Rok 2012 a jeho tajemství v této době zastínili ve vyhledávačích na internetu i takové aktivity jako je porno. Nevím, zda je to dobré či špatné znamení pro lidstvo, ale mne to rozhodně potěšilo. Je to důkaz toho, že lidé opravdu začali přemýšlet a zajímat se o věci mezi nebem a zemí.

 

Rok 2012 se přenesl do své druhé poloviny, a my s respektem sledujeme veškeré dění okolo tohoto fenoménu.

První polovina roku přinesla dlouhý únor, tj. přestupný rok, neobvyklé dvě novoluní v Blížencích a to 21.5.2012 a 19.6.2012.

Květnové zatmění Slunce, které již proběhlo, aktivovalo  energie Kukulkánovy Pyramidy v Chichen Itza. Jde o aktivaci zatím neprojevených  energií, které od 20. května 2012 mají být generovány prostřednictvím „Energetického jádra Kukulkánovy pyramidy“.

Zatmění Slunce, které rovněž proběhlo 20. května  je označováno za období „Restartování krystalické mřížky“ a globální lidské snahy o osvobození planety od všech negativních sil. K tomuto úkazu dochází pouze dvakrát za sto let a Mayové mu přikládali značný význam.

Také na tento den byl plánován podle Mayského proroctví „Návrat boha Kukulkána“.  I v Drážďanském kodexu je předpovězeno „Setkání lidstva s vládci hvězd“. Vždyť pyramida byla vytvořena na počest samotného boha Kukulkána, jehož návrat očekávali nejen Mayové, ale i ostatní jihoamerické národy. Tak se nechme překvapit. I když musím přiznat, že já osobně na takové setkání nejsem duševně připravená, a domnívám se, že ostatní lidé také ne.

 

Šestého června přešla planeta Venuše před Sluncem a to naposledy v 21 století. Můžeme se jen dohadovat, že přechod Venuše před Sluncem znamená přechod jednoho věku k druhému, od věku 5tého Slunce do věku 6tého slunce. Ten započne 22. prosince 2012.

Vše souvisí se vším, a nelze si nevšimnout, co všechno se nám děje nad naší hlavou.

 

Sluneční aktivita, která má vrcholit právě  roku 2012, ihned poté, co Venuše dokončí svůj cyklus zatmění Slunce, kdy „Slunce promluví a ukáže se ve své plné síle“, jak předpovídali Mayové.

K poslednímu Slunečnímu maximu došlo v roce 2001 a další proběhlo v roce 2011 a 2012. Za průměrného maxima se na Slunci objeví 80-100 skvrn. V letech 2011 a 2012 by se mělo objevit podle propočtů 150 – 200 skvrn. Globální oteplování jde ruku v ruce s klimatickými změnami jako jsou záplavy, bouře, hurikány, což v praxi  znamená, že bude narušen ve všech pásmech rytmus střídání ročních období. Každý rok je zaznamenáno buď extrémní sucho, nebo extrémně vysoký počet srážek. Také jsou silnější hurikány a bouře. Vše směřuje k tomu, že lze očekávat  další výrazné zhoršení klimatu.

Rok 2012 je velmi plodný na Vesmírné zvláštnosti. Do konce roku nás čekají ještě důležitá vesmírná data:

■21. června – letní slunovrat
■22. září – podzimní rovnodennost
■13. listopadu – druhé úplné zatmění Slunce
■19. listopadu – Zarovnání Slunce, Měsíce a Země s hlavní hvězdou Plejád, během kterého dojde k vytvoření světelného mostu mezi Plejádami a Zemí.

■12. prosince – 12-12-12 je klíčový moment v historii lidstva. V tento den se otevře portál poskytující příležitost se znovu napojit na energii Lemurie.
■21. prosince – zimní slunovrat. V tento významný den se dostane do jedné přímky Země, Slunce a střed naší Galaxie.

 

O roku 2012  již bylo mnoho napsáno a proto není mým cílem opakovat  stále dokola vše vyřčené a napsané. Jsme v období, kdy s už můžeme ohlédnout zpět, a zhodnotit půl roku života v roce 2012.

Není náhoda, že televize zařazují do vysílání naučné pořady o tom, jak přežít a co dělat v případě např.  epidemie. Nelze si nevšimnout, že film jako je „Den, kdy se zastavila Země“ byl vysílán v předvečer 20.5.2012. Myšlenka tohoto filmu je víc než aktuální. Mimozemšťan  přišel ochránit planetu Zemi před námi – lidmi. Filmy s tématikou apokalypsy, armagedonu a konce naší planety jsou neustále dokola pouštěny. Dokonce o Mayských proroctvích a kruzích v obilí jsme se mohli dozvědět z televize, bohužel v dost špatném čase, a to večer na „Čarodějnice“, kdy skoro všichni byli venku a slavili. Takže se toto poselství dostalo jen k zanedbatelnému počtu lidí. .

 

Celé mi to přijde, jako příprava lidí na něco, co má přijít. Jako když jsme pomalu, po kapkách připravováni.  Proto buďte připraveni, protože ono zřejmě něco přijde!

Mayové tvrdí, že „přežijí jen ti, kteří budou mít víru“. Ono tady zřejmě nejde o víru v Boha, jako o víru, že se něco stane. Protože, kdo bude mít v sobě víru, že něco přijde, bude připraven. Mluví se o Slunci a jeho aktivitě. Umíte si vůbec představit, že díky silné erupci přijde planeta Země o elektřinu? Tzv. „Blackout“, kterého se všichni tak moc bojí, a ví proč. Jen vrácení energie do všech sítí zpět  zabere tři měsíce! Nechci ani domyslet, co by se mohlo stát v době, když nebudeme mít k dispozici elektřinu. Zarážející je,  proč vláda naváží už nějaký čas do vládního krytu stroje na dřevoplyn, potřebné léky, cukr a med.  Že by věděli víc než ostatní obyčejní lidé? Že by se skutečně připravovali na cosi?

Poselství dávných Mayů bychom měli akceptovat a poslouchat jejich sdělení  víc, než kdy jindy.

 

Autorka článku: Daniela Hannah – její stránka zde: https://ezoportal.cz/2011/08/19/daniela-hannah/

 

 

 

 

 

 

Počet shlédnutí: 22