našim cílem je nabídnout služby – výklady karet a horoskopy od kvalitních a námi prověřených odborníků.

EZOportál v číslech

Kartářek a kartářů: 6
Počet objednaných výkladů a horoskopů: 3200
Roční návštěvnost: přibližně 90 000 návštěv
Počet stránek: 54
Počet článků: 284
Počet hodnocení a komentářů: 829

Aktualizováno 28.5.2017

Kontaktní údaje

email: info@ezoportal.cz

bankovní spojení: mBank S.A. – 670100-2209054471/6210

Slovo zakladatele EZOportálu

Moje prvotní myšlenka, která stála při zrodu EZOportálu byla vytvořit místo, které nabídne kartářky, věštkyně a záležitosti spojení s nimi v trochu jiném podání, než tomu je obvykle. Chtěl jsem se vyhnout stránkám s ponurou tématikou či designem připomínajícím čarodějnice. Kartářky a věštci, které jsem již léta znal byly zcela jiné osobnosti, než si společnost myslela. Po mých zkušenostech mi přišla myšlenka vytvořit místo, kde seskupím ty vynikající a schopné a nabídnu jejich služby veřejnosti.

S EZOportálem si slibuji, že vytvoříme seriózní a přátelský projekt, který bude pomáhat lidem v jejich nejrůznějších životních situacích. Moje snaha snad přinese radost i Vám.

Jsme tu pro Vás.

Naše charitativní činnost

Našim cílem je pomoci nejen našim klientům, ale také i těm, ke kterým se pomoc dostává složitěji. Na jedné straně přijímáme peníze za naše služby, ale na druhé je rádi dáváme těm, kteří naši pomoc také potřebují.

Přispíváme:

   

Naše charitativní činnost by nebyla možná bez našich klientů, kterým bychom chtěli tímto způsobem vyjádřit velké díky. Více o naší charitativní činnosti se dozvíte zde na tomto odkaze: