Přinášíme Vám rozhovor s uznávanou věštkyní & léčitelkou Evou Vyšínskou, která denně pomáhá lidem zvládnout jejich nejrůznější cesty životem.

 

Jak jste se dostala k esoterice? Měla jste někoho, kdo Vás k tomu přivedl, nebo jste se o esoteriku začala zajímat sama?
Neměla svého učitele, ale moje babička, která kdyby žila, určitě by mě mnohé naučila. Jelikož zemřela když mi byli 3 roky věřím, že mi vše dala do vínku. I můj dědeček, který byl léčitelem a moje maminka se tím též zabývala, ale pouze především v mládí. Dá se říci, že je to v rodině. Nicméně od mala mě to zajímalo, ale má cesta za esoterikou byla ještě dlouhá. Měla jsem poznat lekci, a to zdravotní, po které jsem pochopila, to k čemu opravdu jsem předurčená. Prošla jsem si vážnou nemocí a díky této lekci už vím ,že má práce a i životní náplň je pomáhat lidem rozdávat úsměv a naději.
Vidíte v kartách i špatné věci? Sdělujete je klientům?
Co se týče druhé otázky, ano vidím takovéto věci, ale neříkám je. Důvodem je, aby se člověk netrápil. Mohl by si to ještě více vsugerovat a přitáhnout do svého života. To se nedělá. Pouze upozorním, že mohou být nějaké zdravotní problémy nebo, aby si dávali pozor co se týče třeba řízení auta a podobně. Víc se tím nezabývám. Umíte si představit co by se stalo s psychikou člověka?
Věříte v Anděly?
Jestli věřím v anděly? Tak určitě ano, vždyť i já jsem pozemský anděl:), věřím že jsou kolem nás nejenom tyto bytosti, ale i jiné. Věřím, že kdo co zaseje, také sklidí. Komunikuji s andílky písmem, slyším jejich rady a každý máme svého ochránce a někdy i více než jednoho.
Co vše používáte při věštění?
Jako pomůcky mám několik druhů karet, kyvadlo, ruce, tabulku na kyvadlo, virgule, křišťálovou kouli mám na okrasu:), dále pastelky, papír, svíčku, ráda se dívám i do kávové sedliny. K astrologii zase počítačový program. Ono když se to tak vezme, tak věštit se dá ze všeho. Někdy nejsou ani potřeba tyto věci. Postačí opravdu se jen na člověka naladit. Každá z věcí má něco do sebe a nemyslím si, že by některá nebyla nebo byla méně, či více věrohodná.
Co nejvíc zajímá Vaše klienty? Na co se nejčastěji ptají?
Co zajímá klienty? Tak teď hlavně přerod do 5 dimenze a jinak klasika: partnerské vztahy, které jsou leckdy zamotané, finance, tchýně, práce, děti, škola, zdraví apod. Prostě takový normální život se vším všudy ;-).
Byla jste někdy u nějaké věštkyně? Co by mělo být cílem věštby? Je to pro člověka užitečné?
Co se týče mě, já jsem se taky byla ptát 🙂 pokud to člověk vezme tak jako nasměrování a dají se vždycky dvě možnosti na výběr, tak ano. Nemělo by to být o tom, tak zítra se ti stane to a to, protože člověk si dokáže ovlivnit svůj život sám, svými myšlenkami. Takže jak já říkám ukázat svůj směr a dál je na každém z nás.
Máte nějaký svůj talisman, amulet či něco pro štěstí?
Mám svůj talisman. Nosím ho na krku – křížek od mého synka, kterému je 6 let a koupil mi ho s lízátkem. Jinak nosím křišťál, růženín a svého andílka v podobě kyvadla to vše na krku. Pak taky sbírám peříčka, takže těch mám dost všude v peněžence a v tašce:)
Považujete něčím sebe za vyjímečnou?
Každý člověk je výjimečný, každý je osobností, a tak by to mělo zůstat. I když jsme andílci všichni, tak tady na zemi jsme lidi. Měli bychom se k sobě tak chovat. Chybí nám pohlazení a porozumění.  I když nestíháme, a já opravdu nestíhám, jelikož jsem na vše sama s malým klukem a nemocnou maminkou, tak i přesto jsem tady pro vás. Vždycky to je možná má výjimečnost.
Uznávaná věštkyně & léčitelka Eva Vyšínská

Počet shlédnutí: 110