Máte problémy ve vztazích? Nemůžete najít „toho pravého“ partnera či partnerku? Necítíte se sami se sebou spokojeni? Nevíte, jakou cestou se vydat, protože Vás vlastně nic nebaví?

Tato metoda je vhodná pro každého na vyvážení mužské a ženské části ve Vašem těle. Každý z nás má v sobě část energie ženské a část energie mužské. Ideálně by obě tyto naše části měly být v souladu, to znamená pracovat uvnitř našeho těla 50 na 50%. To se ale nestává a převládá ve větší či menší míře energie jednoho z nich.

Spojením s naší vnitřní ženou a vnitřním mužem dojde k aktivaci léčení jejich vzájemného vztahu. Upevní se vztah k nám samým a tím i vztah k okolí. Velký, významný vliv na naši vnitřní ženu a vnitřního muže má naše dětství, rodiče, období dospívání.

Je to cesta do našeho nitra. Ucelenou lidskou bytostí se stáváme až v okamžiku, kdy je naše vnitřní žena a vnitřní muž ve vzájemné symbióze. Jakmile se toto propojení jednou „zaktivuje“, jsme schopni si se svými vnitřními muži a ženami povídat a víme, který z nich co chce.

Sami budete překvapeni, co se ve Vás skrývá. A věřte, že poté nastává úleva. Harmonizaci vnitřní ženy a vnitřního muže nabízím buď osobně, či formou zážitkového semináře. Pro některé z nás není jednoduché se odhalit před ostatními, proto také osobní sezení.

 

Jak sezení /seminář probíhá?

Nejprve se aktivuje např. „vnitřní žena“ (provede se meditace na „vnitřní ženu“). Poté kladu dotazy vnitřní ženě. Celé se opakuje s „vnitřním mužem“. Nakonec, po zjištění výsledků (kolik % každá složka zabírá v těle), vyrovnávám polaritu obou těchto energií tak, aby byla co neblíže „fifty – fifty“. Jedná se opravdu o zajímavý zážitek. Často jsou klienti překvapení z pocitů a vnímání , které mají po aktivaci každé složky/energie po meditaci – např. u vnitřního muže (zhrubne jim hlas, rozvalí se najednou na židli, nic nechtějí zbytečně řešit,….).

 

Příklad – zkušenost klientky:

Převaha mužské energie 85%, ženská pouze 15%.

V takovém případě se žena chovala spíše jako muž, neprojevovala city, byla přehnaně tvrdá k sobě i k druhým, i když chodila elegantně oblékaná – v jejím šatníku dominovaly dámské kostýmy, šaty či sukně nenosila. Po částečném vyrovnání se po pár dnech začala najednou zajímat o věci z té ženské stránky – nakoupila si různé kousky dámského oblečení, které podtrhovaly její ženskost, postupně se začala vytrácet její tvrdost. A to je jen takový malý výcuc-:))

Pokud Vás toto téma oslovilo, ráda Vás s Vaší vnitřní ženou a mužem seznámím.
Objednávka zde: https://www.ezoportal.cz/objednavka-sluzeb/?kart_id=81&sl_id=134

 

Také je možné objednat se přímo emailem na:
marketa.sirkova@ezoportal.cz

 

Těším se na Vás,
Markéta Šírková

kartářka Markéta Šírková

Paní kartářka, léčitelka a duchovní průvodce. Pomocí karet, intuice a zkušeností Vám pomůže najít cestu ven z Vaší nepříjemné situace. Regresní terapie (minulé životy), výklady osobní i písemné.

Osobní výklady: Říčany u Prahy
Výklady emailem, po telefonu: Celá ČR
Čekací doba: od 2 do 7 dnů
Oblíbená služba: Osobní výklad karet za 700Kč cards

Počet hodnocení klientů: 24 Stránka paní kartářky

Počet shlédnutí: 1026