Každá duše má v knize Osudu vepsán jiný životní příběh, ale nyní se podíváme na celkový přehled pro rok 2017. A jaký bude?

Tento rok bude potřeba věřit ve svoji sílu, schopnosti a přesvědčení. Mnoho z Vás se bude probouzet a nalézat víru nejen v sebe, ale i Boha a vesmírné zákonitosti. Bude potřeba nenechat se omezovat nikým a ničím. Ucítíte touhu jít si za svými záměry, tužbami bez ovlivňování druhých.

V roce 2017 se budete častěji zaměřovat na sebe samotné a budete hledat odpovědi na otázky, proč tady jsem a co si mám plnit. Neočekávat a jít s hlavou vztyčenou bez iluzorních představ. Mějte na paměti, že pokud si přejete cosi dokázat s čistým úmyslem, bude Vám pomoženo. Rok bude novým startem a počátkem nových možností, voleb a cest.

Pro jakou cestu se rozhodnete je jen a jen na Vás. Mnoho z Vás můžete úplně změnit Vaše životy. Mnoho z Vás započnete nové vztahy, započnete novou pracovní oblast, uskutečníte nové projekty. Nezoufejte, pokud si budete připadat osamělí, je to součást procesu a vývoje, abyste se usebrali z mysli do srdcí a uvědomili si, proč tady jste a co má smysl.

Nečekejte na zázraky, ale pamatujte, že se dějí. Kdo daroval, dostane, kdo klamal bude oklamán, kdo zpytoval dostane se mu úlevy. Tento rok je pod dvojí ochranou a to nejen díky kartě 17 – Hvězda, ale i při součtu všech čísel celého roku, kdy vyjde karta 10 – Kolo štěstí  = 1 – Mág

V tomto roce bude potřeba hodně trpělivosti k dosažení nového. Rok přeje komunikaci a proto vyjadřujte sebe samotné jací doopravdy jste. Pozor na manipulaci ze strany médií či lidí. Stále se mohou řešit rozdíly v náboženství. Mějte na paměti, že pořád působí, jak kdo kdysi zasel a to včetně lidí, zemí, tak bude nadále sklízet.

Mnozí z Vás můžete procházet zkouškovým obdobím lekcí, jako je hospitalizace, soudní spory, potíže se zákonem, aj. Vše plyne a vše se děje spravedlivě. Pro Českou republiku rok 2017 bude o nových změnách. Bude třeba, abychom se nenechali ovládat manipulací, ale měli svoji hlavu a rozum. Dojde na mnoho změn, vystoupení z EU ale nevidím.

Bude potřeba sepnout ruce a věřit v dobré konce……

Hodně zdraví, lásky, radosti, hojnosti a životní spokojenosti
přeji Vám všem. Neusněte na vavřínech, ale kreativně tvořte.

Výklad na tento rok je učiněn z mých tarotových karet.

 

Napsala: Kartářka a Vědma Markéta Škodová

Počet shlédnutí: 415