Rozhodli jsme se Vám přiblížit velmi vyhledávanou a zkušenou paní kartářku Sabrinu. V následujícím rozhovoru se můžete dočíst jak se ona dívá na výklad karet, co pro ní karty znamenají a jak lidem pomáhají.

 

 

Jak dlouho vykládáte karty?

Vykládám již od svého raného mládí. Asi od svých 16ti let, tj. už 24 let.

 

Co Vás ke kartám přivedlo?

Už od toho mládí, kdy jsem začala vnímat svět kolem sebe, tak jsem si uvědomovala, že to nefunguje pouze tak, jak sem slýchala ve škole a od mého okolí. Došlo mi, že něco mezi zemí a tím nahoře musí být. Pomalu jsem se o to začala zajímat, ale cestičku jsem si k tomu musela najít sama. V té době nebyly možné žádné semináře, ezoterické spolky ani internet. Dnes existují možnosti, kdy se člověk stává „ezoterikem“ téměř přes noc, což poté je samozřejmě i poznat na jeho kvalitách. Mě k utvoření celkového poznání pomohli právě karty, ve kterých jsem se postupem času přesvědčovala, a to stále častěji, že se v nich nachází pravdivá odpověď na naše otázky.

 

Co nejvíce zajímá klienty?

Samozřejmě nejčastěji jsou to vztahy mezi mužem a ženou, v rodině, na pracovišti, mezi dětmi a rodiči. Toto je pochopitelné, protože vztahy utvářejí naše životy. Dle mého názoru není nic důležitějšího a zároveň složitějšího než právě vztahy.

 

Co kromě vztahů láká vaše klienty zjistit z karet?

Hodně se ptají též na materiální záležitosti. Práce, bydlení, finance, studium, případně jestli se jim podaří zhubnout a jakým způsobem. Též se chtějí dozvědět více i na otázky kolem zdraví, jestli se uzdraví, nebo jen, jestli se jim bude dařit. Také se mnohdy dostane na otázky kolem přátelství. Často padne i dotaz, na co se mají ve svém životě zaměřit, aby byli šťastní. Žádná otázka není špatná, záleží pouze na formulaci, s tou já ale ráda pomohu.

 

Na co nejraději vykládáte?

Ráda vykládám lidem. Nezáleží mi na otázkách, ale na konkrétních lidských osudech. Nejlepší je, když vím, že to pomáhá a má smysl. Velmi mě potěší, když se mi dostane i zpětná vazba.

 

Co se dá z karet dozvědět?

Z karet se dá získat odpověď na každou otázku. Vždy ale záleží na konkrétním člověku. Každý dostane odpovědi samozřejmě i přirozenou cestou, tak jak má v životě za běžných okolností být. Musí si je však sám přebrat. Díky kartám se dá mnohé pochopit jasněji, rychleji a pak hlavně efektivněji využívat.

 

Na co se karet neptat?

Neptat se na to, jak někomu ublížit. Na to, jak něco obejít. Vždy směřovat dotazy tak, abychom odpovědi využili k dobré věci.

 

V jakém období je nejčastější zájem o výklad a proč?

Určitě je to když má člověk nějaký problém, neduh, starost, smutek, nebo když cítí, že ho čeká nějaká změna. Poté také v období kolem svých narozenin – tam výklad velice doporučuji. Každými narozeninami vstupujeme totiž do nové etapy našeho života. To samé nastává i v období na konci roku. Též dochází k překlenutí se do nového a s tím jsou spojeny i nové životní příležitosti.

 

Kdy není možné na člověka vykládat karty?

Na člověka je možné vykládat kdykoli. Není omezení ve věku, zdravotním stavu apod. To je právě z toho důvodu, jak jsem již dříve zmínila – každý má dostat odpověď, která mu v danou situaci patří.

 

Jak to vše vlastně funguje?

Karty nám ukazují situace, myšlenky, možnosti a různé cesty. Numerologie a astrologie nám sdělují různá nastavení. Když se na to podíváme celkově esotericky, tak pomocí kombinace všeho získáme komplexní odpověď. Pokud se v životě dostaneme ke kartáři, u kterého nejsme s odpověďmi spokojeni, přijde nám to v silném konfliktu s naším vnitřkem, tak je lepší zaplatit, alespoň symbolickou hodnotu, a odejít. Když cítíme u esoterika, že nám umí říct věci z minulosti a převážně současnosti, které nám spolu dobře korespondují a vnitřně cítíme i shodu s našimi pocity, tak je to právě ta správná osoba, se kterou se můžeme hlouběji zaměřit na náš problém, na naši situaci.

 

Může člověk svůj osud ovlivnit?

Pochopitelně může a měl by! Díky poznávání sebe a okolí to jde celé lépe.

 

Neovlivní tedy výklad karet můj život?

To je zajímavá otázka. Samozřejmě, že by nás ovlivnit měl, ale pouze v pozitivním slova smyslu. Člověk by měl jít v životě především v souladu se sebou samým a pozitivní cestou vpřed. Výklad by měl náš život obohatit. Na to je ovšem dobré si vybrat dobrého průvodce těmito informacemi.

 

Máte nějaké výjimečné nadání pro výklad karet?

Myslím si, že v žádném případě ne. Dispozice k práci s intuicí a energiemi má v sobě každý člověk. Já se o to víc a intenzivněji zajímám. Když bych chtěla být lékařem, mohu mít pro to větší předpoklad, ale též budu muset na to pilně studovat. Proto si myslím, že to není jen o nadání shůry, ale je to prostě o tom, se tomu otevřít. Dispozice k tomu samozřejmě být musí. Musím být empatická a komunikativní, ale není to pouze speciální dar. U toho vždy rostu, když slyším, že někdo k tomu dostal dar, nebo případně jej zdědil od předků. Jedná se pouze o můj názor. Takže i když se na to dívám takto nijak to nesnižuje moje kvality. Díky mé praxi i dle ohlasů a reakcí mých klientů na mojí práci si troufám říct, že si za svými výklady mohu dovolit stát.

 

Vím, že se jako jediná v ČR specializujete na psychologii výchovy dětí, co Vás k tomu vede a kdy je vhodné se na děti začít ptát?

O děti jako takové se zajímám spoustu let. Jsem maminkou tří dětí, které sama vychovávám. Děti se kolem mě pohybují skoro na každém kroku. Práce s ezoterikou mě k nim přibližuje víc a víc, protože v mnoha výkladech odhalujeme právě traumata z dětství, které si spolu neseme celým životem. Proto sem se rozhodla nabídnout rodičům pomoc. Lidé jsou omylní. Nikdo není bez chyb. Děti potřebují naší empatii, jsou na nás de facto závislé. Proto mě vždy těší, když mohu rodičům pomoc a zároveň i jejich dětem. Nejraději bych každému doporučovala se ptát ohledně dětí ještě dříve, než se je rozhodneme mít. Pak se samozřejmě na ně můžeme ptát v průběhu celého života.

 

Na jaký nejzajímavější výklad si vzpomenete?

Zkusím to říct velice krátce. Jedná se o paní, které budeme říkat Jana. Zavolala mi a ptala se mě, jestli bych jí mohla pomoci se vztahem. V kartách jsem viděla trojúhelník, který mi pak Jana potvrdila. Šlo ještě o další dvě osoby, muže – říkejme mu Honza. On měl dlouholetou přítelkyni, které budeme říkat Zuzana.

V kartách se mi ukazovalo, že vztah mezi Zuzanou a Honzou je pouze ze zvyku. Byl již bez nového elánu a svěží energie. Honza měl být v budoucnu opravdu s Janou, ale k tomu měl dopomoci čas, nikoli Jany zásah.

Je pravda, že „ten čas“ trval tedy rok. Byli jsme s Janou v častém kontaktu. Jana byla vždy dosti netrpělivá. Situaci jsme často probíraly a karty jí pořád dokola nabádaly, aby se naučila svojí netrpělivost zvládat. V době kdy se jí to začalo dařit, jí Honza oznámil, že se se Zuzanou v dobrém a přátelském duchu rozešli a netrvalo již tak dlouho a Jana mi s velkou radostí poslala svatební oznámení o tom, že se s Honzou berou. Nyní očekávají rodinu.

A to je jeden příběh z mnoha…

 

Stránka paní kartářky: www.ezoportal.cz/kartarka- sabrina-siries-magna

Počet shlédnutí: 49