Kdysi dávno před 9600 lety vznikl kontinent, který se nazýval Atlantida, žili v něm lidé, kteří byli velmi vyspělí, byli to naši předchůdci. Narodily se zde na zemi, ale spousta obyvatel přiletěla i z hvězd. Atlantida byla země, která ležela v nynějším Gibraltarském průlivu.

Byla to nádherná země a spoustu z nás pochází právě odtamtud. Byla tam úrodná půda, spousta zvířat a také rostlin. Byla zde cítit láska a sounáležitost. Inkové, Mayové, ale i Aztékové jsou dětmi Atlantidy. Oni utekli před onou zkázou. Proto postavily pyramidy, proto umí s přírodou komunikovat mnohem víc než my. Atlantida byla kulovitého tvaru obemknutá oceánem. Byla zde horká i studená voda. Její obyvatelé milovali vodu obzvlášť teplou, proto všude byly lázně. Byla zde spousta chrámu a jedním z největších chrámů byl Chrám Poseidóna. Podle jeho syna byla Atlantida pojmenovaná. Byli to lidé, kteří využívali technologie, uměli levitovat, domlouvali se telepaticky a měli dar léčit. Promlouvali s krystaly a odtud pochází křišťálové lebky.

Pyramidy využívali jako antény pro energii, ale i vysílání do vesmíru. Vznikaly portály i posvátná geometrie rostlin. Největší dimenzionální portál vznikl právě v Bermudském trojúhelníku. Dalo by se povídat, ale i psát hodiny o této civilizaci, ale i zde postupně zasahovala negativní stránka, a to když vesmírná rada přestala dohlížet na ně. Pak se začal projevovat materialismus , nejenom globalita měla za následek potopení Atlantidy, ale i jejich vůle. Někteří z nich porušili lásku a to co uměli, sami zničili. Ale teď je zase ta šance a naděje. Teď jsme opět v 5d dimenzi  a mnoho z nás má pozůstatek Atlantidy v sobě a on dar léčení. Znova je naděje pozvednout Atlanťana v nás 🙂

Vaše Eva Večernice Vyšínská
www.ezoportal.cz/eva-vecernice-vysinska

Počet shlédnutí: 44