Ať chcete nebo ne, vliv planet na nás  smrtelníky je neskutečný a nedá se mu vyhnout. Podívejte se například, jaký má vliv Měsíc na oceány.

Za příliv a odliv může právě Měsíc, který dokáže zvednout hladinu moří až o deset metrů. Nějak takto na nás působí všechny planety.

V poslední době se setkávám s lidmi, kteří  začínají přemýšlet, jak naplnit svojí poněkud prázdnou peněženku. Obyčejným lidem, díky recesy, se daří čím dál hůř a hledají různé cesty a cestičky, jak zvýšit své příjmy, protože už dávno lidé nejsou v situaci, kdy vydělávali velké peníze a mohli si nějaké dát bokem.

Nyní skoro všem jde o přežití, o zabezpečení rodiny a uspokojení základních potřeb.

Z postavení planety Jupiter se dá vyčíst ledasco. Důležité je postavení této při Vašem narození. Zde se dozvíme, mnoho informací o člověku, jakým způsobem bude vydělávat peníze, co nám přinese štěstí a zisky i kam bude peníze dávat.

My se e v tomto článku podíváme na zoubek Jupiteru z pohledu globálu, tedy pohledu všech lidí, a právě tady a teď, abychom pochopili: „Co že se to vlastně děje s těmi penězi?“

 

Nyní je postavení Jupitera takové, které nás váže ke hmotě. Chce po nás, abychom měli jistotu a zázemí. Přetlumočím moje myšlenky do reálného světa. Například hercům se dařilo v kamenném divadle, prodejcům v obchodě, kadeřnicím v salónu krásy. Všude tam, kde měli lidé svoje pevné zázemí, své platící klienty. Nyní pomalu přichází doba, kdy klientů ubývá a my musíme popřemýšlet, kde vezmeme nové lidi, kteří nám zaplatí za naše služby, nebo práci.

Musíme opět rozhýbat ekonomiku. Vláda nám v tomto směru nepomůže. Naopak, my si musíme poradit sami, a jakým způsobem, na to nás upozorňuje právě postavení planety Jupiter, která se bude pomalu přesouvat do jiného, nového postavení, tudíž i my musíme změnit taktiku. Jak Jupiter, tak my.

Od června 2012 nás bude tato planeta přinášející rozmach, zisk a štěstí, nutit ve zvýšené míře cestovat, jezdit a pendlovat. Také hodně komunikovat. Mluvit, psát a hlavně být vidět. Bohužel cestování zrovna v době, kdy ceny pohonných hmot raketově stoupají vzhůru  není pro někoho ideální představa o vydělávání peněz, ale tak to prostě je.

Peníze k Vám přijdou také zjišťováním informací a předáváním těchto informací dále. Tedy, když  získám  nějaké informace a ty předám dál. Přichází rozmach školících středisek, kurzů a seminářů. Za to budou lidé platit. Za získávání informací.

Prosperovat budou obchodní zástupci, a všude tam, kde se komunikuje, mluví a hlavně jezdí. Komunikační technika půjde velice rychle nahoru. Nové přístroje, které zajišťují komunikaci.

Například herci budou opouštět kamenná divadla, a budou se muset rozjet za svými výdělky mezi lidi. Jednou budou vystupovat tady, a podruhé  tam. Všichni budou muset více cestovat a se svými projekty se přibližovat lidem.

Prodejci budou muset přijet za svým zákazníkem do města, na náves nebo přímo před dům. Kdo vykonává služby, bude tlačen jezdit, dojíždět za svými klientkami,  blíž jejich domovu, nebo se rozjet za nimi domů. Na tuto situaci krásně pasuje toto rčení: „Nemůže-li Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi.“

Tato cestovatelská a umluvená mánie bude trvat zhruba do června roku 2013. Poté se rapidně opět změní téma způsobu vydělávání peněz, protože se nám planeta Jupiter opět přesune na jinou pozici.

Lidé se konečně ustálí a opět budou moci začít podnikat doma, nebo v rodinné firmě, ovšem obohaceni o nové klienty, které posbírali při svých pracovních cestách. Díky komunikaci, mluvenému a psanému slovu, tudíž  reklamě v jakékoli podobě.

 

Tento článek píši pro širší veřejnost, aby  lidé pochopili, co nám v tuto chvíli říkají  planety, tedy v tomto případě planeta Jupiter.

Tuto změnu pozoruji i ve výkladech při své každodenní práci.  I mně samotné se Jupiter a jeho vliv dotkl tím, že mně nutí přijít blíž za svými klienty, tak proč jim nevyhovět?

autorka článku: Daniela Hannah – její stránka zde: https://ezoportal.cz/2011/08/19/daniela-hannah/

Počet shlédnutí: 117