To co vás hodně zajímá je následující téma – jak souvisí náš tělesný a duševní stav s naší myslí a s tím, jak se naše tělo cítí. Určitě spousta z vás ví, že vše souvisí se vším, vše je spouštěčem našeho stavu mysli, že onemocní nejprve naše duše a teprve po letech se to projeví jako signál na našem těle. Během těch několika let nám tělo neustále vysílá nějaké signály, abychom se zastavili v tom uspěchaném světě a pokud tak neučiníme, tak nás zastaví sám Bůh, neboť nás má rád. Během té zastávky si máme uvědomit následující – proč se tak stalo a pokud to nepochopíme, neučiníme, tak příští zastávka bude mít horší následky. Neboť člověk je nepoučitelný do třetí zastávky. Máme toho na sobě naloženého více než dost. Vyberu alespoň pět základních psychosomatických řečí našeho těla, abyste měli přehled, je to velmi spojováno s čakrami a orgány, kde jsou umístěny. Málokdo ví, že naše tělo funguje na bázi protilehlých meridiálních cest. O tom ale někdy příště, to by bylo na román.
Záda-Naše záda nás drží, naše záda jsou opěrou našeho života a centrem naší stability, pokud máme na sobě moc starostí, mnoho úkolů, nestíháme a neustále si přibíráme další a další, projeví se to nerovnováhou a bolestí našich zad, posléze vystřelovanou bolestí, kdy to tělo chce ze sebe doslova vysypat.
Hlava-Naše hlava je centrum myšlenek, slov, emocí, intuice, zkrátka psychického stavu obrazu tváře člověka. Když jsme přetížení a přemýšlíme o problémech a máme dokola nekončící myšlenky jak ze všeho ven, spouští se kolotoč bolestí hlavy, migrény, pokud s tím člověk nic neudělá, dojde to v nejhorším případě až k zánětu mozku, mozkové mrtvici a nádoru.Oči a Uši-Centrum zraku a sluchu spolu velmi úzce souvisí, pokud bychom nejraději neviděli a neslyšeli to, co se týká práce, vztahů, dětí a pohledu na nemocného člověka, u kterého jsme přítomní celý den, tak se zhoršuje zrak až do oslepnutí a centrum ucha do zánětu středního ucha až hluchoty, pokud nás obtěžují řeči, jenž nechceme slyšet.
Gynekologie-Zde je to obraz vztahů mezi partnery, nebo se jedná o traumatizující zákroky či ublížení na zdraví a potraty. Láska, která je nenaplněná, bolestivá a jednostranná, se projeví záněty, potlačené city a nechtěné těhotenství má další následek a tím jsou myomy, nechuť žít a necítit se jako žena, či se cítit jako potlačená a ponížená žena, to vše v nejhorším případě způsobuje konizace čípku a rakovin, kdy dochází k pocitům viny.
Obraz našeho zdraví začíná u vás a je tedy potřeba se zamyslet a rozklíčovat váš zdravotní problém i několik let zpátky.
Vaše Večernice

Počet shlédnutí: 71