Beran 21. 3. – 20. 4.

Po beranech se bude chtít, aby se vymanili ze všeho, co je svazuje a omezuje. Měli by se zaměřit na zlepšení komunikace. Jaká slova používáte? Jak s lidmi komunikujete? Můžete mít nějaký závazek a to k určité osobě se kterou budete dočasně spojováni. Nemusí jít zrovna o klidné spojení. Beranům v tomto roce bude dána příležitost zrealizovat projekt, za který budou velmi dobře finančně oceněni. Využijte šance. Pozor na povrchní jednání a unáhlenost. Berani mohou řešit své děti. V tomto roce, by si berani měli dát pozor na melancholické nálady a měli by dát životu řád. Chaosu již bylo dost. Zdraví: Hlídejte si trávicí orgány, endokrinní systém, hlavu a krk.

Býk 21. 4. – 21. 5.

Milí býci, jisté nedořešené situace Vás mohou vyčerpávat. Bude především zkoušena Vaše psychika. Pozor na možnost mileneckého vzplanutí. Zde by nešlo o lásku, ale o krátkodobý prožitek. Tím, že budete toužit po prožité vášni se mějte na pozoru. Tento rok po Vás bude chtít, abyste se nenechali vlákat do nekalostí, které by mohly uškodit druhým. Také zbytečně nepropadejte beznaději a splínům. Zachovejte chladnou mysl a vyhněte se sebedestruktivním a obsesivním myšlenkám. Ve vztazích hrozí konfliktní jednání a mohou být odhalena jistá tajemství. Myslete na sebe a hledejte klid. Sami přece víte, že zdravá duše a mysl má za následek zdravé tělo. Zdraví: Hlídejte si krk, trávení a párové orgány.

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Blíženci by se v tomto roce měli zaměřit na zvýšení své sebe/hodnoty a sebevědomí. Umíte se ocenit? Zaměřte se na osobní růst a plňte si své záměry. Mnoha lidem jste pomohli a za to budete odměněni. Dávejte si pozor, abyste neulpívali ve strnulých vztazích. Bude se po Vás chtít řešení. A to proto, abyste se posunuli ze stagnace, která Vám nesvědčí. Pokud se Vám určitá situace nebude líbit, pozor na skrytou nenávist a nepřejícnost. Obrňte se trpělivostí a nevracejte stejnou mincí. Osud Vás také může zastavovat, abyste přehodnotili dosavadní postoje a život. Berte to, jako příležitost k novému začátku. Vítejte vše nové do Vašeho života a nedržte se zuby nehty minulosti. Zdraví: Hlídejte si dýchací orgány, trávicí systém, podpořte mozek.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Milí raci, nebojte se riskovat. Buďte odvážní. Máte-li obavy, měli byste se zamyslet nad tím, zda Vás to nebrzdí na cestě života. Otevírají se před Vámi nové dveře, přijdou nové možnosti a tak nepromarněte šanci. V tomto roce přichází možnost zlepšení finanční situace či získáte vhodné zaměstnání. Raci, máte se zaměřit na práci. Rodině jste se věnovali už dost. Nastal čas kariérně růst, učit se, učit se, učit se. Rok přeje také studiím a vzdělávání. Takže nelenit a pusťte se do toho. Můžete také řešit vztahy ve své rodině a proto doporučuji nepropadat sentimentalitě. Na nezadané čeká setkání se zajímavou osobou. Zdraví: Hlídejte si trávicí orgány, klouby, reprodukční orgány.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Lvíčci, Vaše duše bude toužit po volnosti. Nebude chtít být svazována a to nikým a ničím. Vaše emoce mohou být nepředvídatelné a také bude potřeba, abyste skutečně vyjádřili Vaše pocity. Někdo z okolí může zpochybnit Vaši upřímnost. Zas a znova se přesvědčíte, že Vaše cesta a cítění je správné. V tomto roce se můžete hodně posunout. Pro mnohé skončí jedna etapa života a začne druhá. Dáte ji příležitost? Nečekané zvraty Vám dají sílu. Jste rozený vůdce a tak neseďte nikde v koutě. Máte se ukázat veřejnosti, být na očích. Bude potřeba propustit nepotřebné a nechat minulost jít. Vneste do Vaší duše klid a zharmonizujte tělo. Bude to zapotřebí. Zdraví: Hlídejte si srdce, nervový systém, krevní oběh, trávení.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Milé panny, pro mnohé z Vás nastane zvrat v domácnosti či majetku. Může Vás čekat stěhování, přestavba či nový spolubydlící. Nenechte se zmást svými myšlenkami a emocemi. Bude to bude pro Vaše dobro. Také se po Vás bude chtít, abyste se vzdělávali. Mohou se před Vámi otevírat dvě cesty. Letité vztahy mohou stagnovat a bude se po Vás chtít, abyste pracovali na změně a posunu. Mnozí mohou být ve vztazích naopak překvapeni, jelikož dojde k zásnubám či domluvíte uzavření manželství. Nebuďte perfekcionisti, nesnažte se mít vše dokonalé. V pracovní oblasti se nenechte zneužívat. Také můžete toužit po změně a budete se poohlížet po nové práci. Zdraví: Hlídejte si trávení, střeva, podpořte mozek a vyhněte se závislostem.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Váhy, buďte praktičtí. Tento rok si bude vyžadovat rozhodnutí. Můžete řešit hmotnou stránku a to Vaše finance, bydlení, zaměstnání. Pracujte na svém sebevědomí a budete bohatší. Můžete mít pocit, že se točíte v bludném kruhu a nevidíte výsledek. Mějte trpělivost, dočkáte se. Vaše častá nerozhodnost Vás brzdí. I Vaše vztahy mohou procházet očišťujícím procesem. Ale nebojte i před Vámi se otevírají nová cesta. Chyťte příležitost za pačesy, schovívavosti bylo dost. Za dobře vykonanou práci a píli budete odměněni. Buďte obezřetní při podepisování smluv či dohod. Vše dobře a několikrát zvažte. Nepřečerpávejte své síly, dbejte o své zdraví. Zdraví: Oběhový systém, reprodukční orgány, ledviny, páteř.

Štír 24. 10 – 22. 11.

Štíři mohou mít pochybnosti a budou zkoušeni v oblasti důvěry. Zde pozor, abyste nebyli obelháni a někým zrazeni. Zde mohou být prozrazena skrytá tajemství. Také byste se měli zaměřit na Vaši mysl. Přemíra, ale opravdu přemíra myšlenek. Naučte se vypínat hlavu a odpočívejte. Ale umíte to vůbec? Ženete se neustále vpřed. I Vás samotné to někdy štve. Tento rok si bude žádat zvolnění. Bude potřeba řešit téma: Já a moje cesta, vnitřní harmonie a ukotvení se. Nenechte se zneužívat a raději rychle prohlédněte, kdo to s Vámi myslí dobře a kdo ne. Vaše vztahy se v tomto roce prohloubí anebo zaniknou. Pozor také na milenecké trojúhelníky. Zdraví: Hlídejte si pohlavní orgány, močový měchýř, trávicí trakt, klouby, krevní oběh.

Střelec 23. 11. – 21. 12.

Střelci dostanou možnost posunout se dál. Planeta Jupiter jim bude svítit na cestu. Milí střelci hurá do nových akcí a projektů. Buďte vidět. Neseďte a konejte. Rok rozhodně nepřeje pasivitě. Půjde o rok velmi aktivní. Vaše vztahy mohou dostat jiný rozměr, hlubší. V pracovní oblasti můžete získat dobře placenou práci či se Váš projekt zhmotní. Nebuďte příliš skeptičtí, čas bude přát odvážným. Tento rok přeje i cestování, stěhování. Střelci vítejte změny. Berte je jako posuny. Také můžete pomoci hodně lidem. Jste dobráci od kosti, ale pozor, myslete také na sebe. Že Vám okolí nepřeje? Ano je to možné, hodně lidí nezkousne to, že jste prostě vidět či že se Vám něco povedlo. Ale nic si z toho nedělejte. Každý strůjce svého Osudu že? Zdraví: Hlídejte si pohybový aparát, trávicí systém, krevní oběh.

Kozoroh 22. 12 – 20. 1.

Kozorozi mohou být zkoušeni z toho, co opravdu vydrží. Mnozí můžete řešit studium a svoji práci. Trápí Vás finance, chtěli byste víc? Jste dříči, to ano, ale období Vám jaksi nepřeje. Pokud se zadaří, bude Vás to stát mnoho sil. I toto období pomine a Vy si konečně oddychnete. Hledáte vztah? Dotyčná osoba Vám vstoupí do života, ale pozor může jít o krátkodobý románek. Tento rok po Vás bude chtít, abyste se zaměřili na vývoj duše. Co pro to uděláte? Já vím práce, práce, ale Vaše duše není hmotná a potřebuje růst. Nezpracovaná traumata si budou žádat pročištění. Také lidi nesuďte a nežeňte se za mamonem. I Vám se otevřou nové možnosti, ale trochu jiné než očekáváte. Zdraví: Hlídejte si pohybový aparát, páteř, klouby, trávení, kůži.

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

Vodnáři, máte pocit, že nic nestíháte? Nebojte se a více si věřte, Vy na to máte. Mnozí z Vás budou toužit po větším soukromí a volnosti. Mohou Vás vytěžovat rodinné záležitosti. Nepropadejte panice, bude líp. Ve vztazích to často může vřít. Bude zapotřebí zlepšit komunikaci se svým partnerem. Pracujte na společných zájmech. Nenechte vše na Vás. Mnoho vodnářů se začne vzdělávat a také vidím pracovní příznivé posuny. Pokud si přejete miminko, může se zadařit. Věřte, že tento rok Vám hodně dá a mnoho Vás nového naučí. Takže nebojte a žijte každý den naplno. Pozor na přepětí sil a psychické vyčerpání. Naučte se odpočívat a udělejte si čas i na sebe. Bude to nezbytné. Zdraví: Hlídejte si dolní končetiny, cévní systém a krevní oběh, nervovou soustavu.

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Milé rybky, v tomto roce si dejte pozor na Vaše emoce. Ne se všemi musíte souhlasit, ale věřte, že rozmrzelost a rozladěnost ovlivňuje Vaše tělo. Zde hrozí větší riziko zánětů v jakékoliv podobě. Máte silnou intuici, máte silné napojení, jste rození samaritáni, ale všeho s mírou. Rozlišujte mezi tím, kdo Vás využívá a kdo chce opravdu pomoci. V oblasti kariéry se nebojte novot. Setkáte se s lidmi, které Vám mohou pomoci kariérně růst. Jste pracovití, mnohdy až moc. Tento rok si bude žádat, abyste slevili ze svých nároků. Nebuďte na sebe tak přísní. V rodinné oblasti, můžete řešit své ratolesti a vztahy s nimi. Rodina je pro Vás vším a také někomu blízkému můžete pomoci. V tomto roce se budou otvírat možnosti slušného výdělku. Tak do toho milé rybičky. Zdraví: Hlídejte si dolní končetiny, trávení, endokrinní systém, reprodukční orgány.

Po celý rok 2019 Vám všem přeji stálé zdraví, mnoho lásky, radosti, hojnosti a spokojenosti.

Výklad pro jednotlivá znamení byl zpracován z mých tarotových karet.

S láskou a úctou Markéta Škodová

cards

kartářka Markéta Škodová

Paní kartářka vykládá z tarotových a mariášových karet na otázky vztahů, práce, financí, zdraví, minulých životů atd. Ráda Vás provede na Vaší životní cestě.

Osobní výklady: Blatnice u Nýřan
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 1 do 3 dnů
Oblíbená služba: Výklad karet po telefonu 30 minut za 750 Kč

cardsPočet hodnocení klientů: 30
Stránka paní kartářky

Počet shlédnutí: 412